James Smith/Jake Clark-Sandy Shores Mechanic pályázatom

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JamesSmith

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
                                                                         
msUqtM3.png


 

  -A SSMC(Sandy Shores Mechanic) kapuit először 1975-ben nyitotta meg, de a '70-es évet tekintjük igazi fellendűlésnek.
  -Kezdetben helyi kis műhelyként üzemeltünk egy egyre növekvő városban. Ebben az időben nem volt sok műhely a környéken.
  -Kitartó,becsületes munkával lépegettünk lassan előre. Közben elszaladt 10év, az autók megszaporodtak ezért eljött nálunk is a bővítés ideje.
  -A '90es évek első felében a főépületet bővítettük ki /átadó, raktár, szerviz/ ezt követte a lakatos-fényező műhely.
  -A cégünk tevékenysége kiterjed mindenre, ami az autójavítással, kapcsolatos.
  -Üzletpolitikánk a biztonságra, az ügyfeleink korrekt kiszolgálására, dolgozóink megélhetésének biztosítására, és a hosszútávú  működésre épül.


                                                                                            https://i.imgur.com/oGlBlTf.png[/img


[color=wihte][SIZE=5]-Cégvezető:
    A cégvezető fő feladata a cég igazgatása, mely magában foglalja a pénzügyi biztonság biztosítását és egyben a munkaerő biztosítását is.
    A cég hírnevéért is ő felel emiatt ügyelnie kell arra hogy minden a lehető legmegfelelőbben történjen. A vezető a csapatért van és ez fordítva is így van.
-Műhelyvezető:
    A műhelyvezető feladata a szervizben folyó munkák, munkafolyamatok felügyelete.
    Továbbá feladata még a munkák felvétele és a kárbecslés is, emellett segíti a cégvezetőt mint jobb keze.
-Mesterszerelő:
    Feladatai közé tartozik a gyakornokok, szerelők felügyelete és a kisebb munkák kiosztása. A nagyobb tapasztaltságot igénylő munkákat ő végzi el, mivel ehhez a fokozathoz már nagy szakmai tudás szükséges.
-Vizsgabiztos:
    Az elkészült autók mechanikai állapotát vizsgálja felül, emellett ugyanúgy végez szerelési munkákat és felügyeli az alatta dolgozókat.
-Szerelő:
    Ebben a munkakörben dolgozók feladata az adott munkák elvégzése amit a feletteseik nekik kiosztottak és a gyakornokok képzése.
-Gyakornok/tanuló:
    Ebben a fázisban elsősorban a tapasztalatszerzés a lényeges.
    A feletteseik beoszthatják őket maguk mellé így segítve a saját és a kollégáik gyorsabb munkavégzését.[/SIZE][/color]

[SIZE=7]------------------------------------------------------[/SIZE]

                                                                              [img]https://i.imgur.com/NqjCXkz.png


-Rázópad: Kellék a vizsgabiztosnak, ezzel ellenőrizheti a rugóstagok előírt értékét hogy mennyire megfelelően
működnek.
-Csápos emelő: A csápos emelő egy fontos része a műhelynek, segítségével gyorsabban, könnyeben végezhetünk több féle munkát, akár
  kerék, olaj cserét és vagy a gépjármű alján javításra szoruló elemek javítását.
-Hidraulikus zsiráf: A hidraulikus zsiráf vagy másnéven hidraulikus motorkiemelő a motor emelő a motor kiszerelését segíti elő.
-Gurulós aláfekvő: Megkönnyíti a szerelők munkáját ha a csápos emelő/szerelőakna nem használható. Kisebb munkálatokra/ellenőrzések
  elvégzésére alkalmas.
-Centírozó: A már készre összeszerelt abroncsok kiegyensúlyozását lehet végezni vele.
-Rugóösszehúzó: A rugóösszehúzóval a rugós tagok könnyebb biztonságosabb szétválasztását segíthetjük elő. Amely nem csak hogy
  biztonságosabb egyben megkönnyíti a szerelő munkáját.
-Multiméter: A multiméter segítségével mérhetjük esetlegesen egy vezeték szakadást, egy rossz biztosítékot. Az -akkumulátor
  töltését is tudjuk ellenőrizni vele.
-Laptop: ECU-k azaz Fedélzeti számítógépek írásához egy elengedhetetlen kellék.
-Két körmös csapágylehúzó: A két körmös csapágylehúzóval könnyebben végezhetünk például csapágy cserét akár egy megragadt
  generátoron, vagy egy önindítón de emellett számos feladata is van, amely a szerelők napi munkáját megkönnyíti.
-Nyomatékkulcs: A nyomatékkulcs segítségével a gyártó által előírt csavarmeghúzási értéket pontosan tudjuk produkálni, akár egy
  kerékcserénél, vagy fontosabb területeken mint például a hengerfejnél.
-Satupad: Hasznos kellék minden garázsban hiszen nagyban megkönnyíti a szerelési folyamatokat. Befogadhatunk összeszorult
  alkatrészeket amelyeket esetenként le kell kalapálni egy rászorult elemet és már nincs más megoldás rá.


------------------------------------------------------

                                       
MaceOHb.png

 

Szeretnénk egy baráti közösséget kihozni a frakcióból ahol nem félnek az emberek segítséget kérni a többiektől és szívesen dolgoznak  együtt.
  Újaknak és öreg harcosoknak is egyaránt nyújtunk oktatást minden héten egy a csapattal megbeszélt időpontban. Ha szüksége van valakinek egy-egy külön oktatásra megbeszélés alapján azt is szívesen nyújtunk.
  Célunk, hogy létrehozzunk egy versenyképes céget ahova az ügyfelek aggodalom nélkül jönnek és a legszeretettebb autóikat probléma nélkül bízhatják ránk.
  Céljainkat úgy valósítanánk meg, hogy az oktatások által a lehető legképzettebb szerelőket ki tudhassuk a csapatunkban.


------------------------------------------------------

                                                                               
XUK4VaB.png




James Smith: Sziasztok Botondnak hívnak, Kovászna megyéből származom és egy 16 éves diák vagyok.
                  Pincér  szaksuliba vagyok.
                  Hobbiként és édesapám jóvoltából kezdtek el érdekelni az autók majd,
                  később az autók mechanikája és szerelése/tuningolása.
                  Jelenleg másik hobbim a számítógépezés mellett neki segítek a műhelyben ebből jött az az ihlet is,
                  hogy megpályázok egy műhelyt ezen a szerveren
RP a múltamban: Sok szerveren játszottam az elmúlt években köztük,See-Mta,Fly-RP, HL-RP.
                  Körülbelül 5 éve ismerkedtem meg az rp vel és abban a pillanatban amikor belejöttem meg is szerettem azt.

Jake Clark: Molnár Milán vagyok,16 éves,Erdélyben lakom,amit tudni lehet még rólam,hogy irl is élek halok az autók meg
            motorokért,kedvenc hobbym az autó szerelés/festés.Jelenleg csínálom a jogsit motorra (A1 125 cm³re)).Amit tudni lehet
            még rólam,hogy imádok csapatba dolgozni,kedves,megértő es barátságos vagyok.Rosszabb tulajdonságom,hogy nem hagyom szó
            nélkül a dolgokat.
RP multam:Annó SeeMta v2 kezdtem és V3 folytattam.Körülbelül 4 éve kezdtem a roleplay-t.Abban a percben megszerettem ezt a műfajt.


                                                                                                 
ZAmZyJt.png



Jake Clark:Jake Clark vagyok,19 éves fiatalember aki Liberty Cityből költözött Sandy Shoresbe jobb élet reményében.Amit tudni lehet még rólam,hogy élek halok az autók és motorokért meg,hogy minden időm azok szerelésére/bütykölésére fordítom.
James Smith:Kissé szegényeb családból származik de szép gyerek kora volt. Miután el végezte a 8 általánost érte egy nagyobb trauma mivel az édes anyát haza fele tartva a munkából mellkason lőtték  és  a orvosok nem bírták meg menteni ezután már tudta id hogy milyen pályát fog választani James szerelőszeretne lenni.  Minden nap voltak praktikák és James mivel egy kicsit kövéreb kis gyerek vólt így volt ami nehezeben és volta ami könyben ment, a gyertya csere erősége volt de viszont már a nehezebb feladatokban nagyon gyenge volt de mindig épen sikerült neki a kötelezőt teljesíteni. A közép iskolai évek ben nagyon sokat piszkálták a súlya miat. Az iskolai évek után Las Venturasban kapot álást mint kezdő szerelő, de későb jöt egy ajánlat hogy Los Santosban szerelőtelep vezetőt keresnek és el útazott Los Santosba.
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
A formázás hagy némi kívánni valót maga után ha szépen akarok fogalmazni. Legalább egy sorkizárást tehettél volna a szövegre, ezt így nagyon kellemetlen olvasni, neki se álltam, hogy megvalljam az őszintét. Átláthatatlan, szerintem gondold újra az egészet úgy ahogy van,de ez csak az én véleményem.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[admincontroller]Nagyon nagyok a betűk mérete és rengeteg a helyesírási hiba. Sajnos elutasítva.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó