Fegyver(ek) eladása NPC-nek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» 𝑪𝒐𝒅𝒚#8291 «

Ötleted leírása

» Hasonlóan, mint a drog eladásánál: Felhívsz egy adott számot.. jön az SMS-re, hogy "cső én xy vagyok, kellene nekem 2 ilyen, 3 olyan fegyver, 15 perc múlva küldöm a koordinátámat, ne b#zd el, és zsarukat ne hívj" (gyors impro) ~ Ehhez hasonló lehetne. Jöhet a dolog, oké.. hogy embereknek a szerveren. Manapság már minden illegálos személynek van fegyvere (kicsi, nagy kaliber). Szóval ezt akár fel lehetne ezzel lendítani a "fegyver kereskedelmet". Az ára pl lehetne a (Scriptes fegyverhajón lévő NPC-nél az árak) 70 %-a, és figyelmebe venné a fegyver állapotát.. és az alapján fizetne. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Várom a támogató/nem támogató.. vagy ötletes dolgokat még ehhez. «



 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Lényegét véve a dolognak megkaptam a választ rá úgy nagyjából. Érdeklődés képp vetettem fel az egészet. De akkor úgy olvasom, hogy sokan vannak még azzal, hogy vennének dolgokat és nem pedig "eldobná". Legyen így, de az interakcióknak jobban tud örülni sokszor az ember.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Csak ezt nem úgy szokás megoldani, hogy pakolunk le egy NPC-t akinek lehet dobálni el a fölös fegyvert létrehozva egy pénz farmot vele. Ha ez a gond akkor egy másik ötletet kell bedobni, hogy kicsit balanszba legyen a rendszer. Az NPC sose volt és sose lesz az RP szerverek megmentője, elkéne felejteni.
Nem is azt mondtam hogy pakljunk le egy NPC t mert száz ezreket akarok vele keresni. Én csak panaszkodni próbáltam hogy nincs kinek eladni és hogy miért.
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:152
Adjátok el playereknek, ha kereskedni akartok vele. Nem támogatom!
Egy percig nem voltál illegálba, nem értem miből gondolod, hogy ilyen könnyű ez.
Nagyon nem is lehet eladni, mert van már majdnem mindenkinek fegyvere, vagy ha hirdetjük akkor 2mp alatt ott a PD jobbik esetben RP-sen, random civilekhez meg nem mész oda, hogy "nézd itt egy AR-15, nem kell?".
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:645
Melina Wong
Annyira felesleges, hogy az hihetetlen. Minden NPC-vel megoldani, ezzel RP-t elkerülni. Annyi ember van, aki illegálban mozgolódik, kétlem, hogy nincs olyan ember aki ne venne.
Most pedig, majd lesz az illegálnak, azaz anonym dolog, ott is meg lehetne próbálni teríteni.
Sőt, a drogeladós NPC is felesleges. Nem is létesítetek azzal kapcsolatban sem kapcsolatokat.
Nem támogatom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó