GTA:O Hajak, ruhadarabok

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lance Salas / #gorel «

Ötleted leírása

» Ruhák, hajak amik elég könnyedén bekerülhetnének a szerverre is mivel ezek nem különálló letöltendő modok hanem a GTA V / GTA Onlineban már létező dolgok, ezért úgy gondolom ezeknek alapból be kellene kerüljenek a szerverre amint elérhetőek. A két új patchből hiányzik elég sok sok minden új ruhadarabok pl. farmer rövidnadrág férfiaknak, női karaktereknek (10 év után végre sikerült betenniük a játékba ami tényleg farmer) a két GTA:O DLC: San Andreas Mercenaries 2023 júniusában jelent meg illetve a The Criminal Enterprises 2022 júliusában jelent meg. E két DLC-ből ha jól tudom egyik ruhadarab sincs bent, tetoválást nem figyeltem, a járművek természetesen bekerültek már. Csatolok pár fényképet, bár mivel nem modolt dolgokról van szó így szerintem egyértelmű az ötletem/kérésem. «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Személyes véleményem szerint minden vanilla GTA V illetve GTA:O dolognak szerepelnie kéne a szerveren ami a ruházatot illeti (nem az oppressor mk2 lol) remélem osztjátok a véleményem és az általam régóta várrva várt farmerrövidnadrágot végre oneRP-n is felhúzhatom a pixelemberemre. Köszönöm szépen ha olvasod szép reggelt, napot, estét. «



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Néztük már még 1.2 előtt, hogy jó lenne ha bekerülnének de alt:V oldalról a clothes.bin nem működik megfelelően az új DLC-s ruhákkal, így nem volt értelme betenni őket, mert nem azt láttátok volna egymáson, amit Te magadon. Ha jön rá fix bekerülnek, egyértelműen.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó