Han Tsunoda - Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
J

Jade

Vendég
Vendég
unban.png


Név: Han Tsunoda
Adminisztrátor neve: Lázár
Indok: Szevasz báttya
Tiltás időpontja: 2021-01-21 16:35:04
Meddig tart a ban: Örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 1. alkalom

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Őszinte leszek kicsit nem értettem DC összeszólalkozás miatt miért is kapok szerverről bann-t, de tudom hogy a stílusom nem volt megfelelő és nem kezeltem helyén az adott szituációt. Ezért elnézést kérnék és lenne pár ember akivel ezt a kimaradt hónapokat szeretném folytatni...
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Változtatnék hozzáállásban és a szituációk kezelésével is.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Részben igen és a rám eső hibázásrt elnézést kérek Lázártól a bírálattól függetlenül.
 
J

Jade

Vendég
Vendég
A(z) OneRP discord csevegőn volt valami vitának, majd kaptam szerverről is a banánt. Őszinte vagyok már Pontosan nem is tudom min, de ez lett a vége. Eddig nem is írtam UB-t lenyugodtam és volt időm gondolkodni. Nem akarok egy játék miatt veszekedni vagy bármi egyéb ilyen konfliktust. Kikapcsolódni szoktam itt pár órát, amit a munka és a házkörüli meló után tökéletes levezetése.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Nem rossz az a mentalitás amit leírtál, de az UCP-d alapján nem véletlenül vagy bannolva, nem csodálkoznék ha adminjail rekordot döntöttél volna a játékidőd alatt. 17 ezer perc 11 AJ.

[foadmin]Elutasítva.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó