Elfogadva Jaden - Bishop

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
unban.png


Név: Jaden Hessell
Adminisztrátor neve: Bishop
Indok: Szerver szidása
Tiltás időpontja: 2023-06-08 21:34:43
Meddig tart a ban: Perma
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első, többi AC ban.
Miért kérsz unbant: Szeretnék felnézni a szerverre. Sok változás történt, kíváncsi vagyok a jelenlegi állapotára. Esetleges szerepjáték kezdése.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Továbbra is betartanám a szabályokat, változtatnék a stílusomon.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Totálisan.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Szia! Felkutattam gyorsasággal a ban indokát megfogalmazó videókat és arra az elhatározásra jutottam, hogy ilyen unban kérelemmel és a videókban tanusított hozzáállással nem lenne célszerű a kitiltás feloldása. Az ilyen megnyilvánulás amit akkor tanusítottál nem olyan dolog amit egy egyszerű stílus változtatással meg lehet oldani. Ha azokat a problémákat nem mások előtt szidva fogalmazod meg, hanem felénk nyitva közlöd, akkor nagyon nagy valószínűséggel megoldhattuk volna azt a kihágást ami a te nézeteiddel szemben mentek.

További egyeztetéssel, illetve az akkori véleményed pontosabb kifejtésével változtathatsz a döntésemen, viszont ehhez látnom kell a hajlandóságot arra, hogy valóban változtál annyit, hogy a problémáid a jövőben normális keretek között fogod közölni, orvosolni.

Egyenlőre ezt a kérelmet elutasítom, a fent leírtakra hivatkozva nyitva áll a lehetőség előtted, hogy Discordon felkeress.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó