Időjárás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» ex.raszta «

Ötleted leírása

» A folyamatos esőzések mellőzése. Jelenleg csak FA+ tudja átállítani az időjárást, LA-ben viszont az életben nem esett annyi eső mint a szerveren 1 hét leforgása alatt és mégjobban ellehetetleníti azt, hogy a városban / utcán lehessen embert találni, valamint rp-zni velük. Értem én, hogy jön az ősz és az amerikai városokban is tapasztálják ezeket, na de nem ebben a formában. Szerintem sokkal kedvezőbb lenne mindenki számára, ha az esőket minimálisra csökkentenénk és csak akkor lenne betéve ha van fent FA+ és a valós időjárás szerint sem lenne ragyogó idő. Az őszhöz visszatérve sokkal szebb szerepet játszana szerintem a szürkületes idő, enyhén ködös vagy a szürke égbolttal, borókás időjárás betétele. Így sokkal életszerűbb és élvezhetőbb lenne a játék, tipikus pullóveres vagy hosszúnadrágos időjárás mint LA-ben a téli idők. «


Csatolmányok

» Ezen időjárások mint pl: a smog, cloudy, blizzard vagy foggy tudtommal a még eső nélküli, borúsak.
8c9655-20160617202856_1.jpg

permanent-weather-mod_1685995074_786552.jpg
«

SoCalRain.jpg
75


Egyéb megjegyzések

» - «



 
Utoljára szerkesztve:

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Támogatom, + inkább hozzátenném, hogy azért a minimum hőmérsékletet, amit leolvasok a telóról, lehetőleg azért többre nyomjuk, mint 1 fok.
Mondjuk ritkásan menjen le 15re, de azért ennyire nincs iszonyat hideg.
Az ide-oda esőzések még rendben is lennének. folytonos? Azért az nem optimális, de úgy, hogy mellé én RPzem a hőmérsékletet amit telón ír, gyakorlatilag rendesen kabátot kellett vennem külön ruhaboltban, mert csak pislogtam amikor megláttam az 1 fokot.

Javaslatom télig:
Hőmérséklet range: 15-25 fok
Időjárásban: Kevesebb eső, több ködös és eső nélküli cloudy.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Támogatom, + inkább hozzátenném, hogy azért a minimum hőmérsékletet, amit leolvasok a telóról, lehetőleg azért többre nyomjuk, mint 1 fok.
Mondjuk ritkásan menjen le 15re, de azért ennyire nincs iszonyat hideg.
Az ide-oda esőzések még rendben is lennének. folytonos? Azért az nem optimális, de úgy, hogy mellé én RPzem a hőmérsékletet amit telón ír, gyakorlatilag rendesen kabátot kellett vennem külön ruhaboltban, mert csak pislogtam amikor megláttam az 1 fokot.

Javaslatom télig:
Hőmérséklet range: 15-25 fok
Időjárásban: Kevesebb eső, több ködös és eső nélküli cloudy.
Igen azt én is szoktam nézni. Mondjuk heti 3 alkalommal 1-2 óra eső tök valós lehetne még.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Szerintem fontos a változatos időjárás. Emellett viharok/esőzések nekem adják.
Még mielőtt belém állna valaki rajzszög módjára, hallkan hozzáteszem...nyilván nem egész nap/túl nyomó részébe essen, de pár naponta változóan, akár naponta kisebb idejű szórással.
Ugyanazon összekovácsoló ereje van az esős időnek, teszem azt nem utcán random furikázva ismerkedés, hanem fedett közösségi helyeken pont... (Kávézó, étterem, ect..).
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Gyorsan kéne egy változtatás mert jelenleg London-ban érzem magam. LS River-nek már kikellett volna önteni. Reméljük nem lesz árvíz globalrp mert akkor rusholom az ufóházat. Viccet félretéve, nem kéne ennyi eső se később hó. LA időjárását vegyük alapul ne a magyart.
 

Daxika

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Nicolas Nelson
Elég nyomasztó tud lenni valóban ez az állandó esőzés, szerintem is jó lenne egy kis módosítás a témával kapcsolatban.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Ennek már réges régen bent kéne lennie. Vagy akkor rpzzünk Magyarországot és jöhet az ORFK
Ne akarjunk már minden tegnapra, nem robot vagyok, aki nap 24 órájából 25-öt scripttel. (Bár így is irreálisan sokat fordítok a szerverre, sokkal többet, mint amennyit egy átlag ember dolgozik.)

Következő patchel kész, zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó