Inventory bug

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Eduardo

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Eduardo Del Castillo

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Akiho Mori / Denkchan#0112 «

Hiba megnevezése

» Inventory bebugol, ha füves cigit szívok «


Hiba bővebb leírása

» Történt az eset, hogy pakolásztam az inventorym és az autóm inventorya között közben elszívtam egy füves cigit, majd amint meggyújtottam onnantól kezdve nem tudtam kivenni az autóból a cuccokat, valamint rendezni sem lehetett benne, ha megpróbáltam és újra megnyitottam vissza tett mindent a helyére(másik autónál is ez a helyzet nem csak a caracaránál). Wolfi segítségét kértem, ő tudta rendezni már dolgokat. Relog után minden normálisan működik, mint az a videón is látszódik «

Csatolmányok

»
«


Egyéb megjegyzések

» Nem tudom, hogy csak akkor működik amikor megvan-e nyitva mind a két inventory, vagy alapból is fennál-e illetve egyéb drogoknál sem próbáltam ki. «

 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Mindenek előtt milyen inventoryval kapcsolatos folyamatod volt? Valahol letiltotta az interakciót, azért nem mentett mindent.
 

Eduardo

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Eduardo Del Castillo
A videón látható dolgokat csináltam, jobb klikkel a kis mágnesre kattintottam, saját inventorymba odébb raktam egy két itemet, majd hirtelen letiltotta. @Dinoka is tapasztalt ezt a hibát azt mondta nekem, és ő füves cigitől függetlenül. Ilyenkor az itemek interakcióját teljes mértékben letiltja, sehova nem lehet helyezni csak a relog segít. Azt, hogy a videó előtt pontosan mit hova húztam arra nem emlékszem, maximum a logot tudom átküldeni de abba csak az van amit kivettem a csomagtartóból/inventorymból vagy beraktam.
 

Eduardo

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Eduardo Del Castillo
Próbáltam reprodukálni, de nekem nem sikerült, valami más interakció tilthatta le nálad. Mit csináltál az egész előtt?
Azaz igazság azóta én nem tapasztaltam ezt a hibát, meg nem is hallottam róla, illetve csak aznap vettem ezt észre. Szerintem a szeroresi megoldotta
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó