Járműadó lehetséges bug

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» foglalturl «

Hiba megnevezése

» Járműadó bug «


Hiba bővebb leírása

» Tisztában vagyok vele, hogy a GOV állíthatja a járművek adóját, de nem hiszem, hogy napi 5x átállítják, hogy őrületbe kergessenek engem az adózással, hogy mindig más. Csatoltam képen a tegnapi adóimat, amikre odafigyeltem és sikerült kiscreenelni, nem tudom volt-e még más is. Mielőtt jön az infó, hogy hülye vagyok, nem. Egyszer sem raktam be / vettem ki garázsba/ból kocsit. Végig ugyan úgy számolta az adót, semmit se változtattam meg. «

Csatolmányok

» Agyhaláladókép «

Egyéb megjegyzések

» Lefotóztam a világ legkisebb óriás törpéjét. «

 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Számít az is hogy garázsban van-e az autód vagy sem. Forgalomban van-e vagy sem és társai.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Tisztában vagyok vele, ezért írtam a végére, hogy semmi ilyesmin nem változtattam az egész során. Se nem raktam garázsba, nem vettem ki, nem raktam ponyvát, nem vettem ki forgalomból. Semmi.

Most meg egyébként ennyi volt, ami konkrétan a fele a tegnap estinek. És azóta SEM változtattam semmin.
Képernyőkép 2024-04-24 131833.pngasd.png
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Képernyőkép 2024-05-01 110624.pngKépernyőkép 2024-05-01 110605.pngKépernyőkép 2024-05-01 110543.png
Vannak ilyen elég random számok amúgy, amik fogalmam sincs hogy jönnek ki. Ebből is feltételezem, hogy bugos.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó