Jelenlegi Drogrendszer Átalakítása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:79
Chase Dalton

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» 3sm4rt/Noah Collins «

Ötleted leírása

» Sziasztok!
A jelenlegi drogrendszer módosítására/bővítésére gondoltam ami kicsit rendszerezné is a drogokat, illetve a civil szférában is kecsegtetőbbé tenné őket. Ezzel három fő RP szálat is ki lehetne hozni belőle. (Ezekre a későbbiekben kitérek.)
Első körben egy új ikon bevezetésére gondoltam a szükségletek fülnél ami abban az esetben jelenne meg ha valaki függő és ahogy az étel és ital fogy ez is hasonlóan csökkenne attól függően ,hogy milyen szer rabjai vagyunk. Egy szorzót vezetnék be ami a drogok erőssége alapján változna. Ha valaki tegyük fel gyengébb szerrel kezdi annál egy lassabb függőség kialakulását eszközölném, viszont a rendszerességgel ez átcsaphatna egy kemény droghasználatba.(fokozatosan)Pl: valaki Adderall-t kezd el szedni ez a képeken a gyógyszeres üveg lesz és kezdetben 1-es szorzóval adott mennyiség elfogyasztása utána ez a szorzó már átvált kettesbe ami a szükséglet gyorsabb fogyasztását eredményezi (többet kell szednie) ez mind addig mehet míg már jobban megéri neki egy erősebb drog felé nyúlnia, ahol megint 1-es szinten kezdi. A leszoktatást nem egy alkalmas varázsütéssel való eltakarítás lenne, hanem az adott szinten lévő drog (alkalmankénti levétele lenne, azaz 1 alkalom -1 szint, esetleg az orvosokhoz be lehetne vezetni egy plusz szakterületet, és akik ezzel rendelkeznek azok hatékonyabban szedik le rólad ezt a dolgot pl nem -1 hanem -2 vagy -3 szinttől függően). A rendőrséghez bekerülhetne egy drogrendszer is amivel ki tudnák szűrni ,hogy az adott személyt milyen drog használattal kaptak el, illetve eldönthetik az elkövetett bűntény súlyához mérten milyen büntetést kapjon. Ez lehet Pénzbírság és elterelés, vagy összefogva a LSMFD-vel egy börtön / leszoktatás. Ha valaki mondjuk nem megy el az ilyen elterelésekre akkor viszont meg lehet keresni a személyt és durvább bírságot kiróni rá.
A Drogokat kiegészíteném olyan hatásokkal is amik HP-t töltenek vissza, a tanult skillek csökkenésének százalékát lassítják, vagy esetleg skillek növelését idézik elő. (Erősre kokózza magát :D) A hallucinációt( partydrog) előidéző drogoknak is lehetne szintje, egészen a fényelmosódástól a sarokban önkívületben fekvő süsüt néző szintig. :D Szerintem nagyon sok olyan ötletetek van nektek is amivel ki tudnátok ezt egészíteni ha láttok benne lehetőséget azt szívesen fogadom. Jöhet hideg meleg, de remélem valamit össze tudunk hozni mint közösség. :) A linket találtok néhány képet, ötletet.
Pacsi ! «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:79
Chase Dalton
Ami még kimaradt az a civilek nyitása az illegálok felé. Nagyon sok ember úgy nyit illegál felé ,hogy "Helló főnököt keresek" és társai.. Így ha sikerülne kicsit elterjeszteni a használatát ezeknek a szereknek, alkalmat kaphatnának az emberek terítőként tevékenykedni, és fokozatosan belemászni az illegálba. Akár egy visszatérő vásárlóból is ki lehetne hozni egy terítőt később bandatagot. Én személy szerint olyan dolgokat is látok ebben az egészben ami később egy fúziót tudna előidézni a jelenlegi illegálok között. Pl Maffiák/ Cartelek csak a bandán keresztül adnak el cuccokat(magukat tisztán tartva), és az új tagok szépen végigjárhatnának minden lépcsőfokot a bandákba ahol a legjobbaknak akár a Maffiák is munkát ajánlhatnak a "Családba" így lenne miért "harcolnia" a játékosoknak. Nem lenne olyan gyors kiégés. Lehet megszüntetésre kerülhetne az a mentalitás is ,hogy ha valaki illegálba megy az rongyosra fogja magát keresni. (nem, nem fogja) és mikor ez tudatosul akkor a player ott is hagyja a játékot. Legyen tétje és legyen eredménye annak ha valaki errefelé kacsintgat. Tudom túl sokat akarok és túl komplikálok mindent, viszont szeretném visszahozni kicsit a dicső fényét az illegálnak, és elpusztítani a droglabort karbantartó bot mentalitást ami kicsit befordultá és unalmassá tette eme szép szakmát.Ehhez ti is kelletek :D
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Volt már szó az átdolgozásról.
 

3sm4rt

Lelkes Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:79
Chase Dalton
Volt már szó az átdolgozásról.
Oh köszi, ezt mondjuk nem láttam ,de átfutva elég sok közös pontot látok felfedezni, ami igazából jó mivel ez azt jelenti ,hogy többen is hasonló nézőponton vagyunk. :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó