Hókotró munka, havazás és ahhoz kapcsolódó problémák

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» David Pizzaro/Peter1994#0974 «

Ötleted leírása
» Télen ugye ónos eső és hó szokott esni. Ha elég hideg van ahhoz akkor az ónos eső veszélyes mert ha megfagy eléggé csúszik olyankor az út. De nem is erről szól az ötletem. Röviden az a lényeg,hogy télen eshetne a hó. Minimálisan szállingózna akkor itt ott meglátszana már de amint eláll el is olvadna. Közepes erőséggel havazna akkor rendesen meglátszana akár 1-2 napig is. Ekkor a havat hó lapáttal el lehetne lapátolni a járdáról meg a garázsunk illetve a házunk előtt. Extrémen havazna akkor én ilyen erős hóviharra gondolok kb térdig érne a hó és az autók be ragadnának a hóba nem lehetne közlekedni az utakon. Ekkor bárkinek akinek kedve van felvehetné a Hókotró alapmunkát és egy hótoló segítségével megtisztítaná a fontosabb útszakaszokat akinek pedig nincs ehhez kedve az a saját kis hólapátjával tisztítaná meg a saját útvonalát amerre menni szeretne. Az autókkal el lehetne indulni ebben az esetben is de előbb utóbb /do A nagy havazás miatt az autód elakadt a hóban.«


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések
» A GTA-ban van ilyen dozer az alkalmas hótolásra is. Szerintem a szerveren a játékosok életében jó kis élmény lenne. Akiknek nincs kedvük azok meghagynák a havat úgy ahogy van és csak simán kimennének hógolyócsatázni. Illetve akinek lenne hozzá kedve hirdetné magát,hogy hólapátolást vállal és akkor az időjáráshoz megfelelő ruhában hólapáttal a kezében elindulna a megadott címre ahova hívták és lapátolná is a havat. Karácsonyra is szerintem jó lenne. :) Ha már IRL nincs akkora vagy egyáltalán nincs hó. :(«



 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Ezt a dózert szerintem felejtsük el hótolásra, lánctalpas közútra nem igen menne ki, ráadásul azzal a kanállal az utat is szétbarmolná. Maga mint hókotró viszont jó ötlet, lehetne mondjuk a GSA-nak 2-3 darabot adni és akkor ők vennének fel rá embert.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Túlzásokba ne essünk. Hó lesz, legyen is akkor. De csak mértékletesen. Legyen karácsony feeling. Ez a nyugati part.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Nem szeretném ha ilyesfajta hókotró vagy ilyesfajta hó dömperek szednék az utat. Amúgy is Los Angelesben olyan ritka a hó mint Magyarban a fehér holló
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Nem tervezünk hókotrót és társait. Hó viszont lesz - hógolyózási lehetőséggel együtt, mint eddig minden évben, megadva ezzel a hangulatot, viszont nem folyamatos hóviharokra kell számítani.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó