Ház bejelentése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

simeon

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Renata Marlyn

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Renata Marlyn/simeon «

Ötleted leírása

» Szerintem ötletes lenne ha a házakat is szintén be kellene jelenteni mint az autókat. Nyilván nem úgy vonatkozna rá mint a járműveknél, hogy minden hónapban. Elég lenne 2-3 havonta, ha nem kerül bejelentésre akkor automatikusan eladásra kerülne (ingatlanügynökségnél megtalálható lenne) az adott ingatlan vagy csak simán törlődne. Hasznosnak találnám ha az ingatlanügynökségnél meglehetne tekinteni az adott házakat. (Minden eladásra kívánt ház tulaja betudná ott jelenti) Ezáltal az aktív játékosok hozzáférnének esetleg a kiszemelt házhoz. «


Csatolmányok

» Nincs. «

Egyéb megjegyzések

» Hallottam, hogy régebben valami hasonló rendszer volt. «



 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Régebben valóban volt ilyen, de akkor még a városon kívül voltunk és szükség volt rá, most viszont annyi szép ház van, hogy feleslegesnek érzem.
Ha fél évente kéne még talán nem zavarna, de több ezer ház van, ami még megvehető, így a legjobb az lenne, ha nem kerülne be.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:810
Egyáltalán nem támogatom, és személyes véleményem alapján a kocsiknál a pp limitet is eltörölném, így a kocsikat sem kéne havi szinten bejelenteni.
 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:97
Lucas Saliven
Egyáltalán nem támogatom, és személyes véleményem alapján a kocsiknál a pp limitet is eltörölném, így a kocsikat sem kéne havi szinten bejelenteni.
Ezt tudom a legjobban támogatni, semmi értelme nincs a PP limitnek és a bejelentésnek sem. Jöhettek azzal hát ha ennyire se vagy képes akkor... Vannak idők mikor megunom a szervert nem szívesen mennék úgy vissza hogy nincsenek meg az autóim.
 

Sentor

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Semmilyen körülmények között nem támogatom. Annyi ingatlan van még szerte szét amik jófélék, semmi kivetni való nincs benne, max valamivel másabb mint a többi. Már a járműbejelentéssel is eléggé odavágott másoknak és nekem is hogyha nem jelented akkor buktad, főleg ha még rádobtál ezt-azt. PP autó limitnek meg annyi értelme van hogy xy kocsiból nem szaladgál annyi és ha úgy van akkor piaca is van.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó