Jake Javier Heke segítségkérése átjáró használatával kapcsolatban

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
HG33rPA.png



InGame neved és Discord azonosítód:
Jake Javier Heke / jake_heke

Problémád ismertetése:
Szia. A tegnapi nap folyamán vásároltam/cseréltem egy ingatlant. Minden tökéletesen le is zajlott, viszont mivel a fő ingatlanon (egyedileg berendezhető) kívűl, van egy "másik" is az adott lakáson belül elhelyezve (modern kiépítésű interior) ami egy átjáróval megközelíthető, de ezt sajnos nem tudom használni, mert kulcsot nem kaptam hozzá. IC, hogy legyen is szólva róla, annyiban maradtunk, hogy zárcserés lesz ez a része az ingatlannak, amit természetesen én majd egy szakemberrel megoldatok. Jelenleg megközelíteni a garázson keszetül tudom csak, lift segítségével, de a kinti ajtón keresztül nem. Nézegettem a fórum részeket, s tanakodtam, hogy új átjárót igényeljek, vagy zárható gate-t, de megkérdeztem inkább egy admint akinek tanácsára fordultam most hozzád segítségkérésért. Nyilván, ha új átjárót/zárható gate-t kell igényeljek akkor az adott mintával megteszem, csak kell valami ki indulási pont, hogy tudjam ilyenkor mi a teendő, vagy elég csak kulcsot kérnem hozzá?! Köszönöm a segítséged előre is!

Megjegyzés:
Mellékelnék pár képet az átjárókról amelyeket nem tudok használni, s az ingatlan elhelyezkedéséről a könnyebb beazonosítás érdekében.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó