Highschooler, High-roller - Isaiah Adams

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás



isa.png
Isaiah "CKrispy" Adams
2006-08-22
Los Santos, 'Murica
175 cm
60-65 kg


Tough shit on Maple nigga. All day, everyday!

Jöhetnék azzal hogy kibaszott szar az élet akkor ha az anyád egy cracken élő patkány, aki előbb veszi meg a napi löketét minthogy megetesse a kétszem gyerekét. Legalább a cuccal leállt amíg kitolt minket, dig? Ilyen szinten meg is értem hogy pops dobbantott amint meglátta az első lehetőséget. Hogy is mondják, elment tejért n shiet!
Hja, asszem meg kéne próbálnom beszélni magamról egy kicsit, mert ez így elég anonim. Isaiah, 17. Davies Highschool, a legjobb point-guard fo' a fact! Ha kell egy three-pointer a hálóba vagy egy eightball a zsebedbe, engem ütsz fel. Nem mondom hogy büszke vagyok arra amiből próbálom magamat és Denzel-t eltartani de nem élhetünk örökre nagyanyámék pénzéből, fogod? Mást meg errefelé nem találsz. Belegondolva ironikus hogy szerintem már anyámnak is adtam el egy-két nyolcadot. Dunno, a ribanc az utcán él. Ahova való. End of the day nekem csak annyi a lényeg hogy biztonságba tudjam Denzel-t és megadjak neki mindent amit a szüleink nem tudtak... Szóval fuck it, we ball!


Aigh, thass wassuh. Majd még okádok valamit később, peace!


  • Kosárjátékos, imádja a sportot.
  • Kisöccse, Denzel a mindene. A nagyszülein kívül az egyetlen olyan családtagja akiért él.
  • Főleg fűvel és doppingszerekkel bizniszel, a Davies Highschool focicsapatából épített ki vevőhálózatot.
  • Maple Streeten nőtt fel, a helyi banda avatott tagja.
  • Álmai között szerepel a "Rich 'n thuggin" elérése, egy gettókörnyezetben való "luxus" élet reménye.
  • Videójáték, animációs sorozat és social-media függő.
  • Viszonylagos hypebeast, imád márkás, trendi italokkal, cipőkkel és ruhákkal pózolni.
  • Csipázza a szerencsejátékokat, sokszor benne van egy-két kockázásban vagy kártyában.
  • Gyakran röffent bele nevetésébe, ez amolyan jellegzetessége amiről könnyen felismerhető.


Extrovertált - No risk, no fun
Önálló, érett - Magányos
Gondoskodó - Túlvállalkozó

Pozitív - Nagyravágyó

Karakterfejlődésből adódó jellemváltozás mint mindig, fennálló tényező
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás



Plushiee thang? Aight, bet little homeboy.
Anyánkra nigga, Sharky szétfadelte a crab arcát! Straight like that! *Mesél beleéléssel, rá is játszik egy sort*

Wow, forreal? Egyszer majd Én is lemegyek, fadelni is fogok! *Boxol is a levegőbe*

Nah, homeboy! Neked nem kell ez a szar, vágod? Se most, se később. Maradj csak a házinál. Hogy is volt, meg kell csinálnunk a matekot holnapra anallthat. *Próbálja végül terelni a témát, már indulna is meg a füzetekért*

Streetnevem is lesz, meg minden! *Nem hagyja nyugdton bátyját, teljesen rajta van a dolgon*
*Egy laza mosolyt ejt meg ahogy visszafordul Denzelre* Fo sho, homeboy! *Röffent fel az egészre, de belemegy a játékba* Na és mi lesz, huh?

*Lestoppol egy pillanatra* Plushiee, mint a macim! Thass wassuh! *Próbálja utánozni testvérét*
*Szótlan, csak nézi Denzelt egy ideig.* Aight homie, csináljuk meg azt a leckét... *Húz vigyort ahogy elfordul*


Plushie.png

Plushie1.png

Plushie2.png


Névtelen-removebg-preview.png
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás


nGt190l.png

OJtA1pr.png


isa1.png

isa2.png

 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
HCRP elbíráló hozzászólás

Kedves @cukros

Örömmel értesítelek, hogy a karaktertörténeted olyan szintet ért el, ami alapján a bíráló csapattal arra a döntésre jutottunk, hogy HCRP minősítésben részesítünk. Gratulálok!

A továbbiakat ingame Dashboard-on keresztül tudod intézni!
 
Utoljára szerkesztve:

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás



Aigh, kinézek a homeboyokhoz. Kaja a hűtőben, ha van valami hívj a vezetékesről. *fordulna is ki az ajtón*

De hé! Maradj még egy kicsit, olyan ritkán vagy itthon bro! *rá is akaszkodik bátyja jobbjára*
*A hirtelen nyilaló fájdalmat még a gyógyszerek se nyomják el teljesen, igyekszik palástolni azt egy hosszú sóhajjal* Nuh, nigga. Muszáj legurulnom, várnak rám. Tegnap itthon voltam, este majd jövök. Deal?

*Belátván hogy nem fogja tudni marasztani testvérét, enged az egésznek*
*Mosolyt erőltetve még mindig fájdalomról árulkodó tekintete mellé, átöleli a srácot kizárólag balosával. Csak eztán távozik a házból*


dealin.png

dealin1.png

 

cukros

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:130
töckföld és cégmágnás



B2BsqjH.png

XsiO2Cx.png

Property Theft - Ez a fajta karakter jövedelme nagyrészét lopásokból, rablásokból vagy pedig betörésekből(home invasion) szerzi. Legyen szó kisebb elektronikai cikkekről, drágább ruhadaraboktól vagy autókról. Az ellopott cikkeket valószínűleg online kínálja, vagy a környéken élőknek adja el.

 
Utoljára szerkesztve:

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:512
.
HCRP elbíráló hozzászólás
Saját kérésre a topicot zárom és helyezem. Ha ismét folytatni szeretnéd, keress fel egy HCRP elbíráló tagot.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó