Illegális telefon eltulajdonítás [Újragondolás]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Domenic Manuel Perez/Ajredzsi Stevens#1268 «

Ötleted leírása

»
Nyilán a szerveren teret kell nyernie az illegalitásnak a maga módján. Viszont szerintem egy újra gondolás nem ártana a rablások következtében eltulajdonított tárgyak esetében, legfőbbként a telefonok esetében. Nem egy egyet rengető összeg egy telefon, tehát értelme sincs sok az eltulajdonításának, de azért, mert ellopják, majd 1,5km-el arrébb a "bemérési" okok miatt, kihajítják, sok értelme nincs az eltulajdonításnak! Viszont hozzáférnek akár személyesebb sms váltásokhoz is, ami bár így van persze IRL is, de na, mégsem látjuk sok értelmét ennek. Lehetne a módja, hogy helyszínen le ellenőrzik van-e készülék, majd, ha van elveszik, kiveszik az akksit és eldobják, vagy csak betörik a kijelzőt (RP alapon) és a földre dobják ott. Ezzel is színesül az RP szituáció, nem csak állj, kezeket fel, meg hol mi van azt, spuri... A szabály pedig akit kiraboltak és "tönkre" tették a készülékét, nem hívhat kapásból rendőrt, segítséget x ideig!
Pl:
R: Rabló
É: Én
R: /me elkezdi megmotozni
R: /do hol találhatóak az értékek, telefon, stb
É: /do a telefon a farzsebben, 300$ kp a jobb zsebben
R: /me a jobb zsebébe nyúlva kiveszi a kp-t, pillantást vet az összegre, majd zsebre vágja. A telefont kivéve a farzsebből szét szedi, majd az akksit elhajítja, a készüléket pedig a földre dobja.
«


Csatolmányok

» Nincs! «

Egyéb megjegyzések

» Nincs! «



 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
Ez most is így van, ha rp-sen veszik el a telefont, és a nagy része a rablásoknak már ilyen., hogy rpsen összetöri, szétlövi a telefont. Illetve erről éjszaka volt egy beszélgetés onerp dc-n ahol többen jól leírták, hogy a telefonnal mi történik, vagy hogy a rablóknak miért kell az aadott telefon az teljes mértékig ic ügy, és nem támogatom, hogy minden le legyen korlátozva.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Akkor valószínűleg csan Én futottam bele abba, hogy nyugodt szívvel elvették és kicsivel odébb csak eldobták. Nyilván a rablás folyamattal nincs gondom, az korrektül volt RPzve. Viszont itt az általad írt, szétlövöm, összetöröm, ect nyoma se volt. Sok értelmét nem látom, s látjuk a továbbiakban sem az elvételnek. DC-n meg valószínűleg figyelmetlen voltam, ugyanis én csak azt láttam, hogy mindenki az ÖTLETEK szobát ajánlotta az illetőnek. Nyilván IC ügy, de, ha engem rabolnak én nem vághatom földhöz a telefonom...
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! RP-zd le, hogy "lemented a számokat" és akkor kimásolod magadnak egy txt-be - log legyen mindenképp :)

Nem fogunk eltiltatni senkit attól, hogy egy telefon item-et elvegyen a másiktól. Játékosa válogatja, hogy az item-et megtartja vagy visszaadja. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó