Gombás ételek vs Étterem kínálata

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Carter Lewis / arabmafia#2414 «

Ötleted leírása

» Az étteremben előállíthatóak gomba felhasználásával ételek. 2 fajta gomba van amivel lehet számolni: akáccsiperke, ágas tapló. Rettentő nehéz ezeket beszerezni. Végeztem egy kutatást, elég reprezentatív minta, körülbelül 500 leszedett gombából 15-20 darab Ágas tapló/Akáccsiperke jött összesen, vagyis a droprate 3-5% között van ami rettentő kevés. Igen, én vagyok annyira elvetemült, hogy kimegyek és ezeket le is szedem, de szerintem mikor be lettek hozva az éttermek, ezekre nem lett elég figyelem fordítva. Két ötletem lenne ezzel kapcsolatban, hogy megfelelőbb legyen egyik részről a script, másik részről pedig többen is használják.
Opció 1: Minden ehető gomba, ami nem mérgező az felhasználható a főzésnél és nem csak ez a két típus.
Opció 2: Az étterem piacterén, vagy a GS piacon lehessen megvásárolni ezeket a gombafajtákat, mint szinte minden mást ahogy most is. «


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» Több éttermes ötlet is van már terítéken, parlagon. Szerintem az egész szisztémát át kellene gondolni, így nem igazán életképes, viszont több jó ötlet is elhangzott már. «



 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó