Henry -> Viki (Dani, Lázi)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

HenryVnS

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
unban.png


Név: Jason Spring Miller
Adminisztrator neve: Viki
Indok: Adminisztrátorral szembeni tiszteletlenség
Tiltás időpontja: 2020.08.09
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Életemben először

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Vannak emberek akik számítanak rám és velük szeretnék foglalkozni
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Minimalizálnám az érintett adminokkal az interakciót. Kizárólag akkor szólnék, ha muszáj volna és befejezném egy az egyben azon magatartást amelyet produkáltam. Tanultam ebből a kitiltásból. Pár ember elmondása alapján sokan számítanak rám a szerveren a közösségből, rengeteg új kapcsolatot kezdtem el kiépíteni.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen.

[size=12pt]Hozzáfűznivaló:A tegnapi napon (08.10) volt lehetőségem végre elmondani szóról szóra mindent Daninak. Az elejétől a legvégéig. Onnantól kezdve, hogy ő maga is tudja már mind a két fél nézetét teljes mértékben, írtam meg ezt az unban kérelmet. Továbbá tudomásomra jutott az is, amit fentebb leírtam, miszerint tényleg vannak olyan emberek, akik számítanak a karakteremre és/vagy rám a szerverközösség egy bizonyos részében.

Kedves Dani!
Azt elfelejtettem mondani tegnap, hogy rengeteg olyan DC beszélgetést, melyről az érintett adminnak képes bizonyítéka van arról, hogy jó magam (vagy éppen más) szidalmazta őt (vagy éppen teljesen mást) azok:
a) Egy olyan DC szobában íródtak le, aminek a lényege az volt, hogy oltsuk a másikat orrba-szájba. Ezt senki nem vette komolyan egészen eddig a pontig. Tudniillik, hogy Viki írt nekem hetedik hónap harmincadikán, hogy fejezzem be amit csinálok és hagyjam abba a viccelődést ezzel-azzal. Azóta a számon zip-zár van és nem poénkodtam passzív-agresszívan és tulajdonképpen sehogy sem.
b) A képek egy részét ÉN magam juttattam el az érintett adminisztrátorhoz, ugyanis poénosnak tartottam azt, amit egy harmadik féllel beszélgettem. Nem gondoltam volna, hogy az akkori jó viszonyunk ellenére ezt most ellenem fogják felhasználni. Gondoljunk bele: Ha valóban komolyan lettek volna gondolva ezek a dolgok, akkor nem hoztam volna az adott admin tudomására magamtól.

Kedves Viki!
Azon szavak amelyeket tőlem megkaptál, vagy éppen Lázáron keresztül kaptál meg - miszerint ezeket állítottam - utólagosan facebookon megbeszéltük. Értem, hogy ezek személyes sértések amelyeket igenis magadra veszel azonban elmondtam, hogy az adott mindset-el gondoltam csak úgy a dolgokat. Te utána felvilágosítottál engem arról, hogy NEM úgy történtek a dolgok, ahogy én azt gondoltam és ezzel meg is győztél engem. Így már nem tartalak: 'érdek embernek', sem pedig 'gold diggernek', sem pedig instabilnak, továbbá most, hogy már volt alkalmunk higgadtan átbeszélni MÁSNAP a dolgainkat, rájöttem, hogy nem TE vagy a buta, hanem én voltam az, hogy nem tudtam elmagyarázni neked valamit, amit másnap - máshogyan - igen.
Engedd meg kérlek, hogy kitérjek arra, amire úgy érzem, hogy igazán szükséges.

Lázár úr!
Tisztelettel szólnék hozzád utoljára. Kérlek tudd meg, hogy amit mondtál, miszerint én leader akarok lenni, az igaz. De az nem mindegy, hogy ezt milyen indítatásból szeretném csinálni. Viszont el is mondtam neked a teljes indítatást még anno. Az, hogy a múltkori frakció DC-n mit és hogyan írtam ki - mint management tag - és hogy neked ebből az jött le, hogy én leader akarok lenni, az.. hát nem feltétlenül fedi a teljes valóságot. Én úgy gondolom, hogy az ember nem akkor lesz vezető, ha magát annak kiáltja ki. Hanem akkor, hogyha az emberek kiáltják ki annak. Közös barátaink közül, akikkel tulajdonképpen a szerverre jöttem, mindenki elismert engem anélkül vezetőnek az elején, hogy én magamat annak kiálltottam volna ki.
Itt egy részlet ezen beszélgetésből a Hamond brigád legnagyobb alakjával. Te magad is tisztában vagy vele, hogy mi megy egészen pontosan a frakcióban. Ezen szerettem volna segíteni, ráadásul nem is úgy, mint piros betűs leader, hanem csak mint Henry Miller karakteremmel a legelején: más karakterek által vezetőként elismerve.
Itt van az egészen pontosan, amit kiírtam a közleményekbe. Azért merészelem ezt ide kirakni, mivel én magam írtam ki.
1 - 2 - 3 - 4

A szavazást mellesleg 4-1re megnyerte azon opció, miszerint páran le CKznak és tiszta lappal kezdünk. A vicc az az egészben, hogy pontosan az az ember szavazott arra, hogy minden maradjon úgy ahogy most van, aki másnapra már másik karakterrel volt ugyanis a dolgok mögé látott és elismerte az igazam. Azóta oda figyel mindenre és ad másik véleményére. Az egyik ilyen említett társasággal pedig ma fog egyet közösen RPzni, ugyanis hajlandóak voltak neki egy esélyt adni ha már tisztalappal indult. Itt nem arról volt szó a részemről, mert hogy ezt is megkaptam egyébként, hogy az ÉN sztorimba nem illik bele a frakció és ezért akarok XY dolgot elérni. Ugyanis én már valóban 1-2 hete nem Rpztem a saját frakciómmal, mert tulajdonképpen nem volt kedvem hozzá ugyanis hihetetlen nagy fejetlenség volt, amit nem csak én vettem észre. Tulajdonképpen emiatt pártolt el tőlünk (mint Grimes Crewtól) egy újabb banda, ami további RP lehetőségektől fosztotta meg a frakciót. Ennyi értelme volt annak amit mondtam feljebb a közleményekben. Továbbá mint azt olvashattátok, teljességgel opcionális lehetőségképpen dobtam fel ezt, mint magasrangú személy - korábban a közösség által elismert leader - nem pedig kötelező jelleggel. Mint olvasható is volt az a közleményben, azt írtam, hogy "én venném át, mint ahogy Henryvel anno."
Szóba került az, hogy az ilyen jellegű döntések nem máshoz tartoznak, mint az AChoz. Na most tuladjonképpen ez nem pont teljesen így van és meg is tudom indokolni, hogy miért. Előljáróban annyit, hogy szerintem nagyon félrebeszéltünk az adott illetővel egymás mellett. Én pusztán azt mondtam, hogyha valaki saját elhatározásából szeretne új karaktert hozni azon indokok miatt, amiket leírtam neki, akkor azt megteheti és simán beRPzhetjük azt, hogy az adott karakterem embere jött át hozzá Los Santosból.
Azonban a vitapartnerem ezt úgy értelmezte, hogy mindenki fölé akarok állni hirtelen, amint megvannak a névváltások és hogy én is új karaktert fogok hozni. Nem, ez nem így volt. Azonban ezt azóta már vele sikerült több-kevesebb sikerrel, de megbeszélnünk. ^^

Hogy mégis mi értelme volt ennek, hogy ezt leírtam és elmondtam?
Szeretném, hogyha mindezek tudatában, így szépen összeszedve születne egy döntés a dolgokról.
Szerettem volna még támogatni a szervert is, nem kis mértékben. Szerettem volna a közösségnek megcsinálnia Marlowe Vineyardot mint szociális helyet (mint most a kávézó lett) valamint az illegális életben akartam magam kinőni egy teljesen másik szintre, amivel rengeteg embernek teremtettem volna RP lehetőséget.

Mit szeretnék egészen pontosan?
Én megértem, hogy ki vagyok banolva. Ha valóban semmit nem tettem volna a szerverért (mármint nem azt mondom, hogy olyan hatalmas dolgokat tettem, mert tényleg nem, de valamicskét azért sikerült rittyenteni fórumra is illetve IG is már) akkor abszolút megérteném mindenféle kérdés és ellenérv nélkül az örök kitiltás okát. Azonban arra szeretnélek kérni benneteket, hogy ez a ban tartson 1 egész hónapig, vagy akár két hónapig. Addigra mindenkinek lesz ideje átgondolni az egész helyzetet és le is tudunk majd higgadni mindannyian ezzel az üggyel kapcsolatban. Úgy gondolom, hogy nem okoztam beforraszthatatlan sebhelyeket sem a szervernek, sem pedig egyetlen szerveren tevékenykedő embernek sem. Hiszem, hogy felnőtt emberek módjára képesek volnánk kezelni ezt az egészet úgy, hogy a szerver érdekeit tartjuk szemelőtt (én is) és nem a saját személyes ellenszenveinket. Ezt azzal próbálom statuálni, hogy még a banom után is folyamatosan segíteni fogom azon embereket akik számítottak/számítanak rám. Folyamatos támogatást kapnak majd tőlem, ahol csak módomban áll azt nyújtani. (Pl.: custom interiorok szétosztása melyek készülőben vannak és ki lettek fizetve, szerveren található vagyon tárgyaim mások rendelkezésére bocsátása, fórum topicok és karaktertörténetek rendezgetése kérésre stb..)

Nagyon szépen megszeretném köszönni mindenkinek, aki elolvasta ezt az egészet és minden egyes részét értelmezte, valamint jó alaposan átrágta. Ha pedig bárki a kommentek között hagyja a személyes meglátásait (akár pozitív az üggyel/velem kapcsolatban, akár negatív) azért módfelett hálás volnék.
 

wooback

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Mint frakció tag, annyit tudok elmondani, hogy ez szerintem túl van dramatizálva. A frakció az elejétől úgy épült fel, hogy egy régóta ismerős baráti/haveri társaságból plusz pár itteni adminból állt. Repkednek folyamatosan az ilyen-olyan megjegyzések, sértések és stb, hol komolyan, hol nem de ezt egyáltalán nem vette senki magára, sőt a frakció tagjait/leadereit képező adminok is simán becsatlakoztak ebbe a körbe, soha nem vettek semmit magukra, ahogy mi sem, és ez így volt jól. Aztán egyszer csak mégis? Adminisztrárorral szembeni tiszteletlenség? Amennyire én tudom, nem adminügy vagy bármi ilyesmi kapcsán történt az ominózus "tiszteletlenség", ha figyelembe vette volna mondjuk Viki, vagy bármelyik admin az adminisztrátori titulusukat minden egyes beszélgetés során amit eddig lefolytattunk akkor már mindenkit számtalanszor bannolhattak volna, kérdés nélkül. És bár én eddig nem szálltam bele ebbe a vitába, szerintem mindkét félnek bőven voltak olyan húzásai amikre ha admin-játékos viszonylatban nézünk akkor egyáltalán nem oké, amivel arra célzok, hogy ahogy Henry részéről voltak odaszólások úgy Viki részéről is voltak Henry irányába.

Lényeg a lényeg, nekem ennyi jön le ebből, és azt megértem, hogy Vikinek elege lett az "emberünkből" és nem akar vele interaktálni, de ez a nézeteltérés még önmagában szerintem nem kéne járjon örökös kitiltással.

[globmod=Gergő]
Csak a témát megnyitó, az esetben résztvevők, és az elbíráló személyzet kommentelhet ide.
Figyelmeztetést osztottam.
[/globmod]
 

Tarrm01

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Egyetértek a témát indító poszttal is, s az alatta lévő kommenttel. Mindenki jól tudja hogy hiba csúszott a rendszerbe, de talán ez nem csak egy pontból ered. Úgy gondolom hogy Henry talpa elég közel ért a realitás talajához, s belátja a történet rá eső részét, illetve azt, hogy ez után milyen kapcsolatot kell ápolnia egyes személyekkel. Egyben kifejezném mérhetetlen csalódottságomat, s dühömet is a dologgal kapcsolatban, hogy ez így megtörténhetett. A ban oka valós lehet, bár ehhez használnom kell a képzelő erőmet is, ugyanis ha reálisan nézem, akkor ez nem lenne egy örökké tartó banra nyomós indok. Ha az admin dönti el, ha nem. Komolyan emberek, térjünk már észhez. A személyes nézeteltéréseket nem kell a szerveren történő dolgokkal keverni. Amellett pedig a rengeteg ötlet, az összetartó erő, a tenni akarás azért hogy jobb legyen minden, hogy fejlődjön a közösség, a szerver s a többi irányvonal amit Henry képvisel, sokkal magasztosabb mint egy ilyen dolog.

Várjuk vissza Henry-t.
#FreeHenry


Tisztelettel,Noah Brando

[globmod=Gergő]
Csak a témát megnyitó, az esetben résztvevők, és az elbíráló személyzet kommentelhet ide.
Figyelmeztetést osztottam.
[/globmod]
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
Idézet tőle: Henry_m:
1-2 hete nem Rpztem a saját frakciómmal, mert tulajdonképpen nem volt kedvem hozzá ugyanis hihetetlen nagy fejetlenség volt, amit nem csak én vettem észre. Tulajdonképpen emiatt pártolt el tőlünk (mint Grimes Crewtól) egy újabb banda, ami további RP lehetőségektől fosztotta meg a frakciót.

Megkérdeztem az egyik érintett félt aki "elpártolt" és tudomásom szerint a válasz erre Te és még egy személy volt akit most nem kívánok megjegyezni. Meg mikor olyat hallok, hogy a saját frakciód ellen toborzol "új csapatot" nem feltétlenül örülök.

Idézet tőle: Henry_m:
Egy olyan DC szobában íródtak le, aminek a lényege az volt, hogy oltsuk a másikat orrba-szájba.

Valamit félreértesz. Azok nem is lettek komolyan véve. Ami komolyan lett véve az augusztus 9-ei beszélgetés.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó