Játék realisztikusabbá tétele, avagy kapcsoljuk ki a jármű irányítását a levegőben.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» A városban mostanában úgy hajtanak mindenki mint egy NFS játékban! Ezzel nem is lenne gond, de többször látom hogy manővereket csinál a levegőbe (amire ugye képtelen lenne RL)

Szóval ötletem arról szólna, hogy ezeket a fajta, tehát a A és a D illetve a Shift és a CTRL által vezérelhető jármű irányítást(?) tiltsuk le.
Edit: Motorokat természetesen nem. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 
Utoljára szerkesztve:

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Szerintem maradhat kicsit arcade stílusban, tehát bekapcsolva, max ha nagyot csattan a földre, stb. akkor kapjon nagyobb "büntetést" a játékos. Pl.: Durranjon ki a kerék hamarabb, ilyenek
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Szabályzat első pontja meg is gátolja az ilyesfajta viselkedési formát. Józan ész elve alapján esélyed sem lenne az autó levegőben való irányítására. Az pedig elég nagy büntetés, már most is, hogy ha komolyabbat érkezik(mondjuk ez full random, van amikor megjárom ugyanazt 5-6 alkalommal, azonos sebességgel, beérkezési szöggel, stb(volt amikor ezt még le is teszteltem direkt...) és még mindig nem jöttem rá, hogy mi alapján és mégis hogyan kalkulál a rendszer, hogy durran-e vagy sem...) durran is a kerék. Szerelő híján marad a saját magad kerékcseréje. Én már szinte minden autómban tartok ehhez szükséges eszközöket.
Nem tartom megfelelő megoldásnak az efajta "tiltást", ahogy azt Claude is leírta.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó