James Smith-Laca

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JamesSmith

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
unban.png


Név: James_D_Smith
Adminisztrátor neve: Laca
Indok: Nagy összegben való átverés
Tiltás időpontja: 2023-05.04 17:55
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Sohasem
Miért kérsz unbant: Mivel nagyon játszanék a szerveren mivel itt volt az a közösség ahol jól tudtam érezni magam és megvolt az a családi hangulat.Sajnos vettem egy kamionos céget amit elhamarkodtam és mivel részletre vettem nem tudtam fizetni és igy tovább adtam egy embernek és neki is részletre és folyamatos késésben voltam a pénzzel és belefáradtam hogy sose vagyok időben meg a pénzzel igy eltüntem a szerverről.Remélem helyre lehet hozni ezt a dolgot
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Mindenképpen jobban megfontolnám a dolgokat kétszer is meggondolnám és többet nem tünék el hanem vállalnám érte a büntetést
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Természetesen jogosnak érzem mivel 2 ember is kicsesztem sajnos amit nagyon sajnálok.Nagyon sajnálom és mindenképp megprobálom helyretenni a dolgokat
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

Utolsó eséllyel feloldom a kitiltásod. Nullázni már ahogy látom nem szükséges, mert nincs is mit. 90 perc AJ-t kapsz UB fejében, illetve keress fel egy admint névváltás miatt. Jó játékot!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó