Jármű rendszám levétele.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95

qh62gjT.png

Járművekkel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Sergio Cortes / Tesomsz#9438 «

Ötleted leírása
» Ha leveszem az egyik autómról a rendszámot akkor az vissza kerül rá relog után. Én azt az autót úgy szeretném tartani, hogy rendszám nélkül mindig. Rossz, hogy minden relog után azzal kell kezdeni, hogy le vegyem a rendszámot róla. Mielőtt, valaki kérdezné ez azért fontos, mert abba tartom minden bizalmas és nem föltétlen legális tárgyamat. Egy furgonról van egyébként szó. Lényegében annyi az ötlet, hogy jó lenne ha relog után is leszerelve maradnának a rendszámok az autókról. «


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések
» Ha kérdés van, bővebben kifejtem, hogy miért tartom abban. «



 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Én is írtam erről bug jelentőt elsőnek is, mert én azt hittem, hogy ez egy bug aztán kiderült, hogy direkt van így amikor megkérdeztem nem e terveznek változtatni, nem volt a válasz.
Hátha ha többen akarják ez megváltozik.
Támogatom!
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Az ötletet támogatom, már csak a crashek miatt is pl menekülésnél, viszont a te problémádra ott a megoldás hogy szerkényben, esetleg széfben tartod az illegálokat.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
1.2 utan teljesen eltudom fogadni az uj traffi rendszer miatt, ertheto a kerelem, ment az upvote
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Direkt van megcsinálva, hogy ne mentse a leszedett rendszámot. Nem tervezünk rajta változtatni. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó