Jármű végsebességek kategóriákra bontása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:502

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» iisrO#1104 «

Ötleted leírása
» Jármű végsebességek meghatározása kategóriák alapján. Alapvetően az autók végsebességének korlátozása ahogy tudom elég vegyes fogadtatást kapott, emiatt egy kis igazítást kaphatna szerintem. Előre is leszögezem, hogy nekem semmi bajom nincs a mostani rendszerrel csak úgy érzem lehetne kicsit fejleszteni. Az ötletem arról szólna, hogy ne egy minden autóra vonatkozó 198-as sebességkorlátozás legyen, hanem kategória függővé lehetne tenni. Pontos számokat nem találtam ki, de csak egy kisebb eltérésre gondolok. Hogy példát mondjak, a civil autóknak lehetne 180, sportkocsinak 190, izomautóknak 200, szupersportnak 210. Így azért van egy kis változatosság, közben mégsem olyan nagy az eltérés. Mivel már előre látom, hogy jön a kérdés/beszólás, hogy na de a PD akkor legyen hátrányba megint. Erre két ötletem van. Vagy kapják meg egységesen a jó végsebességet vagy a náluk lévő autóparknál is legyen valami hasonló kategória, hogy a sportkocsijaik (idk mi van nekik, de láttam valami menőt, valaki biztos meg tudja mondani) képesek legyenek tartani a tempót, a böszmébbek pedig csak átlagosak legyenek. Mindkettő módosítás érthető lenne számomra és elfogadható is. A normális véleményeket szívesen fogadom hozzászólásban.«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Tökre ennék egy jó kis sajttortát. :3«



 

dhusz

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
David Montes
Támogatom, de én hozzá tenném a helikoptereket is amiknek szerintem felesleges a speed limit.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Üdv. Erről már egyszer volt szó, hogy legyen így. De azt hiszem el lett vetve. De majd Legend ad rá választ! (Én is támogatnám, de jobb ez így ahogy most van)
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Alapjáraton tudom támogatni, viszont az egyetlen kihágásom a PD-s kocsikkal kapcsolatos, így is számtalan sportautót nehéz utolérni(nagyjaból lehetetlen), de biztosan lehetne rá megoldást találni.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
Sziasztok!

Már fel lett hozva a téma kétszer is, lásd alább. Nem kerülnek visszaállításra a sebességhatárok, ahogy Legend írta.


[sa]Zárok.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó