Helikopter leszállási kérelem.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Orsii

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Jonathan Jacquemin
PWLsK0l.png
GOVERNMENT OF SAN ANDREAS HELIKOPTER LESZÁLLÁSI ÉS TÁROLÁSI ENGEDÉLY

Igénylő neve:Jonathan Jacquemin
Igénylő születési helye, ideje:28.02.1999.
Igénylő lakcíme:Mirror Park Blvd. 426.
Igénylő telefonszáma:89-997-105
Igénylő elektronikus értesítési címe (( Discord)):Jonathan.Jacquemin@onemail.com ((orsii.))
Helikopter neve:Maverick
Területbérlés időpontja:2023.06.21.
Területbérlés hossza:2023.08.01
Csatolt kép a helyszínről:


A lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a foglalási szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $30.000-os ügyintézési díjat befizetni. A bérlés napi díjra leosztva $3.300. Maximálisan igényelhető időtartam 90 nap.

Név
Jonathan Jacquemin

 
Utoljára szerkesztve:

Danó

Veterán
Játékos
Üzenetek:261
-
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
HELIKOPTER LESZÁLLÁSI ÉS TÁROLÁSI ENGEDÉLY

Tisztelt Mr. Jacquemin!

Ezúton szeretnénk elnézését kérni, hogy ilyen hosszú időtartamon keresztül várakoznia kellett, és hogy semmilyen visszajelzést nem kapott tőlünk. Az ügyeinket kiemelten fontosnak tartjuk, és az ilyen késlekedés elfogadhatatlan. Bocsánatot kérünk az okozott kellemetlenségért, és biztosítjuk Önt, hogy minden erőnkkel azon leszünk, hogy a jövőben az ügyfélkapcsolatunk és az ügyintézésünk hatékonyabb és gyorsabb legyen.

Amennyiben továbbra is igényt tart az engedélyre, kérjük legyen kedves az Online ügyintéző rendszerünket használni és új kérelmet benyújtani a már megújult feltételekkel.

Köszönöttel:
Daniel Underwood
Secretary of State, Government of San Andreas
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó