Jalen Rogers - shotx

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Atifateer

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
panaszkonyv.png

Neved: Jalen Rogers
Adminisztrátor(ok) neve: shotx
Panasz oka: Oktalan Adminjail
Panasz kifejtése: Városházán egy rendőri intézkedésben vettünk részt, majd Kimberly után mászkáltam. Kimberly megkérdezte,hogy elmegyek-e, ekkor én azt feleltem,hogy aha. Kisétáltam az útra, ezzel nem törődtek az intézkedő rendőrök. Mászkáltam az úttesten, majd shotx megjelent egy rendőrautóval egyedül. Megkérdezte IC,hogy lemegyek-e az útról, ekkor én azt feleltem, hogy persze. Ennek ellenére továbbra is az úton gyalogoltam, shotx, pedig kocsival jött lassan utánam.
Ekkor felszólított másodjára is, hogy menjek le az útról. Ezt a felszólítást ignoráltam, tovább mentem az úton. Ezután megkérdezte megafonba,hogy  hányszor mondja el, ekkor én már elkezdtem odaszólni, hogy futtatni akar-e vagy mi, hogy jön utánam autóval. Ekkor lerpz-tem,hogy rajtállásba helyezkedek, megemelem az égbe a valagam és kilövök. Elkezdtem futni shotx, pedig jött lassan utánam. Amikor az utca végére értem megálltam a sarkon ugyan is azt láttam, hogy amdinszolgálatba lépett. Ekkor egyből kaptam egy adminjail-t. 

Bizonyíték  : https://imgur.com/m7fQASg
Megjegyzés: Tudtommal nem vagyok köteles eleget tenni a rendőri felszólításnak. Teljes mértékben IC ügy volt az egész, nem értem, hogy ezért miért jár adminjail. Ez egyyáltalán nem volt PD hergelés szerintem, nem tettem eleget a rendőri utasításoknak, ilyet tudtommal lehet.
 

Shotx18

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
Többszöri panasz illetve személyes rossz tapasztalatok után nem tartottam úgy, hogy ez egy értelmes rp volt. Nem lett volna probléma vele, ha ezt egy nagyobb tömeggel közrefogva lett volna végrehajtva.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Elmondásod szerint semmi RP alapja nem volt annak, hogy gátolod a forgalmat és az út közepén sétálsz (ami elég 2012-es feeling).

[admincontroller]Elutasítva.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó