Globális unbann.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Diablo «

Ötleted leírása

» Sziasztok, sok éves rp karrierem alatt megfordultam már pár szerveren és minden szerver életében eljön a lappangási időszak, ötletem szerintem a címből elég egyértelmű úgyhogy nem is húznám sokáig a szót. Lehet jót tenne a közösségnek egy globális unbann, persze nem ilyen egyszerűen hogy mindenki feloldva mert ez nem reális már csak azért sem mert vannak olyan személyek akik nem érdemlik meg, hogy a közösség részét képezzék pl cheater stb stb.. Megfelelő indoklással illetve vállalja az illető a szokásos utolsó esélyt .
EZ CSAK EGY VÁZLAT szóval aki tud tegyen hozzá, vagy aki kommentel ide legyen szíves indokolja meg miért nem látja jó ötletnek «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Sok veszekedésem volt már fórumon, ezt a témát nem szeretném erre áldozni. «



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Hello. Egy globális unban semmire sem megoldás. Akik bannolva lettek, és szeretnének játszani, azok ígyis-úgyis írnak UB-t, de aki bannolva lett, az nem hiába kapta.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Nyilván nem arról van szó hogy unbannoljunk mindenkit, de sok olyat láttam amire az volt a válasz 1 év után, hogy nem telt el elég idő. Pl meg lehetne hírdetni , hogy van ilyenre lehetőség.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Apokalipszist? Mágnessel kell keresni az embert jelenpillanatban😀 Beletettem egy pár órát hogy davisen álltam a kúton de talán 1 emberrel találkoztam
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Apokalipszist? Mágnessel kell keresni az embert jelenpillanatban😀 Beletettem egy pár órát hogy davisen álltam a kúton de talán 1 emberrel találkoztam
Nem hiszem, hogy a legeffektívebb játékostárs keresés az az egy helyben állás lenne és ez kéne a mérce legyen.

Az ötletre is reflektálva, szerintem teljesen felesleges lenne ez a dolog, egyesek még 2-3x is kapnak UB-t úgy, hogy az mind utolsó esély eljátszós ban volt. Nem hiszem, hogy olyan lehetetlen lenne visszajutni a szerverre jelenleg, ha ténylegesen megváltozol és nem folytatod a korábbi hibáid.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Nem hiszem, hogy a legeffektívebb játékostárs keresés az az egy helyben állás lenne és ez kéne a mérce legyen.

Az ötletre is reflektálva, szerintem teljesen felesleges lenne ez a dolog, egyesek még 2-3x is kapnak UB-t úgy, hogy az mind utolsó esély eljátszós ban volt. Nem hiszem, hogy olyan lehetetlen lenne visszajutni a szerverre jelenleg, ha ténylegesen megváltozol és nem folytatod a korábbi hibáid.

Bandatagként úgy gondolom nem a város legforgalmasabb, legpuccosabb részén kéne mászkálnom, hogy kell drog? Szerintem egy benzinkút épp alkalmas lehetne erre nem kell bejönni a territórium közepébe, ezzel nem vállalsz akkora kockázatot.

Én ötletet próbáltam feldobni, amivel esetleg pàr normálisabb playert vissza lehetne rángatni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó