Helena Basilicata -> Klaudia

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

FluxPavilion

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Henriette Arquette
panaszkonyv.png

Neved: Helena Basilicata
Adminisztrátor(ok) neve: Klaudia
Panasz oka: Helytelen bírálat, túlzott szankció
Panasz kifejtése: Nem akarom hosszúra fogni, tehát rövid leszek.
[Közösség bomlasztás]
-Felmondásomkor a felmondásom okát jelentő személy autójában kárt tettem, amiért fel lettem jelentve, és börtönbe kerültem. Később kiderült, hogy ez az autó nem az ő autója volt, amelyet a valódi tulajdonosa OOC sérelemként könyvelt el.
-Köztem, és a Bennys egyik tagja között kialakúlt egy kisebb nézeteltérés.
Én erre próbáltam reagálni oly' módon, hogy ezzel a taggal megpróbálok némi komfrontációt kialakítani. Viszont ez a szerelő elérhetetlen a telepen kívűl, mivel az online idejének egészét dutyban tölti. Többszöri próbálkozás után, melyek hajnali órákban történtek, annak reményében, hogy elhagyja a telepet, megpróbáltam kicsalogatni őt a Bennysen kívűlre ALS, illetve dudálgatás formájában. Ezek is kudarcba fulladtak, általában rendőr lett hívva rám, tehát ic keretek között zajlottak ezek.
[PG]
-Az autómmal fel huppantam egy bokorra, amely középen megtámsztva az autót előre billentve be szorította azt a két bokor közé. Én ekkor le RP-ztem, hogy mivel az autó úgyis holtponton van, átbillentem a holtponton. És a jármű eltolása Scriptel fél másodpercig megtoltam az autót hátra felé. Ez Klaudia szerint idézem: "40 kilós csajként nem megvalósítható"
A karakterem nem 40 kiló, egyrészt. Másrészt az autó mint mondtam, holtponton volt, egy lenge szellő is képes ebből a helyzetből kimozdítani.
Ő állítólag ezt az egészet végig nézte, viszont ott és akkor nem szólt, csak jegyzetelte a helyzetet, hogy végűl egy nagy csomagban a nyakamba zúdítsa.
[Nem megfelelő szerepjáték kialakítása]
Ezt nem sikerült megfelelően elmagyaráznia nekem, hogy mégis hogy érti. Állítólag itt az volt a probléma, hogy a három karakterem nem különbözik egymástól, és ezt a szabályzat tiltja.
Mikor megkérdeztem őt arról, hogy mégis mi a közös a három karakteremben, mivel mint küllemre, mint minden másra különbözőek, azt válaszolta, hogy a Bennys felé az utálat mind a három karakterrel megvolt.
Leszögezném, ez mind a három karakterrel idővel alakúlt ki, mivel én háromszor is esélyt adtam annak, hogy ott dolgozzak, és mindegyik karakterrel frissen, rossz szájíz nélkül mentem oda dolgozni.
Soha nem volt ooc indok miatt utálat ic (részemről legalábbis), ezek mindig ic történések voltak, és mindig is ic történéssel fejeződtek be. Közösség bomlasztásnak az egy ember "ellen" irányuló cselekvéseimet túlzás nevezni. Tudom, tudom.. Bennys alap elve az egy mindenkiért, mindenki egyért, viszont ez még ebben a felállásban is nevetséges.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: A fent leírtak, és a relatíve tiszta UCP-m alapján (1db AJ, 0 warn) a bírálatot jogtalannak, elhamarkodottnak, és túlzónak érzem, még annak fényében is, hogy elméletileg 2 hónap múlva tudnék unbant írni, de szerintem mindenki tudja, hogy ez mivel jár.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:619
Millie Evers
Szia!
Többszörös félreírásokat vélek felfedezni a PK-dban.
Idézek is néhányat:
[PG]
-Az autómmal fel huppantam egy bokorra, amely középen megtámsztva az autót előre billentve be szorította azt a két bokor közé. Én ekkor le RP-ztem, hogy mivel az autó úgyis holtponton van, átbillentem a holtponton. És a jármű eltolása Scriptel fél másodpercig megtoltam az autót hátra felé. Ez Klaudia szerint idézem: "40 kilós csajként nem megvalósítható"
Itt a videó a műveletedről. Úgy gondolom, hogy nem vagyok köteles ezt tovább magyaráznom, hogy te felugratsz a bokorra.
Aztán itt van ez, ahogy le is szedted azt.
Illetve emlékeztetlek, hogy elkaptalak nem egyszer, nem kétszer azért, mert te olyan irreális versenyeket csinálsz a PD ellen, hogy leszakadt hidakat ugraszt át egy teljesen lapos sportautóval.
[Közösség bomlasztás]
-Felmondásomkor a felmondásom okát jelentő személy autójában kárt tettem, amiért fel lettem jelentve, és börtönbe kerültem. Később kiderült, hogy ez az autó nem az ő autója volt, amelyet a valódi tulajdonosa OOC sérelemként könyvelt el.
-Köztem, és a Bennys egyik tagja között kialakúlt egy kisebb nézeteltérés.
Én erre próbáltam reagálni oly' módon, hogy ezzel a taggal megpróbálok némi komfrontációt kialakítani. Viszont ez a szerelő elérhetetlen a telepen kívűl, mivel az online idejének egészét dutyban tölti. Többszöri próbálkozás után, melyek hajnali órákban történtek, annak reményében, hogy elhagyja a telepet, megpróbáltam kicsalogatni őt a Bennysen kívűlre ALS, illetve dudálgatás formájában . Ezek is kudarcba fulladtak, általában rendőr lett hívva rám, tehát ic keretek között zajlottak ezek.
Kárt tettél, szétköpködted az autókat, csak azt felejtetted ki, hogy fegyverekkel hadonásztál. Csak ezzel a karaktereddel. Henriette Arquette karaktered szintén ugyanezt csinálta a Bennysel, csak annyi, hogy ott te tettél utánuk feljelentést, ami természetesen IC ki is derült, hogy te hazudtál benne erről-arról. Ami persze IC ügy. De kellemetlen olyanokat kapni vissza a te általad kispécizett frakciótól, hogy miattad lelépkednek az emberek, mert elrontod a játékélményüket.
[Nem megfelelő szerepjáték kialakítása]
Ezt nem sikerült megfelelően elmagyaráznia nekem, hogy mégis hogy érti. Állítólag itt az volt a probléma, hogy a három karakterem nem különbözik egymástól, és ezt a szabályzat tiltja.
Mikor megkérdeztem őt arról, hogy mégis mi a közös a három karakteremben, mivel mint küllemre, mint minden másra különbözőek, azt válaszolta, hogy a Bennys felé az utálat mind a három karakterrel megvolt.
Leszögezném, ez mind a három karakterrel idővel alakúlt ki, mivel én háromszor is esélyt adtam annak, hogy ott dolgozzak, és mindegyik karakterrel frissen, rossz szájíz nélkül mentem oda dolgozni.
Soha nem volt ooc indok miatt utálat ic, ezek mindig ic történések voltak, és mindig is ic történéssel fejeződtek be. Közösség bomlasztásnak az egy ember "ellen" irányuló cselekvéseimet túlzás nevezni. Tudom, tudom.. Bennys alap elve az egy mindenkiért, mindenki egyért, viszont ez még ebben a felállásban is nevetséges.
"Egy új karakter megkezdése előtt erősen javasoljuk, hogy fejben készíts el egy kidolgozott karaktert. Az általad alakított személy külső és belsőtulajdonságait is dolgozd ki, valamint legyen elképzelésed egy háttértörténetről. Ez vonatkozik a benyújtott karakterszerkesztési kérelmekre is. Amennyiben egy kérelem nem felel meg az elvártaknak, úgy bármely adminisztrátor adhat a módosításra lehetőséget vagy el is utasíthatja azt. Minden játékosnak kötelessége megfelelő karaktert alkotni a karakterkészítő segítségével. Amennyiben egy adminisztrátor úgy ítéli meg, hogy az adott karakter kinézete nem megfelelő és nem illik a szerverkörnyezetbe úgy fórumon benyújtott kérelem nélkül azonnal visszaküldheti a szerkesztőbe, módosításra."

Minden egyes karakterednek eltérőnek kell lennie az előző karaktereidtől. Tilos hasonló karaktereket készíteni, akiknek ugyanazok a jellemvonásaik, céljaik. Egyik karaktered se lehet semmilyen úton-módon hatással, se az előző, se a jövőbeli karakteredre. Bárminemű CK esetén a követő karakternek nem szabad, hogy köze legyen az előző karakteredhez. [pl.: előző karakter közeli rokonának, testvérének, szülőjének, stb. RP-zése] Akár név, akár karakterszerkesztési kérelmeknél az adminisztrátoroké a végső döntés, hogy az adott név / kinézet megfelelő vagy módosításra szorulhat. -
oneRP rules

Illetve attól függetlenül az összes karaktered kinézete is ugyanaz, ahogy a viselkedése is. Csak mindegyiknek más az orrmagasságod mértéke.

Még apróságokat kiemelnék, azokból amiket te írtál nekem:
Leszögezném, ez mind a három karakterrel idővel alakúlt ki, mivel én háromszor is esélyt adtam annak, hogy ott dolgozzak, és mindegyik karakterrel frissen, rossz szájíz nélkül mentem oda dolgozni.
[16:27:42] Helena Basilicata: (( De amúgy nem tudom miben ugyan az a karakter, az a közös bennük, hogy a Bennys-el rosszban vannak. :D ))
[16:29:54] Helena Basilicata: (( Közösség bomlasztás a Bennysnél történik, ami a kezdetek óta Sykesből árad ))
[16:30:04] Helena Basilicata: (( Többit elismerem, de ezt azért nem mondanám ))
(Az én részem itt azért nincs bent, mert egy admint igazából próbálsz /hibáztatni/ azért, hogy neked 4 perced volt egy karaktert létrehozni és én még arról beszéltem.)
[16:47:14] Helena Basilicata: (( Ha meg vagyok vádolva azzal, hogy ez nem változott az előzőhöz képest, akkor szeretném megtudni, igen. Mert más a neve, más az elő élete, más a külleme, más mindene. Viszont mind a három össze veszett a Bennysel, mivel ott dolgozott mindegyik ))
[16:47:44] Helena Basilicata: (( és általában a Bennysnél így végződik egy karrier, hogy a főnökséggel össze veszik az ember. Ez az egy azonos a három karakterben ))
[16:47:51] Helena Basilicata: (( Ergó mind a három ugyan az az ember? ))
[16:47:55] Helena Basilicata: (( Egyik sem ok nélkül utálja ))
[16:48:17] Helena Basilicata: (( És nem is azért, mert az előző is utálta, mindig meg volt az oka. Én mindegyik karakteremmel vidáman mentem oda, újra megpróbálni ))
[16:48:29] Helena Basilicata: (( Aztán kialakultak dolgok, de ettől függetlenül nem ugyan az a helyzet ))
[16:49:10] Klaudia.: (( Mindenki ki tud alakítani magának megfelelő karaktereket. Én is, neked is menni fog. De ha te tudod, hogy már két karaktered is ugyanígy, ezzel a balhéval végezte, akkor miért mész oda harmadjára is? Nem csalogatnak vissza, te választottad ezt. ))

[16:49:34] Helena Basilicata: (( Igazából de, harmadjára vissza lettem csalogatva. xd ))
[16:49:41] Klaudia.: (( Ha tudod, úgy is balhé lesz, mert a főnökséggel nem jössz ki, mehettél volna ezer másik helyre a Bennysen kívül. ))
[16:49:54] Helena Basilicata: (( De mivel ooc nincs probléma közöttünk, és tök másik karakterrel mentem, úgy gondoltam meg lehet próbálni újra ))
[16:50:12] Helena Basilicata: (( Nem, nem tudom hogy úgyis balhé lesz ))
[16:50:14] Klaudia.: (( És te ennek ellenére meg vissza is mész akár 20x is, mikor tudod, hogy pl. most is adminügyed lesz belőle? ))
[16:50:24] Helena Basilicata: (( Ezért mentem oda még egyszer, harmadjára a Sykes vett rá ))
[16:51:26] Klaudia.: (( De most írtad le, hogy ezzel csak így lehet, ezzel a frakcióval. És nekik van velük problémád. De ezt is közöltem már veled, hogy te már nem csak 1-2 embert idegesítesz a közösségrombolásoddal, de egy egész frakciót. ))

Szerinted sok az, amit kaptál, szerintünk az indokaid sokak, hisz már nagyon sok mindent tűrtünk és nyeltünk le. Már az adminügy alatt is voltak kissé furcsa állításaid, mintha ott is ütötték volna a szavaid egymást. Amennyiben természetesen kell a HoS-nek, a teljes beszélgetést átküldöm számára.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,524
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Ő állítólag ezt az egészet végig nézte
Ezt én és még 2 adminisztrátor nézte végig és direkt nem szóltunk érte, tekintettel arra, hogy tudtam mi fog rád várni a délután folyamán. Egyáltalán nem tartom elfogadhatónak azt, hogy ilyen szinten képviselteted magad a szerveren. Mikor már egy teljes frakció keres fel azzal, hogy megállás nélkül rontod a játékélményüket, akkor nem árt elgondolkodni, hogy lehet nem véletlen von kérdőre az adminisztrátor. Klaudia minden pontban kifejtette szinte az én véleményem is, így többet nem szükséges ehhez hozzáfűzni.

ui.: Attól, hogy az UCP-d tiszta még nem jelenti azt, hogy az eddig tűrt kihágásaid nem lesznek egy súlyosabb szankcióval honorálva.

A PK jogtalan, a kitiltásod marad.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó