Fegyver lövési távolság növelése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jimmy Goldman / JimmyDix «

Ötleted leírása

» Lényegében jelenleg ha bármilyen fegyverrel kicsit távolabbra akarunk lőni, mindegyik korlátozva van. Kisebb kaliberű fegyvereknél teljesen érthető, mivel egy Taurus-al nyílván nem fogunk eget rengető módon több száz méteren át ellőni valakit. Viszont tegyük fel, a legnagyobb kaliberrel, a 50 BMG-s fegyverekkel (például Serbu) akár tovább is lehetne lőni. RL egy ilyen akár 1.5 mérföldre el tud lőni, ami körülbelül 2 km-nek felel meg. A GTA mapja nyílván jóval kisebb, mint a Föld, szóval szerintem már az 500 méter is egy élhető távolság lenne szerintem. Ellenben jelenleg, a Serbu-val 100 méterre alig lehet ellőni, ha egyáltalán el lehet. «


Csatolmányok

»
«


Egyéb megjegyzések

» Sokkal reálisabb lenne szerintem ha a fegyvereinkkel távolabbra is ellehetne lőni, nem feltétlen csak Sniper-ekkel, akár a többi nagy kalibernél is valamennyivel feljebb lehetne vinni ezt. «



 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
Én megértelek, hogy frusztráló, hogy nem tudtad lelőni őket, de itt a fairplay és a játékélmény is számít. Nem hiszem, hogy túl izgalmas lenne úgy robolni, hogy a GTA 6 mapjáról lövitek az itteni PD-seket úgy, hogy esélyük sincs védekezni.
Edit: GTA fegyverekkel meg ne is beszéljünk realizmusról, tekintve, hogy nem olyan egyszerű ellőni egy mozgó targetet 500 méterről, hogy csak rákattintasz és instant hal.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Itt amúgy jelzem eltalátál mind a kettőnket a mellényen 1-1 alkalommal, a többi mellettünk csapódott amit láttunk de nagyon azt se tudtuk mivel lőttek meg (ez már csak skill issue).
 

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
Én megértelek, hogy frusztráló, hogy nem tudtad lelőni őket, de itt a fairplay és a játékélmény is számít. Nem hiszem, hogy túl izgalmas lenne úgy robolni, hogy a GTA 6 mapjáról lövitek az itteni PD-seket úgy, hogy esélyük sincs védekezni.
Nem frusztráció, csak nem érzem reálisnak a szituációt, hogy egy 50 BMG-vel (egyik legnagyobb kaliber RL, a szerveren a legnagyobb) hiába találnám fejen az illettőt, ha el se repül addig a golyó, vagy ha igen akkor csodafolytán lepereg róluk.
Itt amúgy jelzem eltalátál mind a kettőnket a mellényen 1-1 alkalommal, a többi mellettünk csapódott amit láttunk de nagyon azt se tudtuk mivel lőttek meg (ez már csak skill issue).
Nem akarom elkezdeni kielemezni, hogy a 50 BMG-t miért nem fogná meg egy többrétegű kevlár sem (még ha mellkason lőnek el akkor sem). Nem véletlen használják ezeket RL a páncélautók kiiktatására, mert még azokon is simán átmegy.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett
Nem frusztráció, csak nem érzem reálisnak a szituációt, hogy egy 50 BMG-vel (egyik legnagyobb kaliber RL, a szerveren a legnagyobb) hiába találnám fejen az illettőt, ha el se repül addig a golyó, vagy ha igen akkor csodafolytán lepereg róluk.

Nem akarom elkezdeni kielemezni, hogy a 50 BMG-t miért nem fogná meg egy többrétegű kevlár sem (még ha mellkason lőnek el akkor sem). Nem véletlen használják ezeket RL a páncélautók kiiktatására, mert még azokon is simán átmegy.
Mint ahogy az sem reális, hogy a nyílt vízen eltűnik előlem a hajó, mintha a millenium falcon lenne, és a hiperhajtóművet kapcsolná be. ( render distance hibája )
Sajnos azzal is együtt kell élni, és ezzel is.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Ahogy az sem túl reális, hogy egyáltalán ez a fegyvertípus ilyen sűrűn előfordul egy ilyen városi környezetben, de ez egy játék, még ha próbálunk is a valóságon alapuló dolgokat játszani.
Nem tudom, hogy egyáltalán lehetséges lenne-e, hogy a játék lehetőségeit ilyen módon kitoljuk, erre max Legend tudna választ adni, azonban úgy gondolom, még csak nem is lehetséges.
A fairplay nevében pedig szerintem pontosan jók úgy a hatótávok, ahogy vannak.
Ha lehetséges, ha nem, az ötletet nem támogatom előző mondatommal alátámasztva.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Igazából megtudom cáfolni az egész ötletet. Mégpedig egy releváns példával ami az, hogy szintén Serbuval én a hídról lőttelek ki téged, ami még távolabb is van attól mint amire te lőttél.

Edit: Mindkét oldalát nézni kell a dolgoknak. Múltkori raktáron 2x lőttem fejbe az embert Serbuval és a HARMADIK lövésre halt meg ami a mellkasán ért célba. (mégsem írtam rá ötletet, hogy változzon) Ha egy hitelni szeretnél minket Serbuval akkor azzal mi is fogunk titeket. Ha pedig ez történne akkor meg azt nem éreznéd fairplaynek. A hatótáv meg mint kiderült, csak te nem tudtad rendesen eltalálni az embereket.
 
Utoljára szerkesztve:

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
Igazából megtudom cáfolni az egész ötletet. Mégpedig egy releváns példával ami az, hogy szintén Serbuval én a hídról lőttelek ki téged, ami még távolabb is van attól mint amire te lőttél.

Edit: Mindkét oldalát nézni kell a dolgoknak. Múltkori raktáron 2x lőttem fejbe az embert Serbuval és a HARMADIK lövésre halt meg ami a mellkasán ért célba. (mégsem írtam rá ötletet, hogy változzon) Ha egy hitelni szeretnél minket Serbuval akkor azzal mi is fogunk titeket. Ha pedig ez történne akkor meg azt nem éreznéd fairplaynek. A hatótáv meg mint kiderült, csak te nem tudtad rendesen eltalálni az embereket.
Elég szomorú akkor ha ti távolabbra képesek vagytok ellőni, mint én. Elméletileg ugyanaz a fegyver, de mégis távolabbra lő.
Egyébként sem mondanám azt hogy nem találom el, ha megnézed a videót abban is tisztán látszik, hogy az embert fejen lőttem volna, ha nem szublimált volna el a golyó.
Ne érts félre, nem akarok egy hitelni mellkasra, csak nem érzem valósnak így a snipereket. Az lenne a lényegük, hogy távolra lőjj, de nem tudsz velük. Legalábbis eddig PD-seken kívül senkit nem láttam akkora távot lőni. (tudomásom szerint persze, de lehet nem is a range-el volt itt a probléma, hanem a hihetetlenül jól védő mellénnyel, ami a fejlövést is megfogja. Az utóbbi esetben ez az ötlet így felesleges)
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Szia! Mivel én és @Csani21 voltunk azok akikre lőttél, így a tisztánlátás érdekében szeretnék hozzászólni.
Valóban eltaláltál, ez nem kérdés, ment is le HP-m.
De nem értem, hogy miért akarunk buffolni egy ígyis OP fegyveren?
Még GTA Onlineban sem 1 hitel a Heavy Sniper MKII ha van valakin mellény.
EDIT: Mellény nélkül sem 1 hitel Onlineban.

EDIT2: Illetve Molondor távolabbról el tudta találni a karaktered, így az ő oldalán teljesen jól működött a fegyver, tehát nem szerveroldali lehet a dolog. Ráadásul a duty-s verzió nem rendelkezik kiegészítőkkel.
Valószínű egy szinkronhiba lehetett, én lövéseket sem hallottam, de a társaim igen.
 
Utoljára szerkesztve:

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Elég szomorú akkor ha ti távolabbra képesek vagytok ellőni, mint én. Elméletileg ugyanaz a fegyver, de mégis távolabbra lő.
Egyébként sem mondanám azt hogy nem találom el, ha megnézed a videót abban is tisztán látszik, hogy az embert fejen lőttem volna, ha nem szublimált volna el a golyó.
Ne érts félre, nem akarok egy hitelni mellkasra, csak nem érzem valósnak így a snipereket. Az lenne a lényegük, hogy távolra lőjj, de nem tudsz velük. Legalábbis eddig PD-seken kívül senkit nem láttam akkora távot lőni. (tudomásom szerint persze, de lehet nem is a range-el volt itt a probléma, hanem a hihetetlenül jól védő mellénnyel, ami a fejlövést is megfogja. Az utóbbi esetben ez az ötlet így felesleges)
Nem tudunk távolabbra lőni vele.
Mint Daco is elmondta, eltaláltad Őket. Tehát a hatótávolságával nincs gond a fegyvernél. Azt, hogy hova lett a golyó azt már én sem tudom, de elmegy addig. Szinkron hibára tippelek én is.

Továbbá mellékesen jegyezném meg, hogy nektek van rá thermal scope, amíg mi SEMMIT nem tudunk a fegyverre rakni. Ha már ott tartunk, hogy mi a szomorú.

A hihetetlenül jól védő mellényeket meg hagyjuk már.. korábban voltak frakciók akik úgy öltek minket mint ha semmi nem lett volna rajtunk. 🦆
(Ja és a PD-sek nem lőhetnek szétdrogozva a recoil miatt.)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó