Ibranovics Guzsar -->Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved:Ibranovics Guzsar
Adminisztrátor(ok) neve:Viki
Panasz oka:Ok néküli Jail 2órára
Panasz kifejtése:Kaptam Fear Rp-vel meg Rp aloli kilépéssel 120perc jailt. holott semelyik sem történt meg, csak volt egy konflikutosom egy hölgyel aki a piactér mellet kést rántott rám s elfutottam előlle s majd kocsimba ülve elhajtottam onnan.
Bizonyíték(Kép, log, videó):Van mindennről videóm csak megkellene vágnom hisz 4órás a videó
Megjegyzés:Eléggé trash így hogy reggel 120Perc jailel kezdem a játékot.A videót megtudom mutatni meg a képet is discordon.
 

Vyacheslav Natasha

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Szia, érdekes a panaszod.

Nem is értem, ezt az egészet. Rád fognak egy kést, te csak hátat forditasz? Aztán ráadásúl a kocsis esetet nem is beszéltük. A panaszt én adtam rád, PG, nonrp indokkal. Aztán ugye te elhajtottál, miközben semmit nem RP-zve DB-zni kezdtél.

Bizonyiték: https://www.youtube.com/watch?v=2Zt9qRg-wrI&feature=youtu.be


[globmod]Admin PK-hoz való hozzászólásért figyelmeztetést osztottam. Sajnos ez nem megengedett, videó ide vagy oda. #Szkep[/globmod]

[admincontroller]Bár admin panasz, érintett, így hozzászólhat. Levettem a figyelmeztetést.[/admincontroller]
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Szia, arra való tekintettel, hogy az eset után pár percre rá kiléptél nem tudtam meghallgatni a te oldalad. Kaptam egy videót Kalinyi Nadia-tól amin látszódik/látszódnak a szabálysértések, ezek alapján osztottam ki a büntetést.[/adminisztrator]
 

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Idézet tőle: Sal67:
[adminisztrator]Szia, arra való tekintettel, hogy az eset után pár percre rá kiléptél nem tudtam meghallgatni a te oldalad. Kaptam egy videót Kalinyi Nadia-tól amin látszódik/látszódnak a szabálysértések, ezek alapján osztottam ki a büntetést.[/adminisztrator]

Crash eltem, amirol mint emlitettem video is keszult, nem sertettem semmilyen szabaly.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Kb. 10 percet vártunk rád. Ez idő alatt néztem meg a videót és osztottam ki a jailt, ha crasheltél akkor, miért nem jöttél vissza utána és kerestél fel rögtön akkor? Állításod szerint ma reggel fedezted fel a jail-t szóval nem is akartál tegnap a crash után visszajönni rp-zni. Vagy, hogy van most ez?
Egyik állításod üti a másikat...[/adminisztrator]
 

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Nos elmondom:Este az incidensután elmentema szerelőtelepre leparkoltam. Ekkor kaptam a crash-t ... kimentem elszívtam egy cigit és mivel 1óra 24percet utött az óra már fáradt voltam és nem volt kedvem se már játszani igy aludtam.
 

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
A másik én úgy vélem semmilyen RP alól nem léptem  ki hisz RP már 5p nemfolyt minimum.
Fear RP se volt hisz  a leányzó szegezett rám kést , és elfutottam, de erre nem vonatkozik, meg amúgy IRL futottam már hajnali 2 kor az aluljáróban a c-ktől akik pénzem akarták egy pillangó késsel.
DB se történt hisz látszódik a videón  is nem szándékosan ütöttem el hhisz tolatás közben mögém lépett meg elinduláskor platómra szeretett volna ugrani.
Meg Rp-s e az hogy  a Farm mellet , a piac-cal szemben az úttest szélén akar kirabolni?!
 

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Idézet tőle: Sal67:
[adminisztrator]Kb. 10 percet vártunk rád. Ez idő alatt néztem meg a videót és osztottam ki a jailt, ha crasheltél akkor, miért nem jöttél vissza utána és kerestél fel rögtön akkor? Állításod szerint ma reggel fedezted fel a jail-t szóval nem is akartál tegnap a crash után visszajönni rp-zni. Vagy, hogy van most ez?
Egyik állításod üti a másikat...[/adminisztrator]

Most nézem hogy a videón nem is látszódik hogy eljöttem onnan kocsival, ahha értem.
 

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
De ahogy említettem nekem mindenre van ''bizonyíték'' hisz készült mindenről is Videó.

[globmod]A jövőben kérlek figyelj arra, hogy a mondandódat lehetőleg egy üzenetben fogalmazd meg. #Szkep[/globmod]
 

Vyacheslav Natasha

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Ott voltam az ügynél, én tettem panaszt, érintett vagyok.

Én szerintem ez nem ment fel az alól, ez olyan mintha megtörténne egy RP aztán lelépnél, ugye te ki crasheltél, és elmentél cigizni mikor még "az" incidens után tőrténhetett volna még bármi, általában az rp aloli kilépés szevereken 15-30 perc mikor elévűl az ügy és leléphetsz, vagy kérhetsz engedélyt ez esetben, erről még nem találtam a szabályban semmit. És te nem mentél vissza mégsem, szóval ez igy elég nehéz téma, a ki crashelés pedig nem ment fel a szabályzat alól.. De ez csak az én véleményem, még a rablás se tőrtént meg csak kést rántottam ezzel téged fenyegetve hogy kérem az értékeid. A szabályzat szerint pedig, az alapmunkák, VH, sheriff, tüzóltó, korháznál nem lehet rabolni, plussz Még hajnali 1 órakor volt az eset, szóval még az FGH amúgy se lenne érvényes, hiszen sötét van nagyon, olyankor ember sincs a piacon. A kocsival elütögetésről annyit hogy nem ráugrottam, a videón látszik hogy ütni akarok egyet a késsel, ami meggondolatlanság volt, de nem ráugrottam mert butaság lett volna, csak a GTA V fizikája mást fogott fel. Utána hogy menne tovább látszik hogy rám tolat, mikor elmehetett volna rátaposva a gázra, aztán hogy kiváncsiságból és hogy megteszi újra ezt a NONRP-t követni kezdtem, utána véletlen semmi rp nem volt ráadásúl arra hogy elütsz vagy átgondolod hogy TE mégis mit fogsz tenni, csak úgy belém jöttél meglökve 2-3m-tert, utána admint szerettem volna hivni, de nem volt elérhető ezért az ottani playerek, admint hivtak. Ráadásúl még a farm nagyon messze van, pedig az tényleg egy népes hely, de a munkaterülethez semmi köze sem volt. A szabályzatban nincs nem-hez kötve a Fear Roleplay.. Nos igy részemről ennyit. Már várom a birálást.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]

"Fear RP alatt a karakter félelmét értjük. A szerveren kötelező alapvető félelmet és „életben maradni akarást” RP-zni. Ennek megfelelően tilos bármilyen módon öngyilkosságot elkövetni, vagy olyan tettet végrehajtani, ami csak a játék korlátjai miatt nem jár halállal."

Mindegy, hogy nő vagy nem.

"Tilos szándékosan elütni valakit, vagy többször átmenni a játékoson azzal a céllal, hogy az meghaljon."

Nem osztottam ki ilyen büntetést pont amiatt, mert nem tudom mi volt a célod.

"Alapmunkák helyein, Városházában és előtte, Sheriff’s Office, Fire Station és kórház környékén tilos rabolni. "

Piaccal szembeni part/útszéle nem tartozik alap munkahelyhez.

"Amennyiben valamilyen okból egy szituációra nincs értelmezhető szabálypont, abban az esetben a "józan ész elvét" kell követni. "

Megkérdeztem a másik felet, hogy körülbelül hány perc telt el, tőle ilyen max 5-7 perces visszajelzést kaptam (míg adminra várt). Emiatt, úgy érzékeltem, hogy kiléptél az rp alól. Nem tudtalak megkérdezni az ügyről mivel nem voltál a szerveren elérhető és eszerint a szabályszegésekhez mérve osztottam ki a büntetést.[/adminisztrator]
 

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Idézet tőle: Sal67:
[adminisztrator]

"Fear RP alatt a karakter félelmét értjük. A szerveren kötelező alapvető félelmet és „életben maradni akarást” RP-zni. Ennek megfelelően tilos bármilyen módon öngyilkosságot elkövetni, vagy olyan tettet végrehajtani, ami csak a játék korlátjai miatt nem jár halállal."

Mindegy, hogy nő vagy nem.

"Tilos szándékosan elütni valakit, vagy többször átmenni a játékoson azzal a céllal, hogy az meghaljon."

Nem osztottam ki ilyen büntetést pont amiatt, mert nem tudom mi volt a célod.

"Alapmunkák helyein, Városházában és előtte, Sheriff’s Office, Fire Station és kórház környékén tilos rabolni. "

Piaccal szembeni part/útszéle nem tartozik alap munkahelyhez.

"Amennyiben valamilyen okból egy szituációra nincs értelmezhető szabálypont, abban az esetben a "józan ész elvét" kell követni. "

Megkérdeztem a másik felet, hogy körülbelül hány perc telt el, tőle ilyen max 5-7 perces visszajelzést kaptam (míg adminra várt). Emiatt, úgy érzékeltem, hogy kiléptél az rp alól. Nem tudtalak megkérdezni az ügyről mivel nem voltál a szerveren elérhető és eszerint a szabályszegésekhez mérve osztottam ki a büntetést.[/adminisztrator]

Értem én de mégse kérdezted meg őket hogy elmentem e meg stb..
Nem volt szándékos az elütés, hameg szándékos lett volna megis öltem volna.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[admincontroller]Átolvasva az egészet a probléma inkább a következővel van:
"(a támadó) kihúz egy kést a zsebéből Guzsarra fogja." Ez elég egyértelműen az a kategória, hogyha te megmozdulsz egyből vesén szúrnak 4-szer, tehát az elfutásod előtt reakcióidőt kellett volna hagynod, vagy legalább OOC megkérdezni, hogy ha "megmozdulnék a karaktered egyből szúrna?". Tehát a szituáció szerint majdhogynem hozzád ér a kés, amint elfutnál leszúrnának.

1 ilyen RP szitu után ne 10 perccel lépj ki, legalább fél órát várj.

A panasz jogtalan, de mivel látszik, hogy jóhiszeműen jártál el, nem akartál bajt, emiatt a 120 percet leveszem 30 percre. Ha fent vagy a szerveren írj 1 adminnak, vagy nekem.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó