Illegál hajó - Drog loot módosítása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Alfonso Diaz «

Ötleted leírása

» Az illegál hajó újra rettentő nagy népszerűségnek örvend aminek örül az illegál (remélhetőleg nem csak a magam nevében beszélek), hogy van még egy hely ahol kicsit levezethetik a gőzt, stb... Minden olyan, mint a régi, ami egyben jó és egyben fejleszthető is lehetne. Leginkább ez egy Quality of Life fejlesztés lenne amiről írok.
Az ötletem alapja az tulajdonképpen amiatt van, hogy amikor az illegál hajó még bekerült sok minden nem így nézett ki, mint most:
- Teljesen más volt az economy
- Nem volt ennyire kidolgozott drogrendszer
- Nem voltak olyan alapanyagok amihez ennyire nehezen lehetett hozzájutni
Maga az ötlet lényege pedig az lenne, hogy a három láda egyikéből, amelyik a drogot tartalmazza, abból olyan item essen ki, amihez jelenleg csak nehezen (vagy leginkább nem) lehet hozzájutni: Heroin, Morfium.
Jelenleg kokain sokkal egyszerűbben banda/maffia közötti RP-vel kivitelezhető, de fűhöz bárki hozzájuthat, míg ezekhez fent nem igazán, vagy szinte egyáltalán nem.
A hajó maga elég nagy kockázat még rendesen kidolgozott tervvel is, láthattuk a legutóbbi 2-3 eventen, így szerintem nem lenne olyan rossz, ha feldobnánk kicsit ezzel az upgrade-del a jelenlegi helyzetet.
«


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» Nincs «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Amikor régen átírtam a loot tablet mindenhol a hajónál az volt a cél hogy készpénz helyett kapjon valami mást az illegál és ne fix bevétel legyen hanem a drogeladásból jöjjön egy változó bevétel. Mivel teljesen más azóta a szerver így én is csak támogatni tudom ezt.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Amikor régen átírtam a loot tablet mindenhol a hajónál az volt a cél hogy készpénz helyett kapjon valami mást az illegál és ne fix bevétel legyen hanem a drogeladásból jöjjön egy változó bevétel. Mivel teljesen más azóta a szerver így én is csak támogatni tudom ezt.
Élet a halál után, RP a dara után. Hiánycikkek ezek, így aki ügyes volt kap jogot arra, hogy eladhasson belőle, vagy két szövetkezett frakció elossza egymást között. Kapcsolatépítés, eladás, kis IC frakciósimogatás. Éles a kontraszt, de ha van hiánycikked és adsz belőle, extra RP-re vagy jogosult. Lásd a ritka autók tekintetében.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Resitől a fű és kokain helyett, morphine és heroin drop lesz.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó