Federico D Cortez | Karaktertörténet

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Federico D Cortez [Rotten]
Anderson D Cortez Féltestvére


Életkor: 34
Magasság: 179cm
Testsúly: 82kg
Származás: Spanyol
Állampolgárság: Spanyol, Amerikai
Fizikum: Sportos, Szálkás izomzatú
Külső leírás: Federico D Cortez egy 30-as éveiben járó férfi. Testalkata sportos, kiállása határozott, tekintete szúrós. Sármos arcú, jóképű férfi. Megjelenése stíulást tekintve sportos-elegáns, ápolt.

Leírás: Federico D Cortez egy igazán domináns személyiség. Nem igazán tűri ha bárki felül akar kerekedni rajta, mégis tudja mikor válhat hasznára a "csend". Inteligens, talpraesett és tapasztalt férfi aki rengeteg dolgon ment már keresztül az élete során. Gyakran előforduló heves kirohanásait nehezen tudja kezelni, bár éles helyzetekben megtanulta azokat kontorollálni valamilyen szinten. Stílusát tekintve határozott, olykor kissé búnkó, mégis ha az adott helyzet megköveteli, úriemberként tud viselkedni.

Federico egy napon e-mailt kapott a Cortez család egyik tagjától, Elsa T Cortez-től, miszerint testvérét Anderson D Cortez - t megölték.

A levélben a következő szerepelt:

*Ave. Nem írnék ha nem lenne nagy a baj...Anderson nem élte túl a tegnapi éjszakát, megölték. Pontosan nem tudjuk mi történt, még nyomozunk. Te vagy a rangidős a családban, szükségünk van a segítségedre. A reptéren fog várni az egyik céges autónk, kérlek gyere ahogyan tudsz! Személyesen mindent átbeszélünk.*

Federico bátyja halálhirének hallatára azonnal repülőgépre ült és Los Santos felé vette az ariányt.

A repülőn:

***Federico D Cortez Kiveszi a telefonját a zsebéből, megnyitja a fotók applikációt és elkezd a képek között böngészni. Egy bizonyos fotón hirtelen megragad a tekintete.
***A fényképen Anderson és Federico látható gyermekkorukban, épp a bőrt rúgják önfeledten egy családi ház belső udvarterén.
***Federico D Cortez söpör ismét egyet a képernyőn
***A következő képen ő látható mint tinédzser, éppen edzésen


1.png

***Federico D Cortez Sóhajt egyet, megvakarja a tarkóját és hátrébb dől az ülésben, oldalra fordítja a fejét az ablak felé és elkezd visszagondolni a kezdetekre.

Az emlékek (Kezdetek):

Federico 1989 tavaszán született, Los Santos városában. Bár édesapja családja Spanyolországból származott, pontosabban Sevilla városából, születése idején már az államokban éltek. Apja Marco D Cortez (spanyol származású, Anderson édesapja is egyben), a Rendőrség egyik magasabb rangon lévő tisztjeként szolgált. Édesanyja Ashley Edward (amerikai származású (apja vele lépett félre)) aki bolti eladóként dolgozott akkoriban. Federico édesanyjával élt, gyermekként féltestvéreivel csak ritkán tudott találkozni. Családja viszonylag jómódú volt, nem szenvedett hiányt semmiben gyermekként, édesapja Marco folyamatosan támogatta őt. Tanulmányi eredményeit tekintve nem volt kiemelkedő, viszont mindig is meg volt a magához való esze. Elég gyakran keveredett bajba mikor már kicsit idősebbé vált.
Ez leggyakrabban heves és hirtelen előtörő dühkirohanásainak volt köszönhető. Vitái általában verekedésbe torkollodtak. Édesanyja Federico dühkirohanásainak kezelése érdekében, a helyi kűzdősport egyesület egyik edzőjétől kért segítséget. Federico 14 éves korában box és Muai Thai edzésekre kezdett járni, azonban az edzéseken gyakran a barátságos sparing mérkőzések során is előtörtek heves indulatai és nehezen tudta kontrollálni magát, így a Rotten nevet már abban az időszakban ráaggaták edzőtársai. Az egyik ilyen barátságos mérkőzés folyamán, Rotten annyira felkapta a vizet, hogy a mérkőzés lefújását követően sem tudott leállni, így pár edzőtársa segítségével tudták csak megállítani a bedühödött fiút. Az edzéseken egyre gyakrabban előforduló kirohanásainak köszönhetően kizárták az egyesületből. Federico ekkor 18 éves volt már, egy fiatal férfi. Ebben az időszakban kezdett egyre gyakrabban féltestvéreivel találkozni és szorosabb kapcsolatot kialakítani azokkal.


***Federico D Cortez Söpör egyet a kéernyőn az ujjával.
***A képen Federico látható tinédzser / fiatal felnőtt korában egy itallal a kezében, körülötte a Cortez család többi tagja.
***Federico D Cortez átlapoz a következő képre

***A képen Federico és Anderson látható már kicsit idősebb korukban, egy családi ház teraszán whiskey-t kortyolgatnak.

8.png



***Federico D Cortez Ejt egy apróbb mosolyt majd a támlára helyezi a fejét és becsukja a szemeit.
***Federico D Cortez Elkezd visszaemlékezni az akkori korszakára.


Az emlékek:

Federico mindig is felnézett a család többi tagjára, olyan akart lenni mint ők, bár mindig elővigyázatosabb volt testvéreinél. Nem szerette a feltűnést, így nem túl gyakran mutatkozott a családdal, nem is volt túl sok embernek tudomása a személyéről, mindig is inkább a háttérben próbálta segíteni a családot. Egyre közelebb került féltestvéréhez Anderson - hoz, aki ekkora már a család szervezetén belül egyre fontosabb szerepet töltött be. Mivel Federico ekkor még tanulmányait folytatta, nem vette ki részét a család teljeskörű ügyeiben, leginkább kisebb megbízásokat végzett el Anderson - nak (megfigyelések, futárkodás, cégekkel kapcsolatos ügyintézések stb...). Rotten ekkor kezdett egyre jobban belelátni a szervezet működésébe.

***Federico D Cortez Söpör párat a kijelzőn és az adott fényképeket kezdi nézegetni.
***A képeken Federico látható katonai egyenruhában, kiképzések során.

2.png4.png5.png12.jpg13.jpg



***Federico nyakában egy dügcédula lóg.
***Odanyúl a dögcédulához, elkezdi azt simogatni két ujjával.

***Federico D Cortez Hunyorítva kezdi nézni a képet, lehajtja a fejét, becsukja a szemeit és elkezdi felidézni az emlékeket.

19 éves korában Federico katonának jelentkezett. Az első két évben rengeteg kiképzésen vett részt, megtanulta éles helyzetekben kontrollálni indulatait. Célja a különleges alakulatokhoz való csatlakozás volt. Pár év és rengeteg kiképzést követően jött el a lehetősége a jelentkezésre, kiváló teljesítményének köszönhetően be is került az alakulat csapatába. Ezalatt az időszak alatt halmozta fel leginkább tudását és képességeit (Fegyver használat és ismeret, Légi és vizi közlekedés, Önvédelem, Közelharc stb...). Ebben az időszakban rengeteg bevetésen vett részt, rengeteg tapasztalatot és tudást szerzett azok során. Sajnos heves természetének köszönhetően pár évvel az alakulatba való bekerülését követően kriúgták az alakulattól, az indok: Parancsmegtagadás. Federico mindig is egy önfejű személyiség volt, szeretett a saját feje után menni, amit az alakulat parancsnokai nem néztek jó szemmel. A Katonaságtól való leszerelését követően került Anderson mellé, a család ügyeit kezdte támogatni és segíteni. A szervezeten belül ekkor már javában folyt a hatalmi háború. Az alakulatnál szerzett tapasztalai a szervezeten belül is hasznossnak bizonyútak. Rotten lett Anderson "Jobb keze" ez időszak alatt, bár kilétét mindvégig homály fedte. Soha nem vett részt egyetlen tárgyaláson és személyes találkozón sem, hagyta testvérét érvényesülni. A háborút követően Anderson magas pozíciót kínált Federico-nak, azonban ő ezt elutasította, bár a segítséget sosem tagadta meg testvérétől. Spanyolországba, Sevilla városába vonult vissza egy időre. Egy tengerparti házat bérelt magának melynek terasza egyenesen a tengerre nézett. Pár évig így, csendesen élte az életét, mindentől "távol".

Napjainkban:

A fentebb említett e-mail hatására azonnal repülőre ült és Los Santos - ba sietett. Mivel ő a családban a rangidős, neki kellett átvennie Anderson egykori pozícióját. A háttérből kezdte irányítani a szervezetet, feltámasztani azt hamvaiból. Federico tanulva bátyja hibáiból, sokkal óvatosabban irányítja tovább a családot. Mai napig van olyan tag, aki még sosem látta Rotten arcát. Nevét senki sem ismeri a családtagokon kívül, csak pár emberben bízik.

7.png
 

Mellékletek

  • 4.jpg
    4.jpg
    363.8 KB · Megtekintések: 4
  • 7.png
    7.png
    2 MB · Megtekintések: 5
Utoljára szerkesztve:

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382

Az első találkozás / Megbeszélés

1 (2).jpg22.jpg
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
 

Mellékletek

  • 1.jpg
    1.jpg
    229.6 KB · Megtekintések: 1
  • 1 (2).jpg
    1 (2).jpg
    111.3 KB · Megtekintések: 1
  • 1.jpg
    1.jpg
    241.1 KB · Megtekintések: 1
  • 1 (2).jpg
    1 (2).jpg
    111.3 KB · Megtekintések: 1

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
2023.01.14

Federico éppen az otthonában pihen, már eléggé késői órákban.

***Federico D Cortez az otthonában lévő pulthoz sétál, önt magának egy pohár whieskey-t, leül egy fotelbe az italával.
***Federico D Cortez Iszik egy kisebb kortyot az italból, előhúzza a telefonját és jelképes gesztusként kitörli Clay telefonszámát a telefonból, közben sóhajt és hátrébb dől a fotelben.
***Federico D Cortez Elkezdi felidézni magában az aznap történteket.

***Federico arcán kiüt a fáradtság, stressz jelei láthatók azon.

A gondolatban:

Federico bizalmát mindig is nehéz volt kivívni. Bár ismerte Clay-t, sosem bízott meg benne teljesen.
Anderson halálát követően nem sokat látta rokonát, egyre gyanúsabbnak kezdte vélni a dolgot. Végül arra a döntésre jutott, hogy Clay-nek el kell aludnia. Tudta, hogy ezek után a bizalmát már nem fogja elnyerni, így ez a döntés bizonyult a legésszerűbbnek. Federico csakis olyan személyeket próbál maga mellett tartani akikben megbízik, Clay nem tartozott ezek közé. Ebben az "üzletágban" a biztonság az első, mégha olykor ez áldozatokkal is járhat...


potolva.jpg
2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg
 

Mellékletek

  • 1.jpg
    1.jpg
    364.9 KB · Megtekintések: 20
Utoljára szerkesztve:

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
[hc]Kedves @RoTTeN | Mr.Cortez,
Köszönjük, hogy ismét időt és energiát öltél a karaktertörténetedbe.

Leírtál egy a világ számára tökéletes férfit, aki sármos, határozott, vannak dührohamai, de az nem derült ki, hogy miért alakultak ki, ráadásul olyan körülmények között nőtt fel, ahol nem szenvedett hiányt.
A folytatásokban nem látjuk a karakternek a fejlődését, csak a frakciónak a tevékenykedéseit. Véleményünk szerint, ez a karakter nem fog tovább fejlődni, mert már így is tökéletes.

Sajnos a fentiek alapján a karakterlapod elutasításra került. [/hc]
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Hali. Ezt innen elrakom. Amennyiben folytatnád a karaktertörténetet, keress fel egy moderátort.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Az elmúlt időszakom elég sűrű volt, idejét sem tudom mikor volt időm csak elmélázni a dolgokon. A vezetést átvenni nem volt egyszerű. Egy eléggé széthullott szervezetet vettem át Anderson után. Át kellett gondolnom mit is kezdek majd a helyzettel. Elsa és Brad sokat segítenek, nagyon jó embereim. Arra jutottam, hogy kicsit átszervezem a dolgokat, Anderson korszaka lejárt. A gyűléseken kiderült, hogy elég merev szabályok lettek itt kialakítva, nem éppen az én stílusomnak megfelelően, így fellazítottam egy két dolgot. Gengszterek vagyunk, viselkedjünk is úgy basszameg, persze mindent reális kereteken belül…

Tommy halála után, Isten nyugasztaljon testvérem…teljesen kihalt ez a régi vágású vérvonal, sosem voltam ennek a híve. Nem hiába jelentkeztem annó katonának, hajt az a kurva adrenalin. Persze ez csak üzlet, de hiányzik a põrgés, az érzés amikor a szív annyi vért pumpál az erekbe, hogy azok majd szétcsattannak. Engednem kell ennek az érzésnek néha, egyszer élek…

Összehívtam a csapatot és változtattunk egy-két szabályponton, el kell hagyni az ódivatú stílust, haladni kell a korral. Elég stresszes volt az elmúlt időszak, de úgy tűnik, hogy kicsit lecsendesedtek a dolgok. Az üzlet folyik tovább, másból sem állok ki csak a munkából.


Nem mondom azt, hogy Anderson nem vezette jól a családot, tiszteltem és mái napig tisztelem őt, de talán egy-két dolgot azért elbaszott. Ezek a srácok gengszterek, ezt nem szabad elfelejteni. Nekem is hiányzott már egy kis akció, próbálok óvatos lenni de néha kockáztatni kell. Összehívtam egy gyűlést és megterveztük a Los Santos-Fegyverraktár balhét, minden kézbez állt. A csapat szívós és kurvára nem félnek semmitől, ezt ki kell használni. Így valamelyik nap meg is ejtettük a dolgot, hála az égnek minden simán ment, felkészültek voltunk. Az a célom, hogy fellendítsem újra a szervezetet, a Cortez névhez hűen, de ideje modernebb köntösbe bújtatni a dolgot, új vezető, új korszak…

“Gengszterek vagyunk, viselkedjünk is gengszterként” - Federico D Cortez

Egyre jobban veszem magamon észre, hogy kezdem elveszíteni a fejem megint bizonyos helyzetekben. Elég egy rossz szó, egy kis tiszteletlenség és máris robbanok. Meg kellene tanulnom ezt visszafogni, nem mindig húzom ennek hasznát. Valamelyik nap kaptam egy üzenetet, hogy Elsa-val az egyik tag tiszteletlen volt....Nem is gondolkodtam, A találkozó során biztosra mentem, hogy ilyen többet ne fordulhasson elő, tudjuk kinek hol a helye basszameg. Eltörtem a tag orrát és biztosítottam arról, hogy ha bármikor is tisztelen lesz a család tagjaival szemben, azzonal kivágom a kibaszott nyelvét. Úgy gondolom még kevéssel is úszta meg a dolgot...Viszont javultam persze, ha ez régen történt volna meg már a kurva halak zabálnák a testét, de mire mennék ha állandóan így végezné mindenki?! A katonaságban nem szerettem a szabályokat ez tény, egy dolog viszont mindig is tetszett, a tisztelet és a fegyelem. Ha egy dolgot belém is vertek az évek során az az, hogy fegyelem nélkül nincs szervezet, példát kell mutatni.

Elkezdtem újra edzeni járni, le tudom vezetni a feszültséget, egyszerűen jól esik a dolog. A sok szarság után egyszerűen felüdülés kiadni a gőzt, feszegetni a határaim edzés közben. Amúgy sem árt jó formában maradni, az életem során előfordulnak veszélyesebb, élesebb szituációk, jobb ha felkészült az ember.
Számomra ez jelenti a kikapcsolódást, más könyvet olvas, lerészegedik...Engem a súly és a boxzsák kapcsol ki, semmire nem gondolok olyankor, csak én vagyok és a vasak.
 
Utoljára szerkesztve:

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
***Federico D Cortez kinyitja a háza ajtaját, bemegy és levetkőzik. Egyenesen a hálószoba felé veszi az irányt és befekszik az ágyba.
***Rotten szemein látszik a fáradtság és a munka okozta stressz.
***Rotten ágya mellett egy kisebb üvegszemcse amiben pár szem altató található.

***Federico D Cortez lenyúl a szemcséért, kinyitja és kivesz abból egy szemet, beveszi és lenyeli.
***Federico D Cortez sóhajt egy nagyot, lehunyja a szemeit.

***Federico D Cortez visszagondol az aznap történt eseményekre.


A gondolatban:

A mai nap egész jól sikerült, kellett már a kikapcsolódás így a nap végére. Zero behozta ezt az új tagot, Sysmoo-t. Egész komoly fickónak tűnik de meglátjuk majd milyen fából lett faragva, láttam már ugatni kutyát amelyik végül nem harapott. Minden esetre a srácon látszik, hogy van benne potenciál. Ahogy beszélt, viselkedett azok elárulják, hogy képben van a tag. Megbízom Zero-ban, ő azt mondja a fickó rendben van. Meglátjuk majd.

Összejöttünk kicsit a csapattal, nem mostanában volt ilyen utoljára. Nem volt semmi izgalmas, elmentük iszogatni kicsit, ott voltak a Sam-ék is, összegyűltünk páran.

20230302211147_1.jpg20230302214035_1.jpg
20230302223018_1.jpg

Van köztük egy tag, sajnos a nevére nem emlékszem, valami török srác...Csípem a kölyköt, kicsit magamra emlékeztet. Nincs vele baj, de sok faszságot tud csinálni. Nem tudom éppen mi a szart csinálhatott, de maszkban állt be a Pub ajtajába…persze, hogy egyből az egész bagázs fegyvert rántott. Szerencséje volt a tagnak, hogy hamar észrevették mi a helyzet, különben 15 golyó lenne most a fejében. Nem is értem néha ezt az új generációt...Viccnek veszik az egészet vagy csak nem komolyan?! Mindegy, a lényeg, hogy megoldódott a dolog. De jobb lesz odafigyelni a srácra, okozhat még gondokat nekünk, bár nem az én emberem. Miatta volt egy kisebb balhénk, összeakaszkodott a Brad-el, tudja a fasz már, hogy miért. Majdnem egymásnak szaladt a két család, szerencse, hogy vannak ott értelmes emberek akik az üzletet látják a dologban, ahogyan annak lennie is kell. Meg lett beszélve a dolog végül, de kurvára nem bírom ha valaki tiszteletlen. Szóltam is Sam-nek, hogy figyeljen oda a srácra mert kurvára nem engedhetjük meg, hogy bármelyik balfasz is ártson az üzletnek mert nem tud megülni a seggén.

20230226000203_1.jpg
20230226000042_1.jpg


Visszatérve a party-ra,
elég jól sikerült. Micsit kiengedtem a fáradt gőzt...
 

Mellékletek

  • 20230302223018_1.jpg
    20230302223018_1.jpg
    109.2 KB · Megtekintések: 4
  • Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.02_-_22.21.14.98.png
    Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.02_-_22.21.14.98.png
    2.1 MB · Megtekintések: 4
  • 20230302222134_1.jpg
    20230302222134_1.jpg
    247.2 KB · Megtekintések: 5
Utoljára szerkesztve:

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
A mai napra beterveztem pár dolgot, persze az élet közbe tud szólni bármikor. Felkeltem, még az idő is fasza volt, egész jó kedvvel ébredtem. Arra gondoltam a napomat a Little Teapot-ban indítom egy kávéval, hangulatos kis hely az. A kávé után azt terveztem, hogy leugrok edzeni, egész jól aludtam szóval még energiám is volt rendesen. Erre csörgött az a kurva telefon...Korán reggel hívnak a tűzoltóságtól a tűzvédelmi engedélyekkel kapcsolatban. Abszolút semmi hangulatom nem volt a dologohoz így korán reggel, de hát az üzlet az első mindig. Mind a három céghez kijöttek és mindent leellenőriztek, arra is kíváncsiak már lassan, hogy mikor fingja el magát az ember...Beszarás. Persze az egészet fapofával álltam végig, nem árt ezekkel sem jóban lenni. Mindegy, legalább ez is el lett intézve.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg


Összeszedtem a cuccaim és ezután ugrottam neki a vasaknak, kurva jól esett. Teljesen ki tudtam kapcsolni. Szinte felrobbantottam a termet, imádom ezt az érzést. Amúgyis stresszeltem a mai nap miatt, jó volt kicsit levezetni a feszültséget.

1.png2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg
 

Mellékletek

  • 20230304092842_1.jpg
    20230304092842_1.jpg
    215.7 KB · Megtekintések: 2
  • 20230304092842_1.jpg
    20230304092842_1.jpg
    215.7 KB · Megtekintések: 2
Utoljára szerkesztve:

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
***Cortez felébred és kinyitja a szemeit reggel az ágyban, majd ásít egyet.
***Federico D Cortez kimászik az ágyból, a konyhába sétál és melegít magának egy kis kávét.
***Federico D Cortez a kávéval a kezében az asztalhoz sétál, kihúzza a széket és leül. Kortyolgatni kezdi a kávét és elmélázik.

44.jpg


Tegnap szólt az Elsa, hogy lenne valami új tag, állítólag ismeri már. Megkért, hogy menjek el és beszéljek a sráccal. Elmentem a Pub-ba, ezek már ott voltak, vártak engem. Ránézésre a fickó egyáltalán nem volt szimpatikus, valamiért nem tetszett nekem a tag. Elsa azt mondta, hogy a srác már tud pár dologról mert kisegítette őt pár ügyben, nekem sem kellett több miután ezt meghallottam, kicsit fel is basztam magam. Nem bízom meg benne egyáltalán, a szerencséje annyi, hogy Elsa-ban viszont teljes mértékben...Eléggé be volt szarva a tag amikor megláttott de talán az is tetőzte a dolgot, hogy fegyvert szegeztem a faszira...Ez a mai generáció elég puha, el is csuklott egyből a hangja...Elsa végülis a beszélgetés végére meggyőzött, bevallom a fickó maga egyelőre nem, de belementem a dologba, Elsa tudja mit csinál. Az egyszer biztos, hogy a szemem kurvára a fickón fogom tartani, elég lesz neki egy rossz mozdulat vagy szó és azonnal golyót eresztek a kibaszott fejébe.

11.jpg22.jpg33.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
***Egy repülőgép érkezik Los Santos repterére.
***A gépen ül Cortez, még mindig az ülésben süpped és várja, hogy a személyzet megkezdje a kiszállítást.
***Cortez arcán kiüt a fáradtság.

Végre itthon...Kurva sűrű volt az elmúlt hét, elutaztam de pihenni egy percet sem tudtam basszameg. Valami probléma volt az egyik családtag üzletével Spanyolországban, nekem kellett a kezembe vennem a dolgokat, de végülis megoldódott a dolog. Mindössze pár szarrágó akarta bekóstolni a helyet amit üzemeltet...Többet nem igen mennek még a közeleébe sem. Ezen felül persze azért szétnéztem a környéken, régen jártam már arra, megpróbáltam kiereszteni a gőzt egy kicsit.

Az itteni dolgokat addig Elsa-ra bíztam, teljes mértékben megbízom benne, tudom, hogy nem hagyna cserben. Amikor visszajöttem azonnal egy találkozót hívtam össze az elérhető emberekkel. Lett pár új tag a csapatban így mindenképp a körmükre kellett néznem. Elsa azt mondta, hogy megbízható a csapat, így nem igazán aggódtam.

20230314213810_1.jpg

20230314220424_1.jpg
20230314220808_1.jpg


A találkozón hallottam pár dolgot. Állítólag volt egy tag aki eljátszotta a bizalmat az emberekben. Döntést kellett hoznunk, mennie kellett. Itt volt a lehetőség, hogy megnézzem milyenek is az új emberek, őket állítottam a feladatra. Ezzel bizonyították a hűségüket, nekem egyelőre nem is kell több. Így, hogy visszatértem már megint sok minden kavarog a fejemben, tervezek. Azonnal belevetem magam a munkába, fel kell zárkóznom az elmúlt hét eseményei miatt.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Tegnap találkoztam Sam-el, kellett egy kis segítésg tőle. Valamiért láttam látta, hogy nincs minden rendben, nem túl sok kedvem volt a beszélgetéshez de rákérdeztem..."Minden rendben...?". Elmondta, hogy valami gebasz van közte és Elsa között. Mondom kurva jó...Nem az zavar, hogy ezek állandóan szappanoperáznak, leginkább az, hogy ez a kurva viszály még árthat az üzletnek és a két szervezet közötti viszonynak is. Fapofával játszottam a szerepem és elláttam pár tanáccsal Samira-t, mintha tényleg bármennyire érdekelne mi a fasz van köztük. Tényleg kivan a nő, ezt lehet látni rajta. Az már megint kérdéses, hogy ez a fajta viselkedés vagy reakció méltó-e egy szervezet vezetőjéhez, de ez már tényleg az ő dolga. A lényeg az, hogy le tudtam csillapítani, szóval meglátjuk majd mi lesz ebből. Remélem nem bassza szét ez a dolog a két szervezet közötti "kapcsolatot".

1.jpg

2.jpg3.jpg
20230317053025_1.jpg
 

Mellékletek

  • 20230316221606_1.jpg
    20230316221606_1.jpg
    215.1 KB · Megtekintések: 4
  • 20230316221845_1.jpg
    20230316221845_1.jpg
    218.9 KB · Megtekintések: 5
Utoljára szerkesztve:

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Az utóbbi pár napban történt pár dolog.,..Kaptam egy kis infót az egyik tagról, hogy tiszteletlen volt az egyik rendezvényen amit az én cégem biztosított. Nem is értem ezeket az embereket, mi a faszt gondolhatnak ilyenkor!? Ráállítottam pár embert, hogy megtanítsák neki azt, hogy itt nem toleráljuk az ilyesfajta viselkedést.
Adok neki még esélyt, de a következő ilyen esetnél biztos, hogy magam fogom kivágni a nyelvét a helyéről.

1.jpg2.jpg

Nem mellesleg az előbb említett rendezvényen megismerkedtem egy nővel...nem gondolom, hogy ez a legjobb időszak arra, hogy a nyakamba vegyek egy újabb baszott bonyodalmat, de hát élvezni is kellene néha ezt a kurva életet. Egyelőre nem rágom bele magam nagyon a dologba, meglátjuk majd mi lesz.

A minap felkeresett az Elsa...Már vártam, hogy teljesen őszinte leszek. A dráma amit lenyomtak a Sam-el, vicc volt az egész. Már azelőtt átgondoltam a dolgokat, hogy felkeresett volna. Azt kérte tőlem, hogy engedjem el egy időre, ki akarja szellőztetni a fejét. bevallom nem is nagyon zavar a dolog, a jelenléte csak a feszültséget okozza a két szervezet között, senkinek nem jó az. Kapott tőlem egy lehetőséget, ő elfogadta azt. Nem sokáig vaciláltam azon, hogy kit fogok hívni a helyére. Nina-t nem láttam már egy jó ideje, de teljes mértékben megbízom benne. Nina egy elég keménykezű csaj, sok munkát elvégzett már a családnak és azokat is mindig maradéktalanul. nem tudom, hogy ez a változás csak időszakos - e, de ezt majd a jövő hozza. Egyelőre arra fókuszálok, hogy Nina át tudja venni Elsa helyét és mihamarabb visszaálljon minden a régi kerékforgásba...

3.jpg4.jpg5.jpg
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
***Cortez egy kávéval maga előtt ül az asztalnál.
***Elkezdi átgondolni a azt megelőző este történt dolgokat, közben kortyolgatja a kávéját.

Tegnap jutottam el odáig, hogy tudjak találkozni Nina-val, ha csak egy ital erejéig is...Jó volt látni őt, régen nem találkoztunk már. El is felejtettem, hogy milyen kibaszott nyers tud lenni a stílusa néha, de hát pont ezért hívtam ide őt. Megbeszéltünk pár dolgot de úgy igazán csak ma fogom körbevezetni és teljesen beavatni mi a helyzet itt errefelé, hosszú lesz a mai nap is. A találkozó után egy kisebb üzletet kellett lebonyolítanom, semmi kedvem nem volt hozzá de a munka az első basszameg. Ezután kavarodtam haza, kurva fáradt voltam már. nyitottam egy üveg bort és relaxáltam kicsit, nem kellett gyógyszer ahhoz, hogy elaludjak...

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Tegnap fura dolog történt. Egy ismeretlen hang szólt bele a közös rádiónkba. Ez azért volt furcsa mert a Black-et már napok óta nem láttam, így muszáj volt kiderítenem ki a fasz ez. kaptam is a lehetőségen, összehoztam a taggal egy találkozót. Nem bíztam meg benne egyáltalán így persze nem egyedül mentem.
Szóltam Noah-nak, hogy figyeljen a nőre ameddig beszélünk, nem tudhattuk ki ez, így biztosra kellett menni. Kiderült a végén, hogy a Black-et helyettesíti, nem is értem miért baszott erről szólni. Nem volt túlságosan szimpatikus a nő, de le lett tisztázva végül a dolog a Black-el, ha ő megbízik benne akkor nekem is muszáj lesz. Bár a stílusából kiindulva még lesz vele etgy-két problémánk, de ezt majd hozza a jövő, egyelőre nem akarok semmi gondot magam köré. Sem nekünk, sem az üzletnek nem tenne jót egy háború...

1.jpg2.jpg20230322231929_1.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Valamelyik nap végre egész jól aludtam. Volt egy kis időm a "rohanás" előtt, így kihasználtam az alkalmat. Van egy kurva jó kis hely nem is olyan messze a házamtól, így elszaladtam oda meginni egy kávét. Hangulatos kis hely, emlékeztet a katonaságban töltött évekre, szűk hely az asztalok és székek között, kis pici kajárda...majdcsak mint az ebédlő a laktanyában. Emlékszem a kiképzések után már alig vártuk, hogy beszabaduljunk enni, mindenki ki volt. bevallom néha még hiányzik is az az időszak, bár nem mennék már vissza semmi pénzért...

Nem mostanában volt, hogy tudtam magamra szánni egy kis időt, a kávé után leugrottam végre edzeni, szinte már kívánta a szervezetem. Még a közérzetem is jobb volt edzés után. Ki tudtam végre kapcsolni, csak a vasak és én. Persze a fasza reggel után jött az őrület ismét, a munka. Bár nem panaszkodhatom, este még elmentünk egyet szórakozni páran, néha kell a kikapcsolódás is, nem csak nekem, az embereknek is egyaránt. Hirdettek valamiféle bulit egy yact-on, így gondoltuk szórakozunk egyet. Egész jól sikerült a party, kiengedték a gőzt a srácok.

11.jpg
12.jpg

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg


Felkeresett a nő akit a múltkor megbízott a Sam. Még mindig nem bízom benne de üzletet ajánlott így elfogadtam a találkozót. Természetesen szóltam az embereknek, nem mentem egyedül. bevallom üzleti szempontból nem volt rossz amit mondott, meg is tudtunk egyezni. meglátjuk mi fog kisülni a dologból, egyelőre ígéretesnek látszik a dolog, ha tényleg minden úgy lesz ahogyan mondják.
Brad-el lett egy kis "vitám", a balfasz behozott egy embert a tárgyalás kellős közepére...Kurvára kiadtam, kapott is tőlem, remélem tanul az esetből. Bele kell nevelni egy-két emberbe, hogy mivel jár ez a kurva élet amit mi élünk. A találkozó előtt még Nina-val is beszéltem, ő is mondott pár dolgot. kiderült, hogy a Dino összeszedett valakit, a Selena-t. Ez kurvára nem is zavarna, ameddig nem rontják az üzletet, vagy ameddig a család az első. Azt hallottam Nina-tól, hogy hajlamos a tag a kis szerelmi románcát előtérbe helyezni. Mivel ismerem a Nina-t jól, így a kezébe adtam a srác sorsát. Kicsit "elbeszélgetett" vele a találkozó végén, megtanulta, hogy itt a kibaszott család az első.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg6.jpg7.jpg
 

Mellékletek

  • 5.jpg
    5.jpg
    226.6 KB · Megtekintések: 18
Utoljára szerkesztve:

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Egyre jobban kezdenek eluralkodni rajtam megint ezek a kurva rohamok. Valamit kezdenem kell ezzel. Hallottam, hogy van egy megbízható pszichológus, még Anderson beszélt róla egyszer. Nem tudom, gondolkodom rajta, hogy elmegyek hozzá, bár mostanában rohadtul nincs időm semmire, de ezzel kezdeni kell valamit. Egyre jobban kezdem észrevenni, hogy nem tudok sokszor a józan eszemmel gondolkodni, ezt nem engedhetem meg magamnak az én pozíciómban. Lehet még a jövőhéten felkeres a nőt, jobb ezt előbb mint utóbb….
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
***Rotten éppen a házában egy pohár whiskey-vel a kezében ül az egyik kanapén, kényelmesen hátradőlve, lába keresztben és karjai a támlára helyezve.

***Kortyol egyet a whiskey-ből, sóhajt egyet és elmélkedni kezd.

A mai nap egész jól sikerült. A napokban sokszor jutottak eszembe a régi idők. Kicsit átgondoltam a dolgokat. Charlie idejében a szervezet erős volt, legalábbis talán nagyobb volt a tekintélye. Vissza akarom hozni azokat az időket. Ahogy mindenkit, engem is csak a pénz mozgat, az pedig nem teremti meg magát. Jól megy az üzlet de több lábon kell állnunk.

Noah és Dino pont kapóra jönnek nekem, jó embereim, megbízom bennük. Felkerestem őket egy lehetőséggel. Összehívtam egy találkozót a Pagie-ékkel, üzletet ajánlottam nekik, egy megbízást. Még mindig kurvára nem bízom a nőben, így biztosra kellett mennem, elküldtem velük a Noah-t is.

A megbízás nem volt túl bonyolult, így még ők is fel tudták fogni a dolgot…Egy autókereskedésre küldtem rá őket, hogy tegyenek egy kisebb “látogatást” és rongáljanak meg annyi autót amennyit ott találnak. Küldtem egy “üzenetet” a tulajnak, hogy ha ebben a városban akar bármit üzemeltetni, fizetnie kell. Hamarosan fel fogjuk keresni a tagot és olyan ajánlatot adunk neki, amit nem tud majd visszautasítani. Ez még csak a kezdet…A város összes kibaszott üzletéből ki fogjuk venni a részünk előbb vagy utóbb!

Az elmúlt héten sokat gondolkoztam. Fel kell keresnem azt a Pszichológust, nem hagyhatom, hogy ezek a kurva rohamok eluralkodjanak rajtam. Azt hallottam ez akár pánikbetegséghez is vezethet, nem tudom, nem értek ehhez. Annyiban biztos vagyok, hogy ezt kurvára most kell elfojtanom mielőtt mélyebbre merülök a szarban.


((Történet képei: Itt))
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
***Rotten éppen az ágyában forgolódik már reggel.
***Sóhajt egyet, a karjait a tarkója alá helyezi és bámulni kezdi a plafont.


Tegnap épp Nina-val éppen egy kisebb üzletet intéztünk. A kocsiban ültünk pont, vártuk a másik felet amikor rámjött ez a kurva érzés. Nem is igazán tudom leírni, bár volt már ilyen velem még annó a katonásgnál párszor. Hirtelen szédültem meg és elkezdett egy szorító érzés gyötörni a mellkasom környékén. A szívem úgy pumpált mintha ki akart volna szakadni a helyéről. Olyan érzés ez mintha szívrohamot kapna az ember, kurvára kellemetlen. Egész hamar vége lett, nagyjából felfogtam mi lehet ez, pánikroham...Lehet túl sokat agyaltam mostanában azon a pszichológuson, nem tudom de valami előidázte ezt a szart. Az üzlet lebonyolítása után egyből indultam is haza, úgy éreztem, hogy le kell pihennem. Alig bírtam aludni, csak ezen a szituáción agyaltam egész éjszaka. Fel kell keresnem azt a nőt akit Anderson ajánlott, de úgy vagyok vele, hogy hátha elmúlik ez magától...Nem szívesen beszélnék erről egy idegen személlyel, meglátjuk mi lesz.
Ha többször előjön ez a kurva érzés akkor nem lesz más választásom sajnos.

Nem értem az egészet...Kurva jól megy az üzlet, semmire nincs gondom, a szervezet is virágzik. Volt már ilyen a katonaságnál, leginkább bevetések előtt, de akkor azt hittem ez normális. Akkor úgy gondoltam ez csak a stressz okozta feszültség, de múltkor utána olvastam a dolgoknak, tévedtem akkoriban. A cikkben az állt, hogy ezek szimpla rohamok, pánik okozta rohamok és, hogy ennek 1000 féle oka lehet. Egyszerűen fogalmam nincs mi lehet ez most, de kurvára le kell küzdenem, inkább előbb mint utóbb.


1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó