Fegyver rendszer

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dewon Gray / Darw'in#7711 «

Ötleted leírása
» Fegyverek, illetve fegyver rendszer reformálás. Mikre gondolok? Kezdjük a fegyver és lövés rendszer teljes reformálásával. Ez azt tenné ki, hogy a skilleknek legyen továbbá értelme, ne csak a célkereszt végett. Erre egy tökéletes példa, most hogy nincs fejlövés rendszer, a járműben kapjunk célkeresztet. Régen ez azért lett kivéve, mivel OP volt, a rendvédelemmel szemben, kihasználható volt. Most már nincs ilyen probléma, szóval 40-50% körül megkaphatnánk a járműben a célkeresztet. Ha az előző ötlet nem lehetséges egyéb okokból, akkor a fejlövés visszahozatala, mivel valljuk be, jelenleg édes kevés esélye van az illegálnak, főleg ha csak pisztolyokkal mászkálnak. A jelenlegi lövöldözések jobban mennek a random kihasználásokra és arra, hogy "ki lőtt előbb" mintsem a skillre. Tudom, nem kell sok skill egy fejlövéshez, viszont akkor is jobban szerettük azt a rendszert, mint ezt. A másik része a fegyver rendszernek, az elvétel. Bármilyen lőfegyver van nálad, elveszik halálkor. A régi rendszer sokkalta jobb volt, mikor 20-25%-ot vesztettünk a fegyverből halál esetén, illetve ha a fegyver 0%-os lett, akkor eldobódott. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Légyszi. «



 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:204
Hiába is akarod a fejlövést vissza hozzni nem fog sikerülni mivel valamiért nagyon nem szeretnék valakik, miközben ez már nem tudom hányadik topic ami erről szól.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Én ott kezdeném, hogy sok fegyvert kivennék. Legyen minden fegyvernek egyfajta helye. Ha valaki életében játszott már CSGO vagy Valorantal az tudja mire gondolok. Legyen egy AK/M4 szerűség ami a legtöbb esetben lesz használva. Legyen egy olcsóbb fajta fegyver Bulldog/Famas stb. Ezeket utána már egyszerűbb balanszolni is több szempontból is. A fejlövés topic meg kényes nagyon, mert megosztó téma. Én személy szerint nem bántam mikor bent volt, de értem az ellenérvet. Én olyan ember vagyok, hogy támogatom és elismerem ha valaki jó valamiben. Ha jól lő akkor legyen megjutalmazva azzal, hogy hamar kinyírja az ellenségeit. A kocsiból való célkeresztet támogatom, mert jelenleg is egyszerüen lehet kijátszani az egészet és a büdös életbe nem bizonyítják be hogy monitorom van beépített célkereszt. A fegyver elveszése halálkoz meg kell mert egyszerüen kijátsza mindenki, hogy bemegy meghallni és nem veszik el a fegyverét (és valljuk be, nem egy ember csinálta ezt régen). Én arra lennék kíváncsi, hogy a vezetőség milyen irányvonalat képzel el az illegálnak, milyen irányt szeretnének látni a szerveren. Úgy talán egyszerűbb lenne beszélni ilyen dolgokról, hogy tudjuk meddig lehet elmenni és a vezetőség mit akar kihozni az illegálból. Azt már tudjuk, hogy el akarnak irányulni a "lövöldözős scriptre vagyok rákényszerítve" helyzettől, de akkor hova akarnak terelni?
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Én ott kezdeném, hogy sok fegyvert kivennék. Legyen minden fegyvernek egyfajta helye. Ha valaki életében játszott már CSGO vagy Valorantal az tudja mire gondolok. Legyen egy AK/M4 szerűség ami a legtöbb esetben lesz használva. Legyen egy olcsóbb fajta fegyver Bulldog/Famas stb. Ezeket utána már egyszerűbb balanszolni is több szempontból is. A fejlövés topic meg kényes nagyon, mert megosztó téma. Én személy szerint nem bántam mikor bent volt, de értem az ellenérvet. Én olyan ember vagyok, hogy támogatom és elismerem ha valaki jó valamiben. Ha jól lő akkor legyen megjutalmazva azzal, hogy hamar kinyírja az ellenségeit. A kocsiból való célkeresztet támogatom, mert jelenleg is egyszerüen lehet kijátszani az egészet és a büdös életbe nem bizonyítják be hogy monitorom van beépített célkereszt. A fegyver elveszése halálkoz meg kell mert egyszerüen kijátsza mindenki, hogy bemegy meghallni és nem veszik el a fegyverét (és valljuk be, nem egy ember csinálta ezt régen). Én arra lennék kíváncsi, hogy a vezetőség milyen irányvonalat képzel el az illegálnak, milyen irányt szeretnének látni a szerveren. Úgy talán egyszerűbb lenne beszélni ilyen dolgokról, hogy tudjuk meddig lehet elmenni és a vezetőség mit akar kihozni az illegálból. Azt már tudjuk, hogy el akarnak irányulni a "lövöldözős scriptre vagyok rákényszerítve" helyzettől, de akkor hova akarnak terelni?
Popek leírta, jó dolgokat hintett még mellé szerintem.
De a headshot kill is támogatós részemről, kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban, szerintem egyszerűen kell. De ez az én meglátásom, ahogy Popek is mondta, nagyon megosztó kérdés.
 

stancollin

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Stan Collin
Szerintem anno mikor még volt headshot és a kocsiban nem volt célkereszt az volt az ideális.
Mikor még a kézi, nehéz fegyver skill dupla annyiba került és nem lehetett nevetséges területpontokért rendelni. Mikor 2x is meggondolta az ember, hogy fegyvert ránt és nem lett az egész rendszer egy arcade COD lövölde.
Mikor a páncélozott egységbe nem kellett 3 tár 7.62-es. Mikor a snipernek és a pisztolynak volt értelme.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Fejlövés eredetileg azért lett kivéve, mert ha fejest kapott a rendőr állítólag 2x vonta le a TBt, ami megterhelő volt a voiceon lévő rendőröknek, mert már a saját pénzükből vonta le. A jelenlegi rendőrök régóta vannak és TB-vel is rendelkeznek. De a legjobb megoldás lenne ezt a bugot javítani. Én illegális frakciót vezettem akkor is amikor volt fej lövés és mi voltunk az elsők akik megtapasztalták amikor ez ki került. Utánna vagy shotgunnal mentünk vagy már gondolkodás nélkül hárman lőttük egy rendőrre, hogy valahogy megússzuk a dolgokat.
Kis pisztoly az semmit nem ér, egy MP5 legalább kell egy rabláshoz vagy valamilyen shotgun. Szóval kB vagánykodásra, esetleg fegyvertelen ember ellen jó a kis pisztoly.
Ennek következménye, hogy jelenleg semmi rablás vagy nagyobb Illegál cselekmény nincs a szerveren és a drog készítésen kívül, semmi értelme egy illegális frakciót vezetni, mert anélkül is tökéletesen el lehet lenni non scriptes bandaként.
Én szerettem azt az időszakot, amikor egy banda tagjaként előre megterveztük, ki milyen pozíciót foglaljon el a helyszínen és melyik területet védje le, hogy a rablásokat megússzuk, mert legalább gondolkodtunk és egy csapatként tudtuk kivitelezni ezt és egy kis pisztollyal is meg lehetett állítani a rendőri egységeket. Jelenleg csak a menekülés az egyetlen esély.
A másik ötletem akkor, hogy térjünk át egy olyan rablási lehetőséghez, ami kötelező tússzal, viszont úgy álljanak hozzá a rendőrök, mint egy igazi ember élet és nem úgy mintha egy krumplit tartanál fogva. Ennek kivitelezése érdekében a rendőröknek, ne legyen első számú szempont, hogy el kapják az elkövetőket, hanem egy üldözés alakuljon ki a két fél között és engedjék őket el indulni majd a nyomukba eredjenek utánna. Felejtsük el a körbe RBSezést, szögestmeg társait. Szóval egy rablás inkább RPre és ne egymás le gyilkolására fókuszáljon és akkor nem fontos a fejlövés, mivel az Illegál nem fogja függővé tenni azért magát, hogy legyen páncélja.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó