illegál rendszer egyik hiányossága

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Rowan / carnage#0704 «

Ötleted leírása

» Ez az ötlet régre nyúlik vissza, amikor frakciót vezettem, kb. 1,5 éve. Az akkori frakciómmal az egyik pont amiért nem indultunk több scriptes rablásra az az előre látható végkimenetel volt. Sok ötlet volt már erről nyitva, mindenféle illegál medic NPC-ről, amik sorra lettek elutasítva. Most ezzel megpróbálkozom újra, egy másik megközelítéssel. Jelenlegi tudomásom szerint a helyzet változatlan. Az illegálosok amikor elindulnak egy scriptes rablásra (vagy ahol lövöldözni fognak) a végkimenetel annak akik akár 1 golyót is kapott annyi, lehúzhatja a rolót. De miért? Mihelyt a karakterem kap egy golyót az RP nála ennyi volt, mert azzal fog számolni hogy: 30p MDRP 1 óra kihallgatás és még jobb esetben 1-2 óra jail + nyakoncsapják egy duci csekkel. 1,5 éve nem volt annyira ritka, hogy aki golyót kapott inkább megölte magát különféle módokon csak hogy ne kelljen több órán át szívnia/afkolnia.
Az ötlet annyiból állna, hogy legyen erre valami másodlagos megoldás, amivel nem mindig ugyan ezt az utat kell végigszenvedie az illegálnak. Legyen valami NPC-nél vásárolható egy egyszer használatos medkit, adrenalin sziringa vagy akármi. Nem kell túlgondolni, akiben van golyó vagy sérült azon ezt elhasználni, legyen egy 3 perces folyamat hozzákötve és kész.«


Csatolmányok

»
png-transparent-rust-syringe-medicine-pharmaceutical-drug-health-syringe-miscellaneous-pharmaceutical-drug-first-aid-kits-thumbnail.png
png-transparent-rust-x1-first-aid-kits-medicine-health-others.png
«


Egyéb megjegyzések

» Kíváncsi vagyok a PD és az illegál nézőpontjára is, és hogy ők hogy képzelnének el egy ilyesfajta rendszert. «



 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Eltudom fogadni, így talán nem fogják megölni magukat az illegálosok(Amit meg tudok érteni sokszor, pont amiért leírtad), viszont akkor teljen jó pár percbe ezt használni és legyen rajta egy nagy adag cooldown. Ne lehessen stackelni, mint a drogot és terminátort csinálni vele a játékosból. Ment az upvote!
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Én személy szerint jobban örülnék egy korrupt MD-nek. Annak idején volt valami ilyen, ahol az md alkalmazott éjszaka a paletoi kórházba operált ki golyókat a bűnözőkből.

Viszont tény, hogy valamit kellene csinálni hogy ne lose szitu legyen egy golyó bekapása.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Illegál oldalról nézve egyértelműen szükség lenne rá szerintem. Ahogy popek is leírta mivel egy golyó és vége...
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Eltudom fogadni, így talán nem fogják megölni magukat az illegálosok(Amit meg tudok érteni sokszor, pont amiért leírtad), viszont akkor teljen jó pár percbe ezt használni és legyen rajta egy nagy adag cooldown. Ne lehessen stackelni, mint a drogot és terminátort csinálni vele a játékosból. Ment az upvote!
én napi 2-re gondoltam mint cooldown.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Mi lenne, ha bejönne egy új skill/rang az illegáloknak? Medic skill, avagy Medic rang. Maximum 2fő adható ehhez a ranghoz, akinek ki kell ezt tanulnia. Ezáltal, ha golyót kapott valaki a Medic-es ki tudja belőle operálni. Ugyanúgy mehet rabolni veletek de, ha meghal az RP-be akkor maradt a scriptes MD ellátás aminek viselni kell a következményeit. Nem látom reaálisnak, hogy egy injekció miatt a lőtt sebem begyógyul, de emellett támogatom az ötletet.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Mi lenne, ha bejönne egy új skill/rang az illegáloknak? Medic skill, avagy Medic rang. Maximum 2fő adható ehhez a ranghoz, akinek ki kell ezt tanulnia. Ezáltal, ha golyót kapott valaki a Medic-es ki tudja belőle operálni. Ugyanúgy mehet rabolni veletek de, ha meghal az RP-be akkor maradt a scriptes MD ellátás aminek viselni kell a következményeit. Nem látom reaálisnak, hogy egy injekció miatt a lőtt sebem begyógyul, de emellett támogatom az ötletet.
Ezen gondolkodtam én is, de egy item egyszerűbb és felhasználóbarátabb.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Mi lenne, ha bejönne egy új skill/rang az illegáloknak? Medic skill, avagy Medic rang. Maximum 2fő adható ehhez a ranghoz, akinek ki kell ezt tanulnia. Ezáltal, ha golyót kapott valaki a Medic-es ki tudja belőle operálni. Ugyanúgy mehet rabolni veletek de, ha meghal az RP-be akkor maradt a scriptes MD ellátás aminek viselni kell a következményeit. Nem látom reaálisnak, hogy egy injekció miatt a lőtt sebem begyógyul, de emellett támogatom az ötletet.
Hát az illegál kb fele ex-kommandós, ex-katona szóval simán lehetne szanitéc rang... :)
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Egyébként van ilyen item a PP shopba ami felhealel, nem értem miért nem jó az.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Erre jelenleg is van item, csak PP-be kerül. Én mindig azt használtam, miután le RPztem az ellátást.
Ha jól rémlik 800pp, tehát ~60ezer dollárra jön ki, ha találsz valakit aki le ppzi neked. Az árán, netalántán beszerzési módján (pl. illegál hajó npctől való beszerzés vagy egyéb) lehetne variálni. Igaz ez az item csak vérzést és csonttörést vesz le rólad, de aki animba esett, szerintem ne akarjon felkelni szakszerű ellátás nélkül továbbra se. Arra maximum korrupt MDseket lehetne használni (bár a korábbi tapasztalatok alapján az MD leaderek ic ooc keresztre feszítenek ha te illegállal mersz RPzni ((((remélem változott a hozzáállás))))).
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Erre jelenleg is van item, csak PP-be kerül. Én mindig azt használtam, miután le RPztem az ellátást.
Ha jól rémlik 800pp, tehát ~60ezer dollárra jön ki, ha találsz valakit aki le ppzi neked. Az árán, netalántán beszerzési módján (pl. illegál hajó npctől való beszerzés vagy egyéb) lehetne variálni. Igaz ez az item csak vérzést és csonttörést vesz le rólad, de aki animba esett, szerintem ne akarjon felkelni szakszerű ellátás nélkül továbbra se. Arra maximum korrupt MDseket lehetne használni (bár a korábbi tapasztalatok alapján az MD leaderek ic ooc keresztre feszítenek ha te illegállal mersz RPzni ((((remélem változott a hozzáállás))))).
Én nagyjából ezt az itemet 20-30ezer közé mondanám, magát az ötletben megemlített medkitet. Továbbra is arra a célra, hogy a lövési sebeket és a vérzést meggyógyítsa. Ez nem szedne fel se animból, és a lábtörésedet se gyógyítaná meg.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Én nagyjából ezt az itemet 20-30ezer közé mondanám, magát az ötletben megemlített medkitet. Továbbra is arra a célra, hogy a lövési sebeket és a vérzést meggyógyítsa. Ez nem szedne fel se animból, és a lábtörésedet se gyógyítaná meg.
Ezért mondtam, hogy ez az item már jelenleg is elérhető, ha esetleg valaki nem tudná. Én támogatom, hogy könnyebben, esetleg RPsebben hozzálehessen jutni, és ne Gyógyító kártya legyen a neve.
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Én inkább úgy tudnám ezt elképzelni, hogy a mapon lenne egy npc aki x összegért kioperálná a golyót. Maga az NPC x időnként máshol jelenne meg a mapon és akkor jelezne az illegál részére 1x. Akárt a ncp-nek fizetett összeg is lehetne változó vagy mondjuk golyónként fix, tehát ha 1 golyó 20k úgy 2 40 és így tovább. Ezzel a megoldással még pénz is menne ki a szerverről.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Én inkább úgy tudnám ezt elképzelni, hogy a mapon lenne egy npc aki x összegért kioperálná a golyót. Maga az NPC x időnként máshol jelenne meg a mapon és akkor jelezne az illegál részére 1x. Akárt a ncp-nek fizetett összeg is lehetne változó vagy mondjuk golyónként fix, tehát ha 1 golyó 20k úgy 2 40 és így tovább. Ezzel a megoldással még pénz is menne ki a szerverről.
Magát az ötletet direkt így írtam, mert az eddigi ötletek mindegyike úgy lett megírva ahogy most te írtad. Személy szerint RPsebbnek tartom az itemes megoldást, ha valaki szanitécet akar RPzni akkor HQ-n ezzel együtt ki tudja élni magát.
 

Hans

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Óriási plussz, nagyon hiányzik! Akár napi 1 cooldown rá, de hiánypótlás lenne. Cd-n felül pedig ott az MD vagy esetleg a PP-s opció. Mint ex PB kórházigazgató, Hans nagyon élné a gyógyítás mesterségét!
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Ez az elmúlt legalább 2 évben biztos nem volt így. Egyébként szerintem simán lehetne szerezni korrupt ellátást csak senki sem nyit a dolog felé.
Az van, hogy mindig ez lett felhozva ellenérvként. Tökre megértem, mert ez lenne a legjobb megoldás, de reálisan nézve a helyzetet, ez a hozzáállás idáig vezetett. Még egy illegált is nehéz illegális dolgokra rávenni, nemhogy egy mentőst.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó