Fodrászat (és karakterszerkesztő) átdolgozása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

r0xtar

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:134
Romain Bordeaux / Prudence Laveau

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Roman Hunter / roxtar«

Ötleted leírása
1. Szőrzet, smink és szín kiválasztásának módosítása a karakterszerkesztőben

Jelen állás szerint egy legördülő listából kell kiválasztani egyesével, hogy milyen hajat, szakállat, szemöldököt vagy ezeknek a színét (talán még smink is) a karakterszerkesztőben (nem fodrásznál). Eléggé időigényes és idegesítő a 20. választásnál, szerintem jobb lenne, ha ezek úgy lennének megoldva, hogy egy lista lenne mindenről, amit lehet módosítani ilyen szempontból és jobb-bal oldali nyilakkal lehetne váltani ezek között (kép erről lent). Ugyanez mehetne a fodrászatba is.



2. Hajtetoválás (al-haj, scalp ki hogy ismeri)

Mivel pár haj kidolgozatlan, így előfordul, hogy látszanak a lyukak, így olyan hatást eredményez, mintha kopaszodna a karakterünk, ami nem minden esetben túl előnyös és én 1-2 hajat ezért is vetettem el, mikor választottam viseletet a karakteremnek. Remek megoldás erre a hajtetoválás, ami a fejbőrön helyezkedik el, ebből van sok fajta és implementálhatóak is az ALT:V szervereire.



3. Sminkek engedélyezése férfi karaktereknek karakterszerkesztőn kívül.

Jelenleg csak a karakterszerkesztőben lehet pl. rúzst állítani férfiaknak, a fodrászatnál csak szemsmink és teljes arcos sminkek közül válogathatunk a "Smink" menüpont alatt.



4. Még több lehetőség fodrászatnál.

Ezeket felsorolom inkább, úgy könnyebb lesz:

- Haj stílusa (és színe, színe2)

- Hajtetoválás (ez ha jól tudom a hajszín1-re válatozik)

- Arcszőrzet

- Arcszőrzet (és színe)

- Szemöldök (és színe, erőssége)

- Mellszőrzet

- Mellszőrzet színe

- Mellszőrzet erőssége

- Kontaktlencse színe

- Szem és arcsmink

- Rúzs

- Pír







Csatolmányok
1654332062165.png
Photoshop-ban összedobtam gyorsan, hogy hogyan is képzeltem el nagyjából.

Gombok:
⬆⬇ - Váltás témák között (ezt valahogy jelölné is a rendszer, hogy tudjuk éppen mit változtatunk, a képen jelenleg a hajtetoválást)
⬅➡ - Váltás témán belül


Egyéb megjegyzések

» - «



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
[sa]Az 1.1 érkezésével átdolgozásra kerül a fodrászat, illetve bekerül a másodlagos haj, mint hajtetoválás, plusz egy hajgumi rendszer.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó