Jogtalan Javier Rivera - Leon DeLazzo , Dante Brooks

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taylor

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
Chris Meyers
panaszkonyvj.png

Neved: Javier Rivera
Játékos(ok) neve: Leon DeLazzo , Dante Brooks
Panasz oka: Fair Play hiánya.
Panasz kifejtése: A mai nap folyamán történt egy esett amikor a Police Department fegyverszállítást indítványozott, erre fel a frakcóból összeverödtünk és elindultunk rá miútán felkészültünk. A szállítmány a NOOSE HQ-re ment felpakolni, ahova két társunk hamar kiért, és várakoztak míg elindultak(Ami igen gyorsan megtörtént, gondolom lement a script és go) ezt követően a két ember aki már kint volt elkezdett rájuk tüzett nyitni, amivel semmi gond nincs (Közben én és társam ledobtunk pár szöget a környékre/bejáratba) viszont itt jött egy érdekes mozdulat hogy az egyik nagyobb jármű feltért a hegyre hogy neki menjen a mesterlövészeknek(Ennek az autónak a hátulján akaszkodott egy személy és igen nagy sebességgel tért fel a helyre, mi részünkről ez vehető le ebből a nagyobb autóból egy személy kiesett vagy valami mivel borult a karaktere ezt követően likvidálták a fenti két embert a rendfentartók[Ismeretlen sofőr] ) közben a NOOSE előtti szakaszon egy egységnek a kereke defektett kapott, ami követte a nagy pancélautó ami majdnem belecsapódott és ezt követően kikerülte majd elindult a pálya irányába, mi a társammal megfordultunk egy oszlop körül és jobbról láttuk hogy egy pancélautó jön, és az előző irányát hirtelen megváltoztattja felénk(Gondolom belénk akart hajtani, ismeretlen sofőr) közben a nagyobb autó meggondolta magát majd megfordult inkább az olajkutak felé, ezt követően csináltunk egy kört a pályára fel majd vissza és a nagy autó irányába indultunk el, ami hát hogy is mondjam defekttel NOOSE HQ-tól(Kicsivel utánna mivel a földesútnál lettek kirakva, ami NOOSE alá vezet) eljutott a tetováló szalonig szerintem olyan 1 perc alatt mikor a kereke felnin volt végig(szerintem pontosabban később lehetett felfigyelni rá hogy felnin van.) ezt követően feltért a pályára ahol megszégyenítő sebességgel felnin halad a PD irányába, ahol észrevettük hogy felnin közlekedik. Minket kilököt mivel próbáltunk picit elé menni hogy valamivel is kicsit lassítsuk ha tudjuk vagy valamit megpróbálni hogy megálljon és ne tudjun menni. Nem sikerült, tovább halad az autó mi ütközés miatt kisebb RP-t hajtottunk végre, majd tovább mentünk hogy utolérjük továbbra is kb 200km/h-val ment a PD felé ezt követően nagy nehezzen megelőztük majd elé mentünk bőven hogy megpróbáljuk a kerekét kilőni ami nem sikerült(A rángatás igen erős volt és máshova lőttünk), majd ezt követően a Jugular a feljárónál elé vágott mivel a nagy autó fordulni is alig tudott ezzel próbálta visszatartani, hogy tovább haladjon mi is megpróbáltunk elé álni de addigra elfordult és tovább hajtot ahol ismét tüzett nyitottam rá, de esélyt se kaptunk arra ezzel hogy bárhonyan is megtudjuk állítani gondoltunk amikor betudtunk elé állni akkor itt lesz rá lehetőségünk de semmi.. Közben megérkezett egy Scoutos egység is akik elkezdtek minket lőni, és ezt viszonoztuk is ahol kialakult egy tűzharc a társam elfutott mivel nem tudta honnan lőnek pontosan(Map betöltési problémák) egyik személy likvidálásra került ekkora, közben a karakterem összeesett és folyamatosan lőtt felém a társa közben elbújtam a kocsi mögé, ezt követően megérkezik a pancélautó nekihajt a kocsimnak amitől én elrepülök és meghalok. Közben a nagyobb autó beért a HQ-ra. Nagy autó vezetője: Leon DeLazzo Kisebb autó(Bearcet) vezetője: Dante Brooks
Nem tartjuk Fearnak hogy üldözni kell egy ekkora autót, ami csak azt látja maga előtt hogy beérjen a szarjéval a HQ-re, Konvoynak van elnevezve erre sajnos csak egy nagy autót kergetünk a HQ-ig amiben egy ember utazik aki sértetettlen.. Kerékkilövés szinkron miatt felesleges, és persze a szög se mindig szinkronol be(Lehet ebbe az esetbe se)
Bizonyíték (kép, log, videó): https://streamable.com/yd275t | https://streamable.com/wzwmc3 | https://streamable.com/pnujwx | Megjegyzés: Nem feltétlen a büntetéskiosztás a cél, viszont nem érzem Fair Playnek ezt a szituációt.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:1,024
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok a panaszt én fogom kezelni! A másik félnek holnap estig van lehetősége reagálni, illetve saját szemszögükből ha van videó egyéb bizonyíték, azt hozzászólásban várom ide a topikba.
 

Simoon

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:61
Dr. Jessica Fray
Helló. A Tarv-al való elütésed részemről nem volt szándékos. Elég nagy tempóba érkeztünk meg a kereszteződéshez mivel követtük az erősítéskérést. Mikor megláttam a kocsidat fékezni kezdtem és próbáltam kikerülni de a Tarv sajnos nem épp a megállásban a legjobb. Videóm sajnos nincs az esetről így azzal nem tudok szolgálni
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:1,024
Egy kérdésem lenne igazán. Imguros videón, amikor felér a hegyre az Insurgent, ki ugrott ki belőle?
 

Zsombor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Leon DeLazzo
Sziasztok, kérlek ne állíts valótant, mivel a szállító még meg sem tudja közelíteni a 200 km/h-s sebességet. ( A te állításod: "RP-t hajtottunk végre, majd tovább mentünk hogy utolérjük továbbra is kb 200km/h-val ment a PD felé")

Az incidens 2 nevű videón jóval gyorsabban érkeztek mögülem, és látszik is a videón hogy mikor mellém értetek, elém rántottátok kb. 130 km/h-s sebességgel lassan de távolodtok tőlem, ami csak azt bizonyítja, hogy én lassabban mentem, mint ti ezen a videón.

Mielőtt behajtottam volna Vespuccira szándékosan mentem a Station körül nem is egy kört a szállítóval, ezzel is biztosítottam nektek lehetőséget arra hogy elkapjatok.(tehát ezt az állításodat is megcáfolnám: "de esélyt se kaptunk arra ezzel hogy bárhonyan is megtudjuk állítani")
Arról nem is beszélve, hogy nem tudom, hol RP-s az, hogy egy több tíz tonnás járművet egy 1,5 tonnás műanyag kocsival akartok megállítani 120 km/h környékén, ugyan is a való éltben, bedarálta volna a kocsitokat a szállító simán.

Többet nem szeretnék hozzáfűzni, várom a bírálatot.
 

_John_

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:222
Mielőtt behajtottam volna Vespuccira szándékosan mentem a Station körül nem is egy kört a szállítóval, ezzel is biztosítottam nektek lehetőséget arra hogy elkapjatok.
Majd biztos a rendőrség kapujánál fogjuk kipakolni az autót ez nonszensz és ha sikerült volna megállítani és elvinni akkor meg az lett volna a baj hogy a rendőrség közvetlen közelében lopjuk/raboljuk el.

hogy egy több tíz tonnás járművet egy 1,5 tonnás műanyag kocsival akartok megállítani 120 km/h környékén, ugyan is a való éltben, bedarálta volna a kocsitokat a szállító simán.
Én is megnéztem volna hogy a több Tíztonnás jármű felnin mennyit tud menni a valóságban.
 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:101
Az incidens 2 nevű videón jóval gyorsabban érkeztek mögülem, és látszik is a videón hogy mikor mellém értetek, elém rántottátok kb. 130 km/h-s sebességgel lassan de távolodtok tőlem, ami csak azt bizonyítja, hogy én lassabban mentem, mint ti ezen a videón.
Te majd biztos kilőtt kerékkel fogsz menni 130-al, az szerintem is rendben van, sőt nagyon rp-s is.
 

Zsombor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Leon DeLazzo
Látom, hogy nem sikerült értelmezni az előbbi üzenetem tartalmát, ezért ha a sértődöttséget félre tudjátok tenni, és fel tudjátok tenni kérdéseiteket normális stílusban kaphattok ismételten egy választ tőlem.
 

Bendyyy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Lance Herrera / Jaden Ayers
Egy kérdésem lenne igazán. Imguros videón, amikor felér a hegyre az Insurgent, ki ugrott ki belőle?
Az első klippben látható TARV-t én vezettem, felmentünk a hegyre, kiszáltam nem pedig "kigurottam", megálni akartam volna a domb oldalt de a TARV elgurult... a hátul ülő személy le is esett róla, meg is halt... engem kilőttetek... és a feltételezés is rossz hogy "elütni" terveztem a személyt a hegyen, a vidón is látszik, megállunk előtted miközben a személy fut és kiszállunk rád. Innentől kezdve a "Fairplay nem teljesült ki" dolgot nemtudom hol keressük? - Egy konvojnál, raktártöltésnél mire számítotok? Sima Patrol Scout-al fogjuk elhozni a dolgokat?

Én is megnéztem volna hogy a több Tíztonnás jármű felnin mennyit tud menni a valóságban.
Ugyan ez elmondható az autókeres autókról... mikor 4 felnin gurulunak, szabályzat engedi nektek, és ki is szokta használni az illegál ezt a szabálypontot. Akkor igazából nemtudom mi a kérdés?
 

_John_

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:222
Ugyan ez elmondható az autókeres autókról... mikor 4 felnin gurulunak, szabályzat engedi nektek, és ki is szokta használni az illegál ezt a szabálypontot. Akkor igazából nemtudom mi a kérdés?
Nektek engedi a szabályzat? Nem olvastam ilyet sehol és lehet ez az én szegénységi bizonyítványom, ha szabályszerint mehettek vele így akkor semmi gond és én kérek elnézést viszont ha nincs szabályzatba foglalva hogy ti azzal az autóval ilyenkor felnin mehettek 130 al akkor nincs miről beszélni

Edit.: Amennyiben egy autónak 2 vagy több kereke / motornak 1 vagy több kereke kilyukadt, ki lett lőve vagy akár 1db kereke hiányzik, tilos velük tovább közlekedni.
teljes szabálypont alól kivételt élveznek az autókereskedésből ellopott gépjárművek. [Nincs benne]
 

Bendyyy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Lance Herrera / Jaden Ayers
Nem ezt mondom... de nem ment egy hatalmas tempót az a páncélos azért... azt pedig nemtudom hova tenni hogy egy jugularral és egy másik coupe izomautóval próbáltok beállni elé és lelassítani. Az a páncélos nagyjából 15 tonna, de ha annyi nincs 10 fixen van. Egy "büntető fék" is bőven elég ahoz hogy bedarálja a hátulsó részét az autótoknak, nemtudom hol fér össze ez a része a Fear RP részével, annyi más módon megtudnátok kaparintani ezt a szállítmányt, nem csak az eszeveszett lövöldözéssel szerintem. És nem... nem fog megálni az egész konvoj ott ahol van ha rálőnek... nemfogjuk szerintem csak azért megváltoztatni az erre kitalált protokolt és normákat csak hogy játszi könnyedséggel összetudjátok szedni a szállítmányt.
Edit.: Amennyiben egy autónak 2 vagy több kereke / motornak 1 vagy több kereke kilyukadt, ki lett lőve vagy akár 1db kereke hiányzik, tilos velük tovább közlekedni.
teljes szabálypont alól kivételt élveznek az autókereskedésből ellopott gépjárművek. [Nincs benne]
Erre válaszul pedig csak annyit hogy sosem csináltam még illegál scriptes oldalról autókeres rablást így pontosan én sem tudom, de szerintem nem véletlenül van odaírva hogy, teljes szabálypont alól kivételt élveznek az autókereskedésből ellopott gépjárművek. - De szerintem nem is erről van itt most szó, inkább a PK tárgyáról beszéljünk, csak mint példának hoztam fel.
 

Zsombor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Leon DeLazzo
Nem ezt mondom... de nem ment egy hatalmas tempót az a páncélos azért... azt pedig nemtudom hova tenni hogy egy jugularral és egy másik coupe izomautóval próbáltok beállni elé és lelassítani. Az a páncélos nagyjából 15 tonna, de ha annyi nincs 10 fixen van. Egy "büntető fék" is bőven elég ahoz hogy bedarálja a hátulsó részét az autótoknak, nemtudom hol fér össze ez a része a Fear RP részével
Pontosan ezt magyaráztam, köszönöm a kiegészítést Bendy.
 

Bendyyy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Lance Herrera / Jaden Ayers
Majd biztos a rendőrség kapujánál fogjuk kipakolni az autót ez nonszensz és ha sikerült volna megállítani és elvinni akkor meg az lett volna a baj hogy a rendőrség közvetlen közelében lopjuk/raboljuk el.
Ez is egy üres állítás... 1. Meg sem történt. 2. Ha így álltok hozzá hogy, "hát máshogy nemtudjuk mert akkor ez meg az lesz" akkor nemtudom mire vártok, ilyen hozzállással indulnánk el mi is akkor hasonló végkifejlet lenne.
 

Bendyyy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Lance Herrera / Jaden Ayers
A Jugular nem állt be a páncélautó elé az autópályán 130 al és nem ütköztek
Látom megint lejött a lényeg amit írtam... teljesen mindegy melyik autó a kettő közül... - Ha egy kamionnal vagy egy nagyobb járművel játszottátok volna be ezt, akkor megtudom érteni és elfogadom, de így nem jön le mi votl a terv.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:1,024
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok!
Tegnap megnéztem a videókat, és ellenőriztem a rendvédelmi autókat. A Bearcat 1 kerékkel mehet szabadon tovább, viszont józan ész, és a fair play jegyében, lassabb tempóval mint padlógáz. Az insurgent kerekei nem sérültek.
Helló. A Tarv-al való elütésed részemről nem volt szándékos. Elég nagy tempóba érkeztünk meg a kereszteződéshez mivel követtük az erősítéskérést. Mikor megláttam a kocsidat fékezni kezdtem és próbáltam kikerülni de a Tarv sajnos nem épp a megállásban a legjobb. Videóm sajnos nincs az esetről így azzal nem tudok szolgálni
A második videón látszik nagy tempóval hajtasz bele, a hellfirebe, amivel nincs is gond, mivel irányt sem váltottál, és az ideális íven volt. Plussz aktív tűzharcba érkeztél bele.

Az incidens 2 nevű videón jóval gyorsabban érkeztek mögülem, és látszik is a videón hogy mikor mellém értetek, elém rántottátok kb. 130 km/h-s sebességgel lassan de távolodtok tőlem, ami csak azt bizonyítja, hogy én lassabban mentem, mint ti ezen a videón.
Nem értem ez miért probléma, lehet látni a videón, hogy a bearcatet vezető nem akarja felborítani a 1.5 tonnás műanyag autót, hanem lassít, és próbál megállni.

Majd biztos a rendőrség kapujánál fogjuk kipakolni az autót ez nonszensz és ha sikerült volna megállítani és elvinni akkor meg az lett volna a baj hogy a rendőrség közvetlen közelében lopjuk/raboljuk el.
Precedens példa volt rá, 2 évvel ezelőtt amikor BCSO HQ lett raidelve a szállítmány miatt.
Az első klippben látható TARV-t én vezettem, felmentünk a hegyre, kiszáltam nem pedig "kigurottam", megálni akartam volna a domb oldalt de a TARV elgurult... a hátul ülő személy le is esett róla, meg is halt... engem kilőttetek... és a feltételezés is rossz hogy "elütni" terveztem a személyt a hegyen, a vidón is látszik, megállunk előtted miközben a személy fut és kiszállunk rád. Innentől kezdve a "Fairplay nem teljesült ki" dolgot nemtudom hol keressük? - Egy konvojnál, raktártöltésnél mire számítotok? Sima Patrol Scout-al fogjuk elhozni a dolgokat?
A panaszkönyvben ez a momentum a legkritikusabb pont. Józan ész elvét sérti számomra, hogy egy 10+ tonnás járművel, ti sebességtől független úgy feljöttök egy helyenként 40-80 fok közti emelkedőkkel tarkított hegyoldalon, úgy hogy elmondásod szerint is., a jármű külső peremén egy ember utazott, és meghalt.
Összegezve a panasz a tárgyban említett személyek ellen jogtalan. Mivel van egy protokoll, hogy minnél gyorsabban érjen vissza a szállítmány a kirendeltségre. A szállítmány nem áll meg csak hajt. Viszont!!! Hiába páncél kocsi, de ha sérülést szenved a jármű, akkor ne úgy tapossuk a gázt, hogy jobb a pedálon, és bal a jobbon, hanem mérsékeltebb tempót tartva, józan ész határain belül.
Viszont a látott videóanyagok miatt, és az insurgentből való kiszállás, és a józan ész határait túl lépve ahol több társadat egy mozgó kocsiban hagyva kiugrottál, egyfajta nyerni akarás miatt Lance Herrera 60 perc adminjailt kap Józan ész elvének megsértése miatt.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó