Fodrászat frissítése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ashley Madison/Peter1994#Anakin94 «

Ötleted leírása

» Bekerült pár férfi és női haj. Ez mind szép és jó de tegnap átnéztem a hajakat és nem tudom melyek kerültek be újonnan. Legörgettem az aljára és ott is néztem az utolsó pár hajat de szerintem azokat már láttam a múlt héten. Lehetne ott is kategorizálni, hogy hosszú hajak rövid hajak stb.... Vagy esetleg valami jelölés lehetne az új hajakon mondjuk amikor válogatsz a hajak közül a képük jobb felső sarkában lenne egy NEW felírat vagy valami jel, hogy azok az új hajak. Természetesen ha már rá mentél a hajra és megnézted a jelzés már eltűnne róla. Mint a GTA Onlineban, ott is jelöli az új hajakat, arcszőrzeteket amiket még nem láttál stb.... «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:219
bolondmike
Ha jól emlékszem Legend leírta hogy ha került is be akkor alap GTA-s hajak kerültek be. Nagyon azokat sosem lehetett megkülönböztetni és társai. Rendszerezés meg olyan öhm, ízé.. Ha tudod milyen hajat akarsz akkor már csak látod mire nyomsz, vagy bármi.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Az új, modolt hajak általában a sor végére szoktak bekerülni. Középre csakis a GTA-s új hajak kerülnek be. Ezért nem írunk erre egy külön rendszert. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó