Hordozható hangszóró

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Matthew19

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Przemysław Sławiński

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ezio Tozzi/M. IV#1259 «

Ötleted leírása

» Gondolom bemutatni nem szükséges, hogy mi is ez. Valószínűleg sokan ismernek és használnak ilyesfajta eszközöket, így nagy leírást nem fűzök hozzá. «


Csatolmányok

» https://gtahash.ru/?s=audio «

Egyéb megjegyzések

» Én ugyanazon elven gondolnám a működését, mint a TV-knek, YouTube linket bemásolod és szólhat is a nóta. Bekerülhetne akár a mostani rádiónál egy plusz opcióként is a "saját" zene lejátszás vagy egy különálló item-ként is, ha esetleg megvalósításra kerül és külön item-ként, akkor a csatolmányokhoz linkeltem is hozzá egy object-et. «



 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
JBL-bol ordít majd a hard techno meg a korda Gyuri, fincsi lesz.
(Ne legyen youtube linkes megoldás, mert csak a fun lesz az egészből)
Mindig mindenki ezzel jön 🙄 A valóságban nincs olyan hogy valaki bömbölteti ezeket? Ez plusz egy RP, nem értem miért nem lehetőségnek fogják fel a magad fajta gondolkodású emberek. Értem, hogy azt hiszitek mindenki HCRP pro, de ez inkább Casual szerver, ahol mindenféle játékos van. Bömbölteti a mulatóst? Oda mész balhézol és még akár egy jó RP is kisülhet belőle, amúgy meg hihetetlen de van olyan lehetőség, hogy le veszed a hangerőt ha ez zavar 🙄
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Mindig mindenki ezzel jön 🙄 A valóságban nincs olyan hogy valaki bömbölteti ezeket? Ez plusz egy RP, nem értem miért nem lehetőségnek fogják fel a magad fajta gondolkodású emberek. Értem, hogy azt hiszitek mindenki HCRP pro, de ez inkább Casual szerver, ahol mindenféle játékos van. Bömbölteti a mulatóst? Oda mész balhézol és még akár egy jó RP is kisülhet belőle, amúgy meg hihetetlen de van olyan lehetőség, hogy le veszed a hangerőt ha ez zavar 🙄
Mivel a közzöség funolosabb része nagy eséllyel roma zenéket fog bömböltetni vagy hasonló finomságu magyar slágereket (pl korda gyuri, zámbo jimmy) és ez a szerver leginkább az amerikai rpt próbálja tartani, így teljesen elveszíti a realitását, hogy amerikai rendvédelem, jogszabályok és közösség mellet valaki bömbölteti a magyar slágereket.
De annó már @Laca egy ehhez hasonló témát elutasított szóval nincs sok értelme vitázni ezen.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:396
find out ic
Mindig mindenki ezzel jön 🙄 A valóságban nincs olyan hogy valaki bömbölteti ezeket? Ez plusz egy RP, nem értem miért nem lehetőségnek fogják fel a magad fajta gondolkodású emberek. Értem, hogy azt hiszitek mindenki HCRP pro, de ez inkább Casual szerver, ahol mindenféle játékos van. Bömbölteti a mulatóst? Oda mész balhézol és még akár egy jó RP is kisülhet belőle, amúgy meg hihetetlen de van olyan lehetőség, hogy le veszed a hangerőt ha ez zavar 🙄
Ezt az álláspontot is megértem, sőt, pártolom is. Mindenki azt csinál, amit a szive kíván, jobb néha a szabadság a playereknek. A probléma ott volna, hogy sokan csak funolnának vele, például idétlen hangokat, vagy valami rossz bass boosted, fülgyepáló zenét nyomatnának.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Sok esetben valóban kisülhetne belőle akár még jó rp is. De ahogy a többiek is elmondták, sajnos sokan funolnának vele. Menne a Porsches Norbi meg a társai.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,603
-
Head of Staff hozzászólás
Youtube linkes megoldás biztos, hogy nem lesz. Nincs rá szüksége senkinek - mint a másik ötletnél se - hogy akarata ellenére ráerőltessék a magyar zenét és társait.

Lesz ilyen lehetőség, viszont nem Youtube és társai megoldással.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó