Hector Hunter-Klaudia

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jhon Doe

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Hector Hunter
panaszkonyv.png

Neved: Hector Hunter
Adminisztrátor(ok) neve: Klaudia
Panasz oka: jogtalan bírálat
Panasz kifejtése: 2023.11.26 17:20-kor ki lettem bannolva,MG indokkal.Annyi volt az egész,hogy haverom vezetett(Abbie Hely), én megmondom az igazat mellette ültem.Én a konyhából a szobába járkáltam gondolva arra,nem zavarok senkit ha afkolok mellette néha, mikor nem a gép elött vagyok.Kakaós csigát csináltam éppen,nem léptem le gondoltam ha cigire,mosdóba kimegyek ,akkor se szoktam lelépni/zavarni senkit vagy is eddig nem volt ilyen gond.A gép elé visszaülve mikor tudtam sütés közben írkáltam neki IC,persze e-közben ő járkált a kocsival csinálta a dolgkát,gondolom ,hogy ne unatkozzon azért.Egyszer mikor vissza jöttém Klaudia(admin)lejött,majd közölte,hogy MG az egész amit csinálunk,hogy a várost bejárva nem beszélgetünk IC,nehéz is lett volna mert ahogy mondtam konyhába voltam többször, mikor bírtam visszajöttem és írtam IC neki.Megakartuk beszélni haverommal(Abby Hely) dc-n vele(Klaudia),erre azt mondta OCC,hogy részéről megvan beszélve,persze úgy,hogy leírta a dolgokat és ez meg lett megbészelve,lehetőséget nem adva erre az egészre dologra,ő elmondta a saját véleményét és adta a szankciót.Nem kerültünk rp szituációba,hogy ezért ekkora büntetés járjon főleg úgy,hogy nem is volt benne semmi MG.Tegyük fel ,hogy lett volna egy rp szituáció,gondolok(ütközésre)haver le rp-zi én nem mert ugye a konyhába vagyok,akkor aláírom,hogy hibáztam és elismerem a jailt ami miatt nem rp-tem le az ütközést.De nem történt semmi ilyesmi se MG.Úgy gondolom,hogy én szerintem ez el lett túlózva ez a szankció kiosztás.Tudom,hogy vannak szabályok amiket be kell tartani,hiszen avval marad fent a rend,viszont nem tudom ,hogy miért MG-nék,miért akarnék rosszat saját magamnak,ha már ennyi időt illetve pénzt beleraktam a szerverbe.
Bizonyíték (kép, log, videó): Bíráló adminnak a logot küldöm,ha szükséges!
Megjegyzés: Várom az ügy megoldását.És köszönöm!
csiga.jpgcsiga2.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:629
Millie Evers
Ehhez végképp nem tervezek sokat írni, hisz a két PK összefüggő.
Neked is bemásolom azokat, amiket neki megtettem.

Neked azalatt az idő alatt, ahol figyelve voltatok egy "Állj meg." - "Menj be." sorod volt. Semmi több.
A szabálypontok ami miatt erre a döntésre jutottam csak kiegészült azzal, hogy az előtte (eddig) összegyűjtött szankcióidat is figyelembe véve döntöttem a szankciód súlyosságáról.

Szerepjáték közben próbáld elkerülni az AFK állapotot. Amennyiben mégis erre kerül sor és hosszabb ideig nem történik változás, úgy egy adminisztrátor kickelhet a szerverről. Ha tudatosan és hosszabb ideig nem tervezel a számítógép előtt tartózkodni, akkor próbálj olyan helyet keresni, ahol a legkisebb az esély arra, hogy szituációba keveredhetsz. [Interiorok] (AFK-ról szóló szabálypont)
❖ játékostársakkal történő szerepjáték nélküli folyamatos közlekedés, ami mellett pl. Discord beszélgetés zajlik és In Character cselekedet követ, MG-nek minősül; (MG szabálypont)

Ennél a PK-nál is várom a HoS bírálatát.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
A képet nem véletlenül töröltem, nem kellene visszarakni, mert nem ide illő.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó