iCloud rendszer.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Sam Amrstrong/Lawiet#3025 «

Ötleted leírása

» Mivel iPhone van a szerveren ezért úgy érzem nem lenne
rossz egy iCloud rendszer mivel visszalehessen szedni a kontaktokat. Esetleg ha jól tudom a képek megmaradnak, ami eléggé fura hogy azok igen de a kontakt nem. Ez kicsit orvosolná lehetőleg hogyha beszélgetsz valakivel de kirabolnak közben és nem tudod a telefonszámát. De várok bármilyen érvet hogy miért lenne jó vagy nem jó ez a rendszer hogy visszalehessen szerezni a kontaktokat egy iChloud-on keresztűl. «


Csatolmányok

» Ha mégis rossz ötlet azért mert jelenleg agyhalott vagyok este azt is elfogadom. «
 
Utoljára szerkesztve:

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Egy egész iOS rendszert felépíteni felesleges, ha nincs kihasználva. iMessage sincs, hiába lett felírva anno valamikor.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Egy egész iOS rendszert felépíteni felesleges, ha nincs kihasználva. iMessage sincs, hiába lett felírva anno valamikor.
Teljes rendszert valóban felesleges lenne csinálni, de attól ez az ötlet szerintem még jó. Ha kirabolnak, akkor jó lenne, ha a telefonszámok nem vesznének el, mert elég szar újra megszerezni és elmenteni mindet.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Egy egész iOS rendszert felépíteni felesleges, ha nincs kihasználva. iMessage sincs, hiába lett felírva anno valamikor.
Nem az egész rendszerrre gondoltam mert akkor ingyen sms-t is bekellene mivel iPhone iPhonnak ingyen írhat sms-t. Feleslegesen sok idő lenne amiből sokat nem használna senki, ezért gondoltam csak erre mivel ezt szerintem sokan használnák és nem sóhajtatának amikor meglátják hogy a telefont is elveszik. Értem amit mondani szeretnél, azzal egyet is értek hogy felesleges az egészet felépíteni mert nem lenne kihasználva.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Ha ez az indoklás, akkor a hozzáálláson kéne változtatni.
Egy szóval nem mondtam hogy ez az indoklás, nem tudom honnan vetted ezt. Sokkal több oka lehet, és van is. Amit mondtál az csak az egyik a többi között van mert lehetséges. Csak ha már iPhone akkor úgy gondolom nem lenne rossz ötlet hozzá. De nem várom hogy te is úgy gondold.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó