Harold Cicero Adminsegéd jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Doky

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Bemutatkozás:
Márknak hívnak 25 éves vagyok.Jelenleg tűzoltóként dolgozom,illetve kézilabda játékvezető vagyok.Szabadidőmben szeretek utazgatni,barátokkal lenni,illetve számítógépen játszani.Többek számára ismerős lehetek még az AVRP-s időkből.Közösségi embernek tartom magam könnyen illeszkedek be új társaságokba. Az rp különösen előkelő helyet foglal el a szívemben, már több mint 10 éve Rp-zek először Samp-on,utána a Mta-n és most pedig itt.

Aktivitás illetve Motiváció:
Aktivitásom igazából a munkámból adódóan 24/48 órában dolgozok, tehát heti 3-4 napot tudok lenni ez alatt kb 5-6 óra napi aktivitást tudok garantálni természetesen mivel adminsegéd pozícióról beszélünk így a frakcióra is marad időm az AS-kedés mellett.
Motivációm mint minden eddigi szerveren ahol valamilyen beosztást töltöttem be az volt, hogy a közösségnek,játékosoknak segítsek és ezzel is növelve az élvezeti foktorát a játékuknak.
Számomra nagy örömet okoz hogyha segíthetek másoknak,többek között ezért választottam a tűzoltó hivatást mert így tudom a legjobban a közt szolgálni.Többek között ezért is szeretnék egy ilyen pozíciót betölteni a szerveren, hogy segíteni tudjak azokon akik segítséget kérnek.


Referenciák:
Samp:
Seerpg: Ac
Classrpg: Szuperadmin
OriginalSeerpg: Főadmin
MTA:
SeeMta: 3-as admin.
AVRP: 2-es vagy 3-as admin. Nem emlékszem pontosan.


Pozitív és negatív tulajdonságok:
Pozitív
-Mindenkivel megtalálom a közös hangot.
-Magas igazság
-Higgadtság
-Segítőkészség.

Negatív:
-Nem riadok vissza bármiféle konfrontálódástól abban az esetben az igazságtalanságot érzek nem feltétlen érzem ezt negatív tulajdonságnak, viszont többször volt ebből adódó konfliktusom,de ezt eddig is felvállaltam és ezentúl is felfogom vállalni.
-Gyakran túl könnyedén megbízok emberekben és sokszor kerültem bajba ez miatt.
-Előfordul hogy káromkodok.


AVRP-s időszakom:
Elért legmagasabb admin szint: 2-es vagy 3-as pontosan nem emlékszem már.
Idő amikor ott játszottam:2018.02.20-2018.08 a végére nem igazán emlékszem.
Admin-om elvételre került Lucio által ennek oka elmondás szerint "kevertem a szart" ennél komolyabb indokot nem tudott mondani.
Csapat tagja kb 3 hónapig voltam.


1 hete vagyok a szerveren és már most azt tapasztaltam hogy egy jó közösség van, és én szeretnék ennek szerves tagja lenni.
Köszönöm hogy elolvastad a jelentkezésem.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Harold Cicero!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó