Grafiti mosás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Maryan Sancuer | KabukiYAJ#0101

Ötleted leírása

Ház CP közelében ~30 méteres körzetében engedje a rendszer lemosni a grefitiket


Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

-



 

hypeRRR

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Támogatom bár Én ezt úgy oldanám meg hogy lehessen venni egy magasnyomású mosót amit le lehet rakni mint a kemping objecteket és a régi kézi autó mosó alapján működne és alkalmas lenne autók és graffitik mosására egyaránt
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Amúgy ezeket ki tudja lemosni? A városházán dolgozók? Mert én 4x hívtam ki őket a villához és semmi reakció. Szóval vagy le lehessen mosni vagy pedig érjenek már rá annyira legalább, hogy valaki ki jön és le mossa.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Amúgy ezeket ki tudja lemosni? A városházán dolgozók? Mert én 4x hívtam ki őket a villához és semmi reakció. Szóval vagy le lehessen mosni vagy pedig érjenek már rá annyira legalább, hogy valaki ki jön és le mossa.
Az ötlet épp azért született hogy az épületed környékét rendben tudd tartani (mert miért ne tennéd) ne keljen könyörögni a szerveknek vagy akár adminnak, kismillió más dolguk van mint ezzel bajlódni.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Az ötlet épp azért született hogy az épületed környékét rendben tudd tartani (mert miért ne tennéd) ne keljen könyörögni a szerveknek vagy akár adminnak, kismillió más dolguk van mint ezzel bajlódni.
Tudom. Támogatom is ezt az ötletet. Bár szerintem jó lenne rá valami szivacs és azt lehetne vásárolni boltban. Ahhoz már meg van az anim is ami az autómosásnál van és kész. Szerintem bárhol le lehessen szedni.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Szia!
Hívd ki a GSA-t és lemosnak mindent. Legyen több dolguk.

Szép estét!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó