HUD

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tyreek

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Tyreek

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Tyreek- #0302 «

Ötleted leírása
(Karakterek fölötti névhez kapcsolódó betűtípus; Monospace = 2)
(Szintén nagyszerű kiegészítés, ha lenne egy elérhető lista a dashboardban, amellyel más betűtípusokra is változtathatnánk. )

Ha pénzt kapunk a rendszertől, vagy az adott játékostól, így nézzen ki a képernyőnkön. Nem nagy dolog, nem nagy fejlesztés, de nagyon hangulatos tud lenni.

Pl:.

Csatolmányok

Legyen minden külön-külön kikapcsolható a képernyőnkön. Személy szerint zavar, hogy a képernyőm túl van zsúfolva. Feleslegesnek tartom a minimap alatti FPS, PING, DÁTUM, IDŐ feliratot. Szeretem a letisztult, átlátható képernyőt bámulni. A szükséglet rendszerhez is csinálhatnátok valami egyszerűbbet, ami nem olyan nagy, és ugyan olyan formában átadja az információt. Legyen több opció mindenre, a játékosok saját tetszésük szerint állíthatják be, hogy ki mit akar használni és hogy milyen designel.

Pl:.
CF6DEACB-6218-437B-80C5-D18CA3839B75.jpeg

Egyéb megjegyzések
» Köszi! «
 
Utoljára szerkesztve:

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:248
Amunet Khalifa
Nem támogatom, szerintem teljesen felesleges, hogy a rendszer kiírja hogy mennyi pénzt kapsz.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
Egy GTA:W vagy átlag FiveMes HUD nagyon elütne a szerver mivoltjától. Nem támogatom.
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
A GTA:W-n lehet, hogy jól mutat, de itt nem hiszem, hogy megállná a helyét ez a script. Teljesen más a két szerver "irányzata", ott étel/ital/skill rendszer sincs, nincsenek szupersportautók, letisztultabban jelenik meg az egész szerver (nem rossz értelemben).
Az elmúlt pár napban eléggé megszaporodtak a GTA:W-s ötletek, szerintem kezdünk kicsit átesni a ló túloldalára.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Nem tervezünk változtatni a jelenlegin.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó