Elfogadva Fujimaro Hayao - Anticheat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Fujimaro

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
unban.png


Név: Fujimaro Hayao
Adminisztrátor neve: Anticheat
Indok: Makró használata (fel-le nyilas minigame)
Tiltás időpontja: 2023-12-16 21:36:33
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Soha
Miért kérsz unbant: Hogy tudjak játszani.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Sosem használnék semmilyen segédprogramot, mert bomlasztó a közösségre és a játékra nézve.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Tisztelt elbíráló! Természetesen mélyen sajnálom a történteket, mindemellett szükségesnek érzem tisztázni magamat. Egy régi játékos vagyok, hosszú ideje nem játszottam a szerveren, viszont a napokban visszatértem körülnézni. Elkövettem egy hibát. A párom unokaöccse ugyanis a gépemhez ült, játszani szeretett volna. Mondtam neki, hogy ha akar csináljon alapmunkákat, el is kezdte a favágást, néztem egy darabig, aztán elvonultunk sorozatot nézni a párommal. Időközben rá kellett rászólni párszor, hogy ne verje szét a klaviatúrát mert nagyon idegesítő. Gondolom ezek után csinált egy makrót mert csend volt egy ideig. Valahogy meg sem lep, hiszen Fortnite-ban is azzal játszik. Sajnos már csak a ténnyel szembesültem, hogy ki lettem tiltva. Kérem az elbírálót, hogy a fent említettek tudatában járjon el. Köszönöm.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,578
-
Head of Staff hozzászólás
Rendben van, ez esetben feloldom a kitiltásod. Kérlek a jövőben ügyelj arra, hogy ki mit csinál a gépeden, miközben a szerveren tartózkodsz. Jó játékot!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó