Faust Temples - Unban kérelem(Anti-Cheat/Stílus)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Polysly

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név: Faust Temples
Adminisztrátor neve: Anti-Cheat
Indok: Jármű tuning (Nem egyező tuningok száma: 1 db)? / "A modorom miatt"
Tiltás időpontja: 2020-04-26 20:37:04
Meddig tart a ban: 2034.01.03. 21:37:04
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Első alkalom.
Miért kérsz unbant: A barátaim többsége ezen a szerveren játszik, az ő kérésük miatt is szántam rá magam, hogy megírjam ezt a kérelmet. A szerveren vannak jó lehetőségek, de ellenben komoly hibák is, amin nagyrészt próbáltam segíteni. (Akikkel csináltam is azt éreztették a reakciók után, hogy "fölösleges" volt ez a "munka".) Tehát az első ok annyiban kimerül, hogy egy adminisztrátor bólintott rá, hogy tesztelhetem a tuningokkal való interakciókat, ezért a kérelem ezen részét nem tartom teljesen lényegesnek. A stílusom egy más falat, discordól kaptam egy perma bant már érte, igazából ott csak a miértekre kérdeztem rá, amikre egy darab "megfelelő" válasz sem érkezett véleményem szerint, így kezdte el alapozni a véleményem néhány emberről, akik a szervert igazgatják/felügyelik. Tudom milyen a stílusom, de úgy érzem, hogy nem vettem el a lehetőséget attól, hogy bármikor megbeszéljék velem ezeket a dolgokat, inkább egy permaval lettem jutalmazva, mint fentebb említettem. Legendnek írt üzenetem első felében leírtam a hibákat, igazából a második felében se tettem máshogy, csak nyilván a stílusom változott benne, ami nem hiszem, hogy teljes egészében elfogadható lenne "kritikának". A megfogalmazásának oka már említve lett: "nagyrészt próbáltam segíteni. (Akikkel csináltam is azt éreztették a reakciók után, hogy "fölösleges" volt ez a "munka".)"
Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre: Valószínűleg kerülném az interakciókat a szerveren lévő admin csapattal etc, csak a fontos helyzetekben tennék máshogy, akkor "barátibb" stílussal kezelve őket.
Összességében jogosnak érezted a tiltást: A modorom miatt való tiltást részben, ennek az oka, hogy valóban nem egészen megfelelő a modorom, de ezt a másik fél ugyanúgy tudná kezelni, ezért tartom csak részben jogosnak.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Faust Temples!

A közösség bomlasztása, és a nem engedélyezett mod menü használata miatt a kérelmed elutasításra került.
Minden esetben TILTOTT bármilyen modifikáció használata, amivel előnyt tehetsz szert a többi játékossal szemben.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó