Igazságtalan kirúgás kitalált indokok miatt.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bukferenc

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Tom Jones

Panaszra tett játékos(ok) neve: Annabella Morrison, Dr Ronnie Nike

Panasz oka: Olyan dolgokkal gyanusítanak amit nem tettem meg, semmi rp nélkül oc dobtak ki de azt mondták ez ic ügy.

Panasz kifejtése:
Én a Grapeseed Polgárőrségnél dolgoztam pár napja tök jó volt járőrtársak jó fejek voltak. Majd egyik napról a másikra ki lettem téve a frakcióból azzal az okkal hogy többször is 30 perceket afkolok és hogy nem reagálok le ic szituációkat. Ez viszont egyáltalán nem igaz nem is egyszer volt hogy csak én volta maktív járőr mellettem afkoltak nekem kellett rádiózni is, ez mellett akikkel rpzek és járőröztem ők is tudják hogy minden rpre reagáltam. Állítólag sok panasz érkezett rám pedig egyszer sem lettem behívva sem ic sem oc hogy bármit is rosszul csináltam volna. Nem csak én hanem még jó pár munkatárs ki lett dobva ugyan így semmi le rpzett kirúgás csak oc kidobtak majd azt mondták ez ic ügy. Ráadásul van egy ic barátom akit én ajánlottam be a cégbe mivel jól rpzik és úgy volt hogy felveszik majd másnap el lett küldve azzal hogy nem veszik fel mert az én ismerősöm.

Bizonyíték(Kép, log, videó): Sajnos nemtudok képes bizonyítékot adni erről de remélem hogy a szintén ugyan így kidobott kolegák válasza elég bizonyíték lesz erre.

Megjegyzés: Szerintem én semmi okot erre nem adtam és nem értem hogy felnőtt ember létére egy játékban miért jó valakinek így hazudozni nem szeretnék visszameni oda csak annyit szeretnék ha már engem ilyen kitalált indokkal kidobta kakkor ők sem maradjakank ott.
 

Perecz

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Velem is ez volt és ezek nem Rúnitol függnek tegnap engem is semmi ic-vel rúgtak ki ja és első napomon rúgtak ki XD illetve arról nem beszélve hogy a kezdőket olyan okkal rúgják ki a grapeseedi SSMO-bol hogy idézem "Lássák Daniék hogy fejlődik a frakció és megkapjuk a scriptet" kérdem én milyen frakció az ahol kirúgják random az embereket ilyen indokkal hogy scriptet kapjanak......
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:821
Kedves Tom Jones!

Tegnap este Szigorral meg lett beszélve az eset! A frakcióból többen azt mondták rúgjalak ki ezt voice alapon beszéltük dc-n. Voice alapú megbeszélés előtt Rúni kérdezte mit tudok erről! Szóval mint ahogy tegnap este Szigornak is elmondtam, így áll össze a teljes képlet! Dom meg Camelot sem a frakció tagjai nonos viselkedésért, amit a szememben egy főben járó bűn!
Idézet tőle: Perecz:
Velem is ez volt és ezek nem Rúnitol függnek tegnap engem is semmi ic-vel rúgtak ki ja és első napomon rúgtak ki XD illetve arról nem beszélve hogy a kezdőket olyan okkal rúgják ki a grapeseedi SSMO-bol hogy idézem "Lássák Daniék hogy fejlődik a frakció és megkapjuk a scriptet" kérdem én milyen frakció az ahol kirúgják random az embereket ilyen indokkal hogy scriptet kapjanak......
fentebb leírtam nonos viselkedés miatt! Illetve igen felveszük az embert de teljesítménye alapján megszűrjük, és igen azért küzdünk 1 hete, hogy egy példamutató frakciót hozzunk létre!
 

Perecz

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Idézet tőle: fater34:
Kedves Tom Jones!

Tegnap este Szigorral meg lett beszélve az eset! A frakcióból többen azt mondták rúgjalak ki ezt voice alapon beszéltük dc-n. Voice alapú megbeszélés előtt Rúni kérdezte mit tudok erről! Szóval mint ahogy tegnap este Szigornak is elmondtam, így áll össze a teljes képlet! Dom meg Camelot sem a frakció tagjai nonos viselkedésért, amit a szememben egy főben járó bűn!
Idézet tőle: Perecz:
Velem is ez volt és ezek nem Rúnitol függnek tegnap engem is semmi ic-vel rúgtak ki ja és első napomon rúgtak ki XD illetve arról nem beszélve hogy a kezdőket olyan okkal rúgják ki a grapeseedi SSMO-bol hogy idézem "Lássák Daniék hogy fejlődik a frakció és megkapjuk a scriptet" kérdem én milyen frakció az ahol kirúgják random az embereket ilyen indokkal hogy scriptet kapjanak......
fentebb leírtam nonos viselkedés miatt! Illetve igen felveszük az embert de teljesítménye alapján megszűrjük, és igen azért küzdünk 1 hete, hogy egy példamutató frakciót hozzunk létre!
sajnálom ha bugba felborulás neked nonrp....
 

Perecz

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Idézet tőle: fater34:
Kedves Tom Jones!

Tegnap este Szigorral meg lett beszélve az eset! A frakcióból többen azt mondták rúgjalak ki ezt voice alapon beszéltük dc-n. Voice alapú megbeszélés előtt Rúni kérdezte mit tudok erről! Szóval mint ahogy tegnap este Szigornak is elmondtam, így áll össze a teljes képlet! Dom meg Camelot sem a frakció tagjai nonos viselkedésért, amit a szememben egy főben járó bűn!
Idézet tőle: Perecz:
Velem is ez volt és ezek nem Rúnitol függnek tegnap engem is semmi ic-vel rúgtak ki ja és első napomon rúgtak ki XD illetve arról nem beszélve hogy a kezdőket olyan okkal rúgják ki a grapeseedi SSMO-bol hogy idézem "Lássák Daniék hogy fejlődik a frakció és megkapjuk a scriptet" kérdem én milyen frakció az ahol kirúgják random az embereket ilyen indokkal hogy scriptet kapjanak......
fentebb leírtam nonos viselkedés miatt! Illetve igen felveszük az embert de teljesítménye alapján megszűrjük, és igen azért küzdünk 1 hete, hogy egy példamutató frakciót hozzunk létre!
https://imgur.com/rNCxVrs
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:821
Idézet tőle: Perecz:
Idézet tőle: fater34:
Kedves Tom Jones!

Tegnap este Szigorral meg lett beszélve az eset! A frakcióból többen azt mondták rúgjalak ki ezt voice alapon beszéltük dc-n. Voice alapú megbeszélés előtt Rúni kérdezte mit tudok erről! Szóval mint ahogy tegnap este Szigornak is elmondtam, így áll össze a teljes képlet! Dom meg Camelot sem a frakció tagjai nonos viselkedésért, amit a szememben egy főben járó bűn!
Idézet tőle: Perecz:
Velem is ez volt és ezek nem Rúnitol függnek tegnap engem is semmi ic-vel rúgtak ki ja és első napomon rúgtak ki XD illetve arról nem beszélve hogy a kezdőket olyan okkal rúgják ki a grapeseedi SSMO-bol hogy idézem "Lássák Daniék hogy fejlődik a frakció és megkapjuk a scriptet" kérdem én milyen frakció az ahol kirúgják random az embereket ilyen indokkal hogy scriptet kapjanak......
fentebb leírtam nonos viselkedés miatt! Illetve igen felveszük az embert de teljesítménye alapján megszűrjük, és igen azért küzdünk 1 hete, hogy egy példamutató frakciót hozzunk létre!
https://imgur.com/rNCxVrs

köszönöm hogy emlékeztetsz a szavaimra első mondatom az arról szólt, hogy igen tisztába vagytok a szabályokkal, de viszont a tetteitek miatt nonossá váltok pl a Bodhi felborítása ic kezeltétek a helyzetet majd, mikor megjelentem bugból borultatok fel.... és akkor miért volt ic kezelve az ügy?
Illetve amikor Camelot script szerint Waezeles volt, te nem is végezted rendesen a munkád...és miattad vettük át.. de a viselkedésetek nem volt megfelelően érett ennyi...
Még egy dologgal kiegészítem a dolgot Timmy Graves nem felvételét saját körben utasítottam el, hasonlítottam Tom Joneshoz
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Sziasztok, a panaszt én kezelem. A panasz jogtalan. Egy frakció vezető akkor rúg ki amikor szeretne, legyen az IC vagy OOC indok.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó