Fegyver(ek) eladása NPC-nek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» 𝑪𝒐𝒅𝒚#8291 «

Ötleted leírása

» Hasonlóan, mint a drog eladásánál: Felhívsz egy adott számot.. jön az SMS-re, hogy "cső én xy vagyok, kellene nekem 2 ilyen, 3 olyan fegyver, 15 perc múlva küldöm a koordinátámat, ne b#zd el, és zsarukat ne hívj" (gyors impro) ~ Ehhez hasonló lehetne. Jöhet a dolog, oké.. hogy embereknek a szerveren. Manapság már minden illegálos személynek van fegyvere (kicsi, nagy kaliber). Szóval ezt akár fel lehetne ezzel lendítani a "fegyver kereskedelmet". Az ára pl lehetne a (Scriptes fegyverhajón lévő NPC-nél az árak) 70 %-a, és figyelmebe venné a fegyver állapotát.. és az alapján fizetne. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Várom a támogató/nem támogató.. vagy ötletes dolgokat még ehhez. «



 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Támogatom! Legalább csökkenne a fegyverek mennyisége a szerveren egy minimálisan is, és nincs az hogy "inkább meghalok rp helyett, úgyis van egy arzenálunk".
 

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.
Egyelőre nem RP-ztem illegális közegben tevékenykedő karaktert itt OneRP-n, annyira nem tudom milyen a helyzet ezen a téren. :unsure: Viszont, akik jelenleg is ilyen karaktert alakítanak, azoknak élményt hozhat - segíthet, és így tovább. Talán ha nem is válna be, teszem fel - valamilyen formában károsan hatna ez a lehetőség, maga a közösségre - nagyon max kikerül a szerverről. De nem dőlne össze tőle a szerver, próbát csak - csak megér. :sneaky:

Maximum az említett fegyver mennyiség megcsappanna - talán ennyi lenne az utóhatás. :geek:
 
Utoljára szerkesztve:

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh
A fegyver mennyiséget nem fogja megoldani, ameddig minden irányból áramlik be. Illetve még egyet nyestek a playerek/frakciók közti interakciókon.. (amiért amúgy is megy néha a problémázás) jól tudjuk mi ennek a vége, mindenki ezt spamelné illegál oldalon. Egyedül azon segítene hogy bankrobok helyett most inkább NPC-hez való szaladgálás maradna. Nem tudom támogatni.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Pok Ember
Ahogy azt Attesz is írta, jelenleg a frakciók rá vannak kényszerítve, hogy interakcióba kerüljenek más playerekkel, egy újabb grind NPC csak rontana a jelenlegi helyzeten.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
Bőven elég a drogos NPC. Nem támogatom, hogy még a fegyverektől is így szabaduljon meg az illegál. Ebben semmi interakció sincs... Ennél még az is jobb lenne, ha a PD felvásárolná a fegyvereket, mint anno az SO, ha már az illegálok között alig van interakció - ami még szomorú is...
 

Csuba

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Szerintem egyáltalán nem jó ötlet.. a fegyver/vadász rp frakciónak még kevesebbet kéne a játékosokkal interakcióba kerülni.. ha egy NPCnél már tudják farmolni a végtelen pénzt... bandás ként a drogos NPC-t is ritkán használjuk.. inkább próbálunk ic ágon kereskedni annál több RP.. hamár rp szerver. Nem támogatom.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
Akkor tartson az illegál valami börzét, vagy ott a PD-s téma, hogy vegyék meg. Ez csak 2 dolog a számtalan ötlet közül. Nem kell mindenre NPC, mert ennyi erővel el lehet menni online-ozni is.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh
Próbálunk interaktálni másokkal.. de nem kell "senkinek" sem fegyver már.
Nem feltétlen fontos fegyverkereskedelemben utazni, főleg hogy a terület rendszer legyilkolta, annyi és annyi lehetőség van... én őszintén szólva (no offense) a maffiákat sem értem, előttük ott egy nagy tér még legális oldalon is, végtelen számú rp lehetősséggel. Nem feltétlen fontos itemeket átadogatni. Ha fontos nektek a ez a része akkor arra kell utazni amire van igény a szerveren, amire nincs azt nem fogja megvenni senki akárhogy ordítunk.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh
Ezzel az a baj, hogy akinek kell annak van vagy csinál magának a többinek meg nincs szüksége rá szóval ez az egymás közti kereskedelem esélytelen sztem.
Csak ezt nem úgy szokás megoldani, hogy pakolunk le egy NPC-t akinek lehet dobálni el a fölös fegyvert létrehozva egy pénz farmot vele. Ha ez a gond akkor egy másik ötletet kell bedobni, hogy kicsit balanszba legyen a rendszer. Az NPC sose volt és sose lesz az RP szerverek megmentője, elkéne felejteni.
 

Csuba

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
IRL is kereslet/kínálat van.. amint érzem.. hogy valamire kevesebb az érdeklődés.. nem folytatom a nagy mennyiségű gyártást/ területből való kivételt.. hanem keresek mást.. egy NPC nem lesz erre megoldás. A börze máris egy érdekes téma.. vagy akár a PD-s dolog
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Nem is "mentő" ötletként vetett(ük) fel. :D Lehet azokkal bármit csinálni, meghalni / kidobni vagy egyéb. Erősen próbálkozunk a fegyver kereskedelmen javítani.. Ugyanez a drog. Drog az jelenleg forog körbe aminek örülünk, hogy végre az is fel lett lendítve.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó