Hanna Parks unban kérelme Art felé

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cyber

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:85
Shiroma Ayaka
unban.png


Név: Hanna Parks
Adminisztrátor neve: @ArT
Indok: Utolsó utáni esélyt is eljátszodtad
Tiltás időpontja: 2023-07-09 17:50:01
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: ez a 3dik ha anticheat bant nem számolom
Miért kérsz unbant: Szeretnék ujra rpzni a régi csapattal,nagyon hiányoznak és persze a szerver
is sok idöt bele öltem és igen sok hülyeséget csináltam bevallom sok esélyt adtatok és nem éltem vele.
Most az utolsó banom abból alakult ki hogy üldözés volt pdsek bedobozoltam amit én láttam 1 kiszált utánna kiszáltam és lönni kezdtem,
viszont nem 1 szált ki ha nem 3 de én láttam egyett admin 3 és nem is vitatkozok vele mert csak ugy nem állit ilyent és megértem a bant.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Mégjobban oda figyelnék tudok ezt többször olvastátok
tölem de most tényleg ugy lenne és persze vissza vennék mégjobban a nonbol mert ez is valami szinten non volt ami egy nagy pg de nagyon
sajnálom persze vissza térve üldözés alatt adrenalin is bennem volt ja és még a szabályzatot teljes mértékbe betartanám
Összességében jogosnak érzed a tiltást: igen teljes mértékbe és ha nem kapok unbant azt is megértem mert
tényleg sok esélyt adtatok amit nagyon szépen köszönöm az eddigi lehetöségeket is
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó