Jármű bejelentésnél játszott óra alapján adó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Phoenix Holloway / Shaddy «

Ötleted leírása
» Az ötlet ismételten a jelenlegi unfair rendszert célozná meg. A lényege az lenne, hogy brutál magas adók legyenek a limites járműveken, amik játszott óra alapján kapnak kedvezményt. Teszem fel, a hónapban van 0 játszott órája az illetőnek, viszont van egy Jugularja ( Mert mindenki ezzel példálózik ) feljön csak azért, hogy bejelentse a járművet, aztán lelép. Erre lehetne simán egy 400.000 dolláros adó, viszont 10 játszott óránál a bejelentés ugyanúgy ingyenes lenne. «


Csatolmányok

» Nope. «

Egyéb megjegyzések
» Credit: @Loco «



 

hypeRRR

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
ennyi erővel szerintem ki is lehetne nullázni az egész szervert és újra kezdeni elölről ha már ennyire bögyébe van mindenkinek az hogy néhány ember nyitás óta foglalkozott rp mellett azzal is hogy rendelkezzen néhány autóval és egyéb ingóságokkal és most épp nem játszik... de nekem is vannak ötleteim legyen limitálva 2 re az auto slot , ne lehessen autót venni se többet csak hcrp-sek érdemeljék ki hogy mivel gurulhatnak a többiek pinchoval vagy legyen ingyenes az összes autó és akkor nem lesz kereskedelem nem lesznek csak képzeletbeli árak . értem a próbálkozást tudom hogy vannak gondok de szerintem ez most gyenge lett. kb azt érzem az ötletbe hogy csak azért is rugjunk bele azokba akik különböző indokból nem épp most ölik bele azt a 50-100-150 ezer játszott percet a szerverbe mint az aktuál banda . megjegyzem a közös jó érdekébe én szívesen beáldozom a jelenlegi összes ingóságaim ha mindenki más is hajlandó rá.. üdvözlettel egy régen aktív de jelenleg passzív játékos .
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Senkinek sem fáj, hogy valaki esetleg kifarmolta magának az adott kocsit. Viszont az-, hogy egyesek csak azért jönnek fel a szerverre, hogy ezt bejelentsék, és ezzel nem hagyunk lehetőséget másik játékosoknak, főleg azoknak akik jelenleg aktívan játszanak a szerveren, egyszerűen rossz.

Az ötlet alapján mindenkinek meg van a lehetősége arra-, hogy megtartsa a járműveit. Ha esetleg a 10 órát soknak érzitek egy hónapban, természetesen ezt lejjebb is lehet vinni.
 

hungaricus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Az ötlettel alapjában nekem nincs bajom alapvetően, szerintem lehet neki adni egy esélyt. Viszont ha az inakt játékosok büntetése is a cél akik csak bejelenteni járnak fel. Szerintem nem fogja őket meghatni az adósság ha utána rögtön lépnek is le. Félre értés ne essék, szerintem sem fer az hogy ha már nem is játszik itt akkor is ő tartogatja magának a limites autókat.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:782
Senkinek sem fáj, hogy valaki esetleg kifarmolta magának az adott kocsit. Viszont az-, hogy egyesek csak azért jönnek fel a szerverre, hogy ezt bejelentsék, és ezzel nem hagyunk lehetőséget másik játékosoknak, főleg azoknak akik jelenleg aktívan játszanak a szerveren, egyszerűen rossz.

Az ötlet alapján mindenkinek meg van a lehetősége arra-, hogy megtartsa a járműveit. Ha esetleg a 10 órát soknak érzitek egy hónapban, természetesen ezt lejjebb is lehet vinni.

Itt nem csak az inaktív játékosoknak fájna ez, sőt nekik semennyire nem fájna. Kilép a vh-nál bemegy az npchez kijön, kb mennyi idő 1 perc. 1 óra 60 perc 60 havonta 400k minusz... Viszont az aktív playereknek az havi 4 millió kiesés. Ergo nincs elég dolog amiért grindeolni kell a szerveren, még ezért is grindeoljon az ember? Igen grindeolni. Mert rp-vel nem keresed meg ezt a pénzt, és havonta ki kell termelni.
 

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:785
Sean Maverick
Itt nem csak az inaktív játékosoknak fájna ez, sőt nekik semennyire nem fájna. Kilép a vh-nál bemegy az npchez kijön, kb mennyi idő 1 perc. 1 óra 60 perc 60 havonta 400k minusz... Viszont az aktív playereknek az havi 4 millió kiesés. Ergo nincs elég dolog amiért grindeolni kell a szerveren, még ezért is grindeoljon az ember? Igen grindeolni. Mert rp-vel nem keresed meg ezt a pénzt, és havonta ki kell termelni.
Te elolvastad amúgy Fater? 10 óra után ingyenes lenne.
 

An0nim

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Szerintem nem azzal van baj hogy feljön bejelenteni . Eleve Én eltörölném ezt a bejelentést és az autókereskedéssel csinálnék valamit.
Amit nagyon nehéz megoldani hogy a pénznek legyen értéke ahogy a járműveknek is és ne abból álljon a játékos élete hogy nyomja a kamiont mert a kerben lévő autót tízszeres áron kell megvennie.
 

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne
Konkrétan maga az ötletet úgy érzem mintha a playerekre akarnád erőszakolni hogy már pedig igen is felkell jönnötök a szervere ha még megakarjátok tartani a cuccotokat. Minden playernek megvan az oka miért nem lép fel a szervere, IRL problémák, sérelmek, stb. Ha valakit zavar hogy egy inaktos playernél van egy limites kocsi, azért abba is gondoljon bele az a személy hogy az a inaktos player is pont ugyanúgy megharcolt, vért izzadva képletesen értem. Viszont tény és való, hogy sok időt fektetett bele abba, hogy ő akkor abban az időben megszerezze azt a kocsit, részemről megtudom érteni a inaktos playereket hogy miért nem akarják elengedni, mert akkor az a idő amit beleölt, lényegében akkor elpazarolttá válna. A másik ezzel a módszerrel vagy bármilyen hasonló módszerrel, biztos nem szerezne a szerver plusz playert, inkább veszitene.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Lényegében szerintem nem egy horribilis ötlet. Azonban egy force arra, hogy minél többet legyenek fent az emberek, esetleges akaratuk ellenére is. Akinek meg vannak ritka autói, azt pont nem fogja érdekelni az a 400k sajnos. Tök jó, hogy van a limit, ritkább is a kocsi, de cserébe soha nem látsz eladót, soha nem fogod megszerezni. Ez részben jó, mert nem fog minden húsz éves karakter szupersport kocsival furikázni, azonban rossz is, mert valaki megveszi és egy életre a magáénak tudhatja. Más ötletet kell kitalálni erre, ha jól tudom volt is pár rá.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Abszolút nem arra megy ki az egész, hogy esetleg forceoljunk bárkit arra, hogy lépjen fel. Arra megy ez, hogy mindenkinek meg legyen a lehetősége arra, hogy megszerezze azt a járművet ( vagy legalább legyen esélye megszerezni ) amit szeretne. Külföldi HASONLÓ JÁTÉKOSSZÁMMAL rendelkező szervereken ez teljesen elfogadott dolog, sőt, még szigorúbb rendszerek vannak ott az ilyenekre.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Külföldi szerverekkel totálisan felesleges példálózni, hiszen Ők teljesen más mentalitással rendelkeznek. Az ötlet megalakulását, értem, hiszen valóban kaotikus egy szinten ez a rendszer. Azonban akik ilyen autókkal rendelkeznek, nem hiszem hogy elfogják fogadni. A vezetőség döntése számít.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Én ajánlanám hogy inkább legyen 10 millió ahogy fellép az illető, sőt igazából arra is gondoltam, hogy bankkártya adatokat kelljen megadni mindenkinek, nehogy mínuszba kerüljön véletlen az egyenlege és ha fellép akkor ha nincs pénze akkor a bankkártyájáról vonja le az összeget így lehetne akkor azzal is fizetni.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Azonban egy force arra, hogy minél többet legyenek fent az emberek, esetleges akaratuk ellenére is.
Alapvetően az egész vagyon bejelentésre, ami első sorban a házra vonatkozott, arra azért volt szükség, mert szinte az összes ház foglalt volt Blaine Countyban. Elsőnek manuális volt, azoktól lett elvéve, akik a legelső nyitás után nem néztek fel és foglalták mások elől a lakást. A lakás pedig kellett egy-két dologhoz. Mára ez jócskán megváltozott.

Abszolút nem arra megy ki az egész, hogy esetleg forceoljunk bárkit arra, hogy lépjen fel. Arra megy ez, hogy mindenkinek meg legyen a lehetősége arra, hogy megszerezze azt a járművet ( vagy legalább legyen esélye megszerezni ) amit szeretne. Külföldi HASONLÓ JÁTÉKOSSZÁMMAL rendelkező szervereken ez teljesen elfogadott dolog, sőt, még szigorúbb rendszerek vannak ott az ilyenekre.
Ne haragudj az érveléseddel nem tudok egyetérteni, mivel olyan játékosok járművei is törlésre kerülnek melyeket mások bármikor megtudnak szerezni. Tehát lényegében nem limites, eszmei értékű autó(k). Aki hónapokkal később jut el oda, hogy feltegye újra a lábát már nincs meg azaz autó, amit ő szeretett.
Nem tudom mely szerverekről lehet szó, de máshol még biztosan megvan a sötétkék M3 BMW-m. Szóval de, ez az egész azért van, hogy a játékos online legyen egy hónapban legalább egy alkalommal úgy, hogy a bejelentés megtörténjen.
 

gunter!

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Jaydee Banks
Szerintem nem azzal van baj hogy feljön bejelenteni . Eleve Én eltörölném ezt a bejelentést és az autókereskedéssel csinálnék valamit.
Amit nagyon nehéz megoldani hogy a pénznek legyen értéke ahogy a járműveknek is és ne abból álljon a játékos élete hogy nyomja a kamiont mert a kerben lévő autót tízszeres áron kell megvennie.
Lényegében ennyi, ezt tudom támogatni. Maga az ötlet nem is tudom, hogy miért jött létre, annak semmi értelme.
 

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt
Ezt egyáltalán nem tudom támogatni :D. Nem a legélesebb kipattant szikra. Most azért erőszakolni azt, hogy feljöjjek a szerverre, hogy ne veszítsem el a keményen megdolgozott vagyonomat. Kifejteni se éri meg, ez béka popsija alatti.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Erre egy egyszerű megoldás lenne, a PP limitet megszüntetni és akkor mindenki tudna olyan járgányhoz jutni amilyet szeretne és a PP-nek újra lenne kereslete.
Ezt mondom, úgy, hogy nekem is rengeteg járgányom van. Egyszerűen nem éri meg eladni jelenleg, mert vagy soha nem szerzed vissza, ha újra szeretnél vagy nem olyan áron vennék meg, mint te vetted.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó