Gyűjthető figurák

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Matthew19

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Przemysław Sławiński

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lorenzo Ragazzo/M IV#1259«

Ötleted leírása

»
Nos a GTA Online részében ugye van lehetőség, hogy összegyűjts száz(100) darab kis akció figurát.
Arra gondoltam, hogy ezt valamilyen szinten ide is átlehetne hozni, egy fajta hobbiként felfogni akár, hogy gyűjtögeted eme figurákat.
Plusz kis elfoglaltság az embereknek, cserélgethetnének, stb. amiket az ilyen gyűjtői dolgokkal lehet csinálni.
Megszerezni ezeket pedig, mondjuk a hobbi munkákból lehetne azaz; Fémdetektorozás, mágneshorgászat, rákászat, búvárkodás. Amikkel amúgy is lehet mindenféle dolgokat találni.
Valamint lerakható tárgyként kezelni őket.
«


Csatolmányok

» https://gta.fandom.com/wiki/Action_Figures «

Egyéb megjegyzések
» Darabszámról meg ötleteljünk akkor, ha az emberek látnak értelmet az ötletben. 😁«



 
Utoljára szerkesztve:

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Nagyon régen elkezdtem összegyüjteni ilyesfajta dolgokat, mert én az RPG dolgokat, gyüjthető tárgyakat hiányoltam a szerverből. Tökéletes példa az RDR2 ahol akárhol lehetsz, mindig lesz valami gyüjthető és értelmes dolog, legyen az virág, különféle növények vagy térképdarabok, elásott ládák, relikviák. Találtam több forrást is, fivemen valaki csinált hasonlót. Teljes mértékben támogatom az ötletet.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,605
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Az ötlet aranyos, de nem prioritás és nem feltétlen illene bele egy RP szerverbe, hogy figurákat hajkurásztok, mint a PokemonGO esetében.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó