Hanna Upstone

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Profil.pngTeljes név: Hanna Upstone
Neme:
Állampolgárság: Amerikai
Beszélt nyelv: Angol, Spanyol
Születési hely: Los Santos
Születési idő:1999.10.06
Külső jegyek: Vörös haj, kék szem, septum piercing, esztétikus izomzat.
Betegség: diagnosztizált cukorbetegség (gyógyszerrel kezelhető)





Na sziasztok pundingjaim Hanna lennék egy kedves, aranyos és néha visszahúzódó lány aki 1999 októberében láttam meg a napvilágot itt Los Santosban. Édes anyám él már csak sajnos, de ezt később mesélem el. Testvérem nincs szóval egyke vagyok. De akkor kezdjük is a történelemmel. Gyerekkorom hát kicsit érdekes volt, mert általános sulit kellett váltanom talán 4. 5. osztályban már nem tudom pontosan. Nya de azért kellett váltanom, mert az osztálytársaim közül jó pár lány szekált a külsőm végett, mert kicsit ducibb voltam tőlük. Az új suliban meg minden happy és rózsaszín volt szerencsére ott hamar találtam magamnak barátokat. Azokkal az ismerősökkel még máig is tartom a kapcsolatot, de ez nem is lényeg.

***Kis rajz található a napló jobb alsó sarkábandbuytl9-85f6f19f-58bc-493f-919d-d91f7a1e74d9.jpg





Szóval igen ilyen volt az általános sulis éveim. Középiskolás éveim sem voltak piskóták főleg az első amikor is karácsonyi vásárról mentünk az othonunk felé meleslegesen megjegyzem kaptam egy nagy plüss macit csak aminek nagyon örültem. Nya szóval vásárról tartottunk haza egy csúnya bűnöző el akarta venni anyum táskáját én nagyon megijedtem és talán sírtam is. Szerencsére vagy nem ott volt a világ legerősebb és legbátrabb embere apu aki nem hagyta, hogy eltulajdonítsák anya retiküljét.

*** Pár könny csepp a napló ezen oldalán

Hát sajnos aput hasba szúrta a gonosz bácsi és elfutott és mire kiértek a mentők nem tudták megmenteni az életét. Ezután én magamba zuhantam és nem akaratm kimenni a szobámból. 54654da2c232897b983320721224ac95228fae29_00.jpgPszichológushoz is kellet járnom, hogy feldolgozzam az egészet. Sajnos a magamba fordulásnak volt egy negatív oldala is, mert évet kellett ismételnem, de szakot is váltottam emellet. Miért is váltottam szakot, talán azért, mert elhatároztam megvédek mindenkit akit lehet, hogy ne éljék azt át amit én apum elvesztésekor. De a feldolgozásban sokat segített, hogy kaptam egy akkor még pici kutyust akit Foxynak nevetem el. Hogy miért ezt a nevet adtam neki? Talán azért, mert ugye vörös a hajam és apu mindig úgy hívott az én kis rókám. Ma már kicsit sem olyan pici az a kutya, de nekem mindig is az a pöttömke marad. Második évben tapasztaltam meg milyen is egy szerelem de hát egy kis titkot elárulók nem fiú volt az első szerelmem. Igazából a rózsaszín köd 1 évig tartott majd kénytelenek voltunk szakítani, mert másik városba költözött. Kicsit megviselt, mert csak első igaz nagy szerelem. Harmadik és negyedik évem nagyon eseménytelenül teltek, de leginkább a tanulásra koncentráltam.





Középsuli után jelentkeztem a Los Santos Police Department akadémiára, szerencsére felvettek. Az akadémiai napokat nagyon szerettem mert tudtam azt tanulni amit szeretnék csinálni is. A képzés elején az erőnlétem kicsit de lehet nagyon is rossz volt a többiektől képest. A folyamatos hajszolás és kiépzés miatt sikerült fejlődni mind álló képességben mind tudásban. A lövésem és célzásomon rengeteget kellett csiszolni, mert nem igen fogtam akadémia előtt fegyvert a kezembe. Kadét vizsgán az írásbeli közepesen jól sikerült ami miatt kicsit ostoroztam is magam, szóval gyakorlati idő alatt az elméletet ismételtem szabad percemben, ami megsúgom nem nagyon volt, mert folyamatosan érdeklődtem a dolgok iránt. Terepen töltött napok után jött a nagy vizsga. Mit ne mondjak tele volt a bugyim, hogy hogyan fog menni. Vizsga napján reggel már hányingerrel keltem. Aztán kis bátorság össze szedés után elindultam vizsgázni. Hát a felmérésen hibáztam párat, de nem olyan égbe kiáltott a vizsga bíztosok megkértek, hogy ezeken változtassak. Én mint jó kislány megígértem, hogy fogok változtatni. Az officeri vizsgát is sikeresen teljesítettem aminek hála azt tudom csinálni amit szeretek.




Tulajdonságok
- Munkában határozott
- Néha visszahúzódó
- Barátságos
- Hangulat ember
- Saját neméhez vonzódik
- Nem bírja az alkoholt
- Nikotin függő
 
Utoljára szerkesztve:

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Helló! Nemtudom, hogy szabad-e nekem ide írni, mindenesetre több helyen található helyesírási hiba, illetve számos helyen érdekesen van megfogalmazva az egész.

Hogy idézzek párat:
Középiskolás éveim sem voltak piskóták főleg az első amikor is karácsonyi vásárról ahol kaptam egy nagy plüss macit csak meleslegesen megjegyzem aminek nagyon örültem.

Aztán kis bátorság össze szedés után elindultam vizsgázni. Hát vizsgán hibáztam párat, de nem olyan égbe kiáltott és megkértek, hogy ezen változtassak.

Szerintem olvasd át türelmesen, az sem gond, ha a helyesírás nem az erősséged, tudom ajánlani az MTA Helyesírás ellenőrzőjét. Nem szégyen én is végig szoktam nézetni vele a szövegeim.
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Kedves naplóm!
Mai nap folyamán felhívott magához az irodába Sergeant Ramirez, felfelé menet nagyon meg voltam ijedve. HCRP2.jpgFelérve meglepődve álltam ott az ajtónál amikor meg láttam Sergeant Mardelt is az irodában, szerintem le is sápadtan abban a pillanatban. Nya de nem is emiatt emelem ki a mai napom bol ezt a részt. Szóval akkor ott voltam a két Sergeantal szemben és nagyon erőlködött Ramirez, hogy üljek le nem tudtam mást tenni így eleget tettem a kérésének. Elkezdett kérdezősködni, hogy hogy érzem magam itt valamint, hogy hogyan látom magam 5 év múlva. Én minden kérdésére őszintén és jó kislányosan válaszoltam. ***kis szivárvány van ide rajzolva*** Majd egyszer csak arra kértek, hogy tegyem le a jelvényem az asztalra búcsú ajándékként, na én itt teljesen elsápadtam fix, de csak nem lehetett annyira látni rajtam ha nem mondták. Megkért Ramirez, hogy álljak elé majd egy kis dobozt a kezébe véve fel rakta a mellkasomra a Officer 2-es jelvényt na én itt majdnem elbőgtem magam. Nem győztem köszönni majd amikor lementem az öltözőbe kicsit pihenni, hát ott kibukott belőlem a sírás és arra gondoltam apu milyen büszke lenne rám.
 
Utoljára szerkesztve:

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
[hc]Kedves @Inuminz21
Köszönjük, hogy időt és energiát öltél karaktered megalkotásába.
A lapodat közösen átnéztük a HCRP bírálói csapattal és úgy véljük, hogy a karakterlapod nem felel meg a HCRP minősítésnek. Úgy gondoljuk, hogy a karakterlapod slendrián, több helyen helyesírási hibát fedeztünk fel, ami még a mai napig nem került javításra. A megfogalmazás elég gyermeteg, nem felel meg a karakter életkorának pl.: "gonosz bácsi, csúnya bűnöző".

Sajnálom, a benyújtott karaktertörténet (Hanna Upstone) elutasításra került.
[/hc]
 
Utoljára szerkesztve:

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
hr.pngKedves naplóm!
A tegnapi nap folyamán rám írt egy csaj Facenetworkon elég aranyosnak tűnt és megdicsért az elején. Na de ez nem i lényeg, ha nem szeretett volna velem találkozni és a mai bulit pont alkalmasnak találta én bele is mentem, hogy talizzunk. Csak pechemre egy kihallgatás elhúzódott a csunya gonosz Hector miatt így nem tudtunk találkozni, de megegyeztünk, hogy másnap valamikor bepótoljuk. Nya szóval ma bepótoltuk és a csillagvizsgálóhoz hívott fel majd fel sétáltunk egy kilátóba ahol néztük a tájat. De amúgy valamiért annyira imádom a téli tájat főleg amikor szállingózik a hó. Szóval fent voltunk ott és ahogy néztük a tájat egyszer csak elém lépett és megcsókolt. Hát olyan szinten meglepett,, hogy köpni-nyelni nem tudtam és le is léptem amilyen gyorsan tudtam. Délután folyamán ráírtam FN-en ahol megbeszéltük, hogy nincs harag. Szóval összességében jó volt a találka, de megzavart, hogy mi volt ez a csók.
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Kedves naplóm!
Az utóbbi napokból van mit írnom. Először is kezdjünk a vasárnapi nappal elmentem egy frissen nyíló klub bulijára ahol találkoztam egy bizonyos Ava Alvarezzel. De végül is nem csak ő volt ott ha nem a párja is akivel kokainoztak, de ezt elengedem még.***kis mosolygós arc van a mondat végén*** Nya de nem tudom, hogy Ava a kokain hatására vagy amúgy is megtette volna, de megcsókolt és kicsit elkezdett tapizni én nem ellenkeztem, mert már kicsit, hogy is írjam kívánós vagyok. Ellenbe a rendezőknek ez nem tetszett így kiraktak minket, de legközelebbi bulira bemehetünk.FN-en elkezdtük folytatni a beszélgetést Ava-val ami közben megegyeztünk, hogy valamikor befejezzük amit elkezdtünk. Teljesen kifehérítettem a hajam hétfőn munka után, hogy miért csináltam, őszintén nem tudom lehet lázadás az ellen, hogy a szép vörös hajamat át festették velem.***kis mérges arc matrica a mondat végén***
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó