/hideweapon szerver szabályzat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

SanyAa

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:184

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Wesley Woods «

Ötleted leírása

» Legjobb tudomásom szerint jelenleg nem vonatkozik szerver szabályzat a /hideweapon parancsra, csak a /weaponattach-ra. Eddig kétszer találkoztam olyan esettel, amikor az adott személynél volt pisztoly és el volt tüntetve úgy, hogy egy tapadós rövidnadrág és haspólót viselt. Szeretném, ha a szerverszabályzatba rögzítve lenne, hogy a /weaponattach parancs legyen előnyben részesítve, így ha a ruha tényleg eltakarja, akkor legyen eltakarva, egyéb esetben viszont ne. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Tonrok

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Teljes mértékben TÁMOGATOM! Teljesen nonszensz amikor egy feszülős shortból húzzák ki a hideweaponnal elrejtett fegyvereket, vagy esetleg bikiniből. Aki eddig is megfelelően szerepjátszotta fegyverét, annak pedig a továbbiakban is megvolna rá a lehetősége. Mindemellett elault gondolkodásnak tartom hogy mindig mindenkinél fegyver van, akinek van. Pontosan erre való egy kesztyűtartó, szekrény, vagy már akár a táskák.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
Teljes mértékben TÁMOGATOM! Teljesen nonszensz amikor egy feszülős shortból húzzák ki a hideweaponnal elrejtett fegyvereket, vagy esetleg bikiniből. Aki eddig is megfelelően szerepjátszotta fegyverét, annak pedig a továbbiakban is megvolna rá a lehetősége. Mindemellett elault gondolkodásnak tartom hogy mindig mindenkinél fegyver van, akinek van. Pontosan erre való egy kesztyűtartó, szekrény, vagy már akár a táskák.
Farmon dolgozom, állatot vágok, kés van nálam, lecsuknak 30 percre. Mert ezt határozta meg a Penal Code. Mindíg tokban RPzem, kicsit véresen, az állatok miatt. MDC-ben, ha ránézel az emberre, látod (ha jól tudom) az összes adatát. (ha téves az infó, ezt ne vegyétek figyelembe), mégis lecsuknak érte, holott nem az az első, hogy elrakom "kesztyűtartóba". Táskában volt, azt is elvették, szerintem még azt is felírták a tegnapi csekkemre. Én ezt nem támogatom. Nem írok rá ötletet, mert van, amit el kell fogadni és nem szembeszállni vele. :) Ha szabálytalanságot látsz, jelentsd adminisztrátornak. Márpedig bikiniből egy "nemlátható" fegyvert elővenni az minden, csak nem szabályos. (Ugyanitt, a józan ész elve szabályzatpont azonnal életbe is lépett.)
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
De ha a "kesztyűtartóban" van, akkor miért nem teszed oda? Van kesztyűtartó és lehet oda pakolni. Én is oda szoktam a pisztolyomat rakni, biztos, hogy egy kés is elfér.
Nincs a kesztyűtartóban, mert nem oda teszem, nem az az első, hogy egy itemmel foglalkozzak, amikor hajtani kell az árfolyam miatt. Mivel szeretném profitba hozni a céget (nem, nem a grind és társai a lényeg!), leugatnak IC, hogy miért vagyok terep ruhában, terep táskával... Meg a többi. Ez mind IC ügy, kár, hogy ezen stílus miatt a frakció hírneve csorbul csak. :) A tegeződésről nem is beszélve, nemde? :) Jó az IC-d, éllek, az ötleteid is remek dolgokat tükröznek, de nem lehet mindent szabyályozással megoldani, hisz ez egy játék. Valamint, ott a szerverszabályzat legelső pontja! (Véleményemmel nem bántani szeretnélek, nem vagyok én sem megmondó ember, sem nagyobb, mint Te, vagy bárki más. Egy szimpla játékos, aki most válaszold neked és reméli, hogy nem sértődik meg rajta senki! Ötleteljünk egy jót.)

Ebben a leírásban olvasható a szerveren érvényes összes szabálypont. Amennyiben valamilyen okból egy szituációra nincs értelmezhető szabálypont, abban az esetben a "józan ész elvét" kell követni.

A józan ész elve. :) Ezzel meg is van oldva az ötleted. :)
 

Bandosz

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:111
A józan ész elve. :) Ezzel meg is van oldva az ötleted. :)
Igen, ebben az esetben akkor innentől kezdve az adminisztrátorok el fogják kezdeni szankcionálni a leggingsbe rejtett Colt SCAMP-eket?

Mert ha a józan ész elvét nézzük, akkor maximum a farpofái közé tudná rejteni azt a maroklőfegyvert, de még onnan is kilátszana.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
Igen, ebben az esetben akkor innentől kezdve az adminisztrátorok el fogják kezdeni szankcionálni a leggingsbe rejtett Colt SCAMP-eket?

Mert ha a józan ész elvét nézzük, akkor maximum a farpofái közé tudná rejteni azt a maroklőfegyvert, de még onnan is kilátszana.
Bandosz, a szabályzat első sora. Ennek értelmében, a szabályszegés jelentése, mint ahogy a tippekben is írva van, majdhogynem kötelességed. (Lehet, hogy oda a bug van írva, de ez talán már csak részletkérdés.) Jogod van jelenteni a szabályszegést. Ahogy írtam fentebb is, a "bikini vs rejtett fegyver" minden, csak nem szabályos! :)
 

Bandosz

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:111
Bandosz, a szabályzat első sora. Ennek értelmében, a szabályszegés jelentése, mint ahogy a tippekben is írva van, majdhogynem kötelességed. (Lehet, hogy oda a bug van írva, de ez talán már csak részletkérdés.) Jogod van jelenteni a szabályszegést. Ahogy írtam fentebb is, a "bikini vs rejtett fegyver" minden, csak nem szabályos! :)
Ha nem volt rá precedens, illetve ténylegesen nincs írásban ez a szabálypont, akkor nem fognak a továbbiakban se szankcionálni érte, csak úgy mint az elmúlt három évben sem. Hiba puffogtatjuk egymásnak a losungokat. És ez nem az adminisztrátorok hibája, ha nem volt rá tényleges leírás. Mert a "józan ész elvét" nagyon sok mindenre rá lehet húzni ezen a szerveren (illetve ennek az elvnek a megszegését).
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:401
Hector
a "józan ész elvét" nagyon sok mindenre rá lehet húzni
Egen, ezzel egyet értek, ám! Nem lehet mindent is az emberek szájába rágni. Tudod, vannak az irott és az íratlan szabályok is, de a konkrét dolgokat pontosabban tudjuk alkalmazni. Ha minden is le van írva, akkor igaz, hogy a szabályzat 100 oldal lesz, de garantálom, hogy MINDENRE ki fog térni a "költő". Mint tudjuk, egy 30 éves embernek (mondjuk nekem) a "józan ész" mást fog jelenteni, mint egy nálam fiatalabb embernek. Ez nem degradálás, nem sétegetés, ne értse félre senki, legyen kedves. Tudod, ahogy mondani szokták, "legyen egy határ."
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó