Illegál küldetések

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Mateo Bento / zolcsi#0878

Ötleted leírása
Illegális küldetések behozatala hasonló amit azt hiszem Popek csinálgat a szerveren, hogy autót vagy házat kell feltörni és A ból B be szállitani az autót.


Csatolmányok

Egyéb megjegyzések

Tök jó hogy csinálja ezt valaki csak random scriptesen is dobálhatna a szerver ilyesmiket.


 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Popeknek is imádkoznia kell, hogy bárki csinálja jó pénzért. Miért csinálná bárki, ha scriptes lenne?
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Popeknek is imádkoznia kell, hogy bárki csinálja jó pénzért. Miért csinálná bárki, ha scriptes lenne?
Mert talán ritka dolog lenne ugy mint a hajó csak az fix időpontba jön ez meg random event szerüség és nem kell hozzá fúró meg előkészület. Nagy pénzért vagy drogért vagy fegyverért azért a legtöbben ugranának szerintem. És ez nem egy felesleges script mint egy tolószék vagy elkopik a fék és akkumulátor amit csak egy szerelő tud cserélni.
Én személy szerint rámennék ezekre.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Egyáltalán nincs rá érdeklődés. Elkezdtem a vezetőség támogatásával a régi projektet amit fél éve vetettem fel Lacának. Elkezdtük megvalósítani, és totál semmi érdeklődés vagy egyenesen leírták, hogy ennyi pénzért az ujjukat nem fogják megmozdítani. 50-60k/kocsi kb. 10 perc munkáért kevés lenne? Közel nincs akkora rizikó mint az autókernél, és mégis ahhoz lett hasonlítva. A másik válasz amit kaptunk, hogy lehet akármennyire is kicsi a rizikó az egészben, ő nem fogja kockáztatni a karaktere büntetlen előéletét. Az illegálban hatalmasat csalódtam, mert amikor én vezettem frakciót, egy ilyen lehetőségre lecsaptunk volna ha meghirdetik.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Egyáltalán nincs rá érdeklődés. Elkezdtem a vezetőség támogatásával a régi projektet amit fél éve vetettem fel Lacának. Elkezdtük megvalósítani, és totál semmi érdeklődés vagy egyenesen leírták, hogy ennyi pénzért az ujjukat nem fogják megmozdítani. 50-60k/kocsi kb. 10 perc munkáért kevés lenne? Közel nincs akkora rizikó mint az autókernél, és mégis ahhoz lett hasonlítva. A másik válasz amit kaptunk, hogy lehet akármennyire is kicsi a rizikó az egészben, ő nem fogja kockáztatni a karaktere büntetlen előéletét. Az illegálban hatalmasat csalódtam, mert amikor én vezettem frakciót, egy ilyen lehetőségre lecsaptunk volna ha meghirdetik.
Én személy szerint nagyon szivesen csináltam meg az elsőt és én azt hittem mindig van egy ember aki ezt megcsinálná azért sem irtam többször, hogy mások is kitudják probálni ezt.
Én még mindig azon a véleményen vagyok hogy ez egy nagyon jó kezdeményezés részedről viszont ha scriptesen lenne megoldva akkor olyan dolgokat is belelehetne vinni mint hogy fegyverszállitó kamiont kell levinni és pár fegyver a tiéd belőlle vagy ugyan ez csak methes lakókocsival, bár amiket leirtál az alapján az emberek inkább figyelmenkivül hadják, mert még véletlen elkapják, pedig nem mindig jöhetsz ki egy rp szituációbol nyertesként.
És miről ha nem arról szól az illegál, hogy gyors pénz sok rizikóval?
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Egyáltalán nincs rá érdeklődés. Elkezdtem a vezetőség támogatásával a régi projektet amit fél éve vetettem fel Lacának. Elkezdtük megvalósítani, és totál semmi érdeklődés vagy egyenesen leírták, hogy ennyi pénzért az ujjukat nem fogják megmozdítani. 50-60k/kocsi kb. 10 perc munkáért kevés lenne? Közel nincs akkora rizikó mint az autókernél, és mégis ahhoz lett hasonlítva. A másik válasz amit kaptunk, hogy lehet akármennyire is kicsi a rizikó az egészben, ő nem fogja kockáztatni a karaktere büntetlen előéletét. Az illegálban hatalmasat csalódtam, mert amikor én vezettem frakciót, egy ilyen lehetőségre lecsaptunk volna ha meghirdetik.
Sztem az első voltam, aki jelentkezett rá, de Hector beszart és nem mert odamenni, mert Darkweb, kirabolhatnak stb... Érted... Nekem amúgy tetszett, toljad Popek.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Én értem amit mondasz, de ha arra se megy rá senki, hogy kis rizikóval nagy pénzt szakítson, miért menne rá valaki arra hogy nagy pénzért nagy rizikó legyen? A Popek által teremtett szituációkból csak nyertesként jöhetsz ki, ami jelenleg a "meta", ezt meg is mondták neki. Nem hiszem hogy egy script javítana ezen. Ha majd használjátok azt, amit jelenleg Popek nyújt talán.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Sztem az első voltam, aki jelentkezett rá, de Hector beszart és nem mert odamenni, mert Darkweb, kirabolhatnak stb... Érted... Nekem amúgy tetszett, toljad Popek.
Lehet, hogy sokan nem tudják hogy ilyet csinálnak és az van a fejükben, hogy ez csak egy átverés első gondolatom nekem is ez volt egyébként.
Én szivesen csinálnám ezeket, de ehhez én egyedül kevés vagyok, mert nem magammal akarok versenyezni, hogy ki viszi el hamarabb.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Az a baj civil nem tud rá menni, :( mivel nem tudunk zárat fel törni, :( szerintem elég sok civil menne rá :) Támogatom zolí.

Elsőre civileknek csináltam, de úgy macerás. Úgy végképp nulla rizikó mert csak be kellett mennie a házba, megkeresni a kulcsot és ennyi. Totál 0 riskel nem akartam pénzfarmot generálni, ráadásul elég szarul is nézett ki, hogy csak be kell menned egy házba.

Én szivesen csinálnám ezeket, de ehhez én egyedül kevés vagyok, mert nem magammal akarok versenyezni, hogy ki viszi el hamarabb.

Na ja, ez meg a másik. 3 ember jelentkezett egyáltalán erre úgy, hogy jelenleg 4 helyszínt és kocsi csináltam meg erre a kis lehetőségre. Mindig ugyan azzal a három emberrel ezt mindig eljátszani nem éri meg és nem akarom magamat ezzel lejáratni.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Hogy lehet valami fölösleges, ami rpt szül? Zamn
Hát én nem tudom miért van ilyenekre szükség, azt az energiát amivel azt berakják elég sok minden hasznos dologgal el lehetne tölteni, hogy jobb legyen a szerver.
Az meg hogy rp-t szül egy tolószék? Max része az rp-nek mert kitolnak a korházból mert eltört a lábad, de ugyan ugy fel fogsz állni a székből ha bemész boltba városházára vagy ugyan ugy fogsz kocsit vezetni, nem mondom hogy nem vicces mert én is el funolgatnék vele mint mindenki más csak ugye ez egy rp szerver.
Én ezt egy felesleges dolognak tartom ezzel persze lehet vitatkozni mivel nem egyezhet a véleménye minden embernek.
 
Utoljára szerkesztve:

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Hát én nem tudom miért van ilyenekre szükség, azt az energiát amivel azt berakják elég sok mninden hasznos dologgal el lehetne tölteni, hogy jobb legyen a szerver.
Az meg hogy rp-t szül egy tolószék? Max része az rp-nek mert kitolnak a korházból mert eltört a lábad, de ugyan ugy fel fogsz állni a székből ha bemész boltba városházára vagy ugyan ugy fogsz kocsit vezetni, nem mondom hogy nem vicces mert én is el funolgatnék vele mint mindenki más csak ugye ez egy rp szerver.
Én ezt egy felesleges dolognak tarom ezzel persze lehet vitatkozni mivel nem egyezhet a véleménye minden embernek.
Ha te ezeket a sorokat komolyan gondolod, akkor elég rossz hozzáállásod van az rp felé. Ne érts félre, de egy tolószék igen is sok RP-t tud generálni, ha te ezt nem tudod kihasználni, akkor magadra vess. Az, hogy te elfunolgatnál vele, az meg nonszensz.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Ha te ezeket a sorokat komolyan gondolod, akkor elég rossz hozzáállásod van az rp felé. Ne érts félre, de egy tolószék igen is sok RP-t tud generálni, ha te ezt nem tudod kihasználni, akkor magadra vess. Az, hogy te elfunolgatnál vele, az meg nonszensz.
Azért kiváncsi leszek hányszor lesz elővéve ha bekerül, de ha már itt tartunk egy mankó is bekerülhetne.
De ilyet is látnék a szerveren lehessen bérelni a kórház előtt. https://www.gta5-mods.com/vehicles/4-wheel-mobility-scooter
 
Utoljára szerkesztve:

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Én megpróbálkoztam vele. Igaz, hogy fogalmam sem volt miből áll egy ház feltörés mivel még nem volt rá okom és sosem csináltam. Elrontottam 3x a minigamet, le is kellett lépnem onnan, de megpróbáltam. Nem egy rossz lehetőség amúgy, de nekem nem éri meg az az 50-60 ezer, hogy minden rendvédelmes barátommal kukába dobjam az eddig kialakított kapcsolatot.(És itt nem a pénzel van a gond, félre értés ne essen ez a pénz ha tényleg 10 perces a dolog bőven jó még sok is.) Tudom most jönni fog valaki: " A fegyver raktárnál vagy bárhol máshol is pont úgy kockáztatod " Igen tudom, tisztában vagyok. Viszont azt a közösségünkért teszem a frakció társakért. De így egy magamban ezt fölösleges rizikónak tartom. Egyébként akinek " nincs nagy veszteni valója " barátok terén annak csak ajánlani tudom, ha vágod mit, hogyan kell ( nem mint én ) akkor nyert ügyed van. ✌️
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó