Fake ID

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


qh62gjT.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek


In Game Neved/Discord Neved


Dragomir Mirkovic / KissMyHook #2278




Ötleted leírása


Személy szerint IC nem szeretném, hogy a PD megtudja a nevemet. Szerintem pár illegálos "társam" ugyanígy van szerveren, a "nincs nálam" és társai már unalmas. Az ötlet egyszerű egy "Hacker NPC" aki megtudja hackelni a PD adatbázisát ezáltal fel tud tölteni rólunk hamis adatokat a valós képünkkel. Persze ezt csak illegálos tagoknak és nem olcsón. Ezt a "Fake ID"-t sűrűbben kéne meghosszabbítani 1-2 hetente hiszen ha lejárt a PD jogosan foghat gyanút. A jogosítvány és forgalmi engedély, természetesen ugyan ezzel a rendszerrel hiszen az is elengedhetetlen egy esetleges közúti igazoltatásnál. Remélem elnyeri a tetszéseteket pacsi!



Csatolmányok


-
 
Utoljára szerkesztve:

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Sokkal nagyobb értelmét látom annak ha illegális frakció oldaná meg ezt a feladatot úgy hogy illik a szerepükhöz. Korábban az olasz-amerikai karakteremmel szerettem volna ha gyárthatok hamis személyigazolványokat vagy jogosítványokat de sajnos nem jutottam el a megvalósításig.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Sokkal nagyobb értelmét látom annak ha illegális frakció oldaná meg ezt a feladatot úgy hogy illik a szerepükhöz. Korábban az olasz-amerikai karakteremmel szerettem volna ha gyárthatok hamis személyigazolványokat vagy jogosítványokat de sajnos nem jutottam el a megvalósításig.
Erre is gondoltam, de szerintem ha mi játékosok állítanánk elő, még az is fake ID-val szaladgálna akinek nincs is rá igazából szüksége, ezért jött inkább az NPC ötlete. Itt az összes illegális frakció tagja csináltathat magának. 1ember 1hamísitás.
 
Utoljára szerkesztve:

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Tudnám támogatni, sokszor volt már szituáció amikor ez jól jött volna.. viszont akkor, hogy fair legyen tényleg az árának drágának kéne lennie, illetve szükségesnek vélem a forgalmival is ezt megtenni, mivel közúti igazoltatásnál arra is szükség van, illetve támogatom az 1-2 hetes újracsinálást ist.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Tudnám támogatni, sokszor volt már szituáció amikor ez jól jött volna.. viszont akkor, hogy fair legyen tényleg az árának drágának kéne lennie, illetve szükségesnek vélem a forgalmival is ezt megtenni, mivel közúti igazoltatásnál arra is szükség van, illetve támogatom az 1-2 hetes újracsinálást ist.
Hozzá írva köszönöm a meglátásodat, a pénzt úgy gondolnám, hogy elsőre egy nagyobb összeg és az újításoknál pedig kicsit kevesebb. (100elsőre 25/hosszabítás)
Esetleg még az is hozzá jöhetne, hogy ha 2hétnél tovább nincs meghosszabítva akkor a Hacker törli ezeket az adatokat az adatbáziból. (Újbóli megvételt vonna maga után)
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:470
Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy a maffia scriptes illegálok tudják ezt megcsinálni és akkor, ha valakinek kellene, akkor lenne kis kereskedelem a playerek között és egyben kizárná, hogy bárki szerezhessen.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy a maffia scriptes illegálok tudják ezt megcsinálni és akkor, ha valakinek kellene, akkor lenne kis kereskedelem a playerek között és egyben kizárná, hogy bárki szerezhessen.
Támogatom
Hozzá írva köszönöm a meglátásodat, a pénzt úgy gondolnám, hogy elsőre egy nagyobb összeg és az újításoknál pedig kicsit kevesebb. (100elsőre 25/hosszabítás)
Esetleg még az is hozzá jöhetne, hogy ha 2hétnél tovább nincs meghosszabítva akkor a Hacker törli ezeket az adatokat az adatbáziból. (Újbóli megvételt vonna maga után)
Nemtudom, az árat én még kevéslem, de persze ha bekerülne ez a rendszer majd a vezetőség eldönti 🤷‍♂️
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy a maffia scriptes illegálok tudják ezt megcsinálni és akkor, ha valakinek kellene, akkor lenne kis kereskedelem a playerek között és egyben kizárná, hogy bárki szerezhessen.
Köszönöm az észrevételedet!
Nem tudnám elképzelni, hogy RP alapján bele mennének a bandások.
Hisz ha csak pl: Maffia típusú frakció adhatná el RP vel. Képet kell rakni a hamísitott személyigazolványra, melyik banda tag adná a saját fényképét oda egy maffiozónak? Ezért csinálná egy NPC és tőle semmilyen hátrány nem éri az illegál közösséget!
 
Utoljára szerkesztve:

Fasort

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Nem lenne rossz, de én a legális/civil emberekre is kiterjeszteném, biztos megoldható lenne valami módja, hogy ezek az emberek az illegálosoktól beszerezzék. Nyilván nem olcsón, de a frakció készíti dolgot elvetem mivel akkor tényleg mindenki ezzel szaladgálna...
Nyilván nagyobb szüksége van egy illegálosnak rá mint egy civil/legálos embernek.
Viszont eltudom képzelni, hogy egy normális karaktervitelhez ami kettős életet él használható lenne.


Ja és most nem azokra a legálosokra gondolok akik hobbi illegálosok és csak akkor megy az illegál, ha ölni kell :)
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:470
Hisz ha csak pl: Maffia típusú frakció adhatná el RP vel. Képet kell rakni a hamísitott személyigazolványra, melyik banda tag adná a saját fényképét oda egy maffiozónak? Ezért csinálná egy NPC és tőle semmilyen hátrány nem éri az illegál közösséget!
Megértem miért gondolod ezt, de nézd más szemszögből. Ha egy hamis személyit akarsz, akkor azt szinte biztos, hogy nem tudod magadnak megcsinálni, ergo valakihez menned kell. Ez azt is jelenti, hogy muszáj leszel odaadni valakinek az arcképedet és nem tudhatod átver-e. A személy, akinél a képed lesz nem fogja tudni, hogy te "bandás" vagy-e. Annyit tud, hogy valamiért akarsz egy hamis okiratot. Ez szinte egy elenyésző kockázati faktor.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Megértem miért gondolod ezt, de nézd más szemszögből. Ha egy hamis személyit akarsz, akkor azt szinte biztos, hogy nem tudod magadnak megcsinálni, ergo valakihez menned kell. Ez azt is jelenti, hogy muszáj leszel odaadni valakinek az arcképedet és nem tudhatod átver-e. A személy, akinél a képed lesz nem fogja tudni, hogy te "bandás" vagy-e. Annyit tud, hogy valamiért akarsz egy hamis okiratot. Ez szinte egy elenyésző kockázati faktor.
Egyetértek, illetve ez a rizikó esélyt adna a maffiának, hogy az elkért képet pl felhasználják, csináljanak egy hamis személyit a te neveddel és bajba sodorjanak. Legyen benne valamk rizikó, amikor csinaltatsz egy ilyet.
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela
Én ezt a PD részére is kiterjeszteném. Ha a nyomozók aliasname-el közelítik meg a célszemélyt, vagy eseményen vesznek részt, ahova mondjuk szükséges a személyi, jó lenne ha parancsra tudnánk kiadni az aliasname-éhez megfelelőt.
úgyanúgy az ötlethez kapcsolva: aliasname az illegálosoknak az MG elkerülése végett? Bár nem tudom mennyire lenne jó ötlet.

Viszont engem az érdekelne, hogy ha a neved megváltoztatod, akkor a birtokodban lévő tulajdonok milyen névre fognak szólni? Ha az autóddal követsz/követnek el valamit, akkor milyen néven találjuk meg a tulajdonosát? Mindig azén, akinek nevezi magát a személyünk? Csak mert ott vannak például az előző tulajdonosok listája is.. ergo tudni fogjuk, hogy milyen néven vetted és, hogy mivel még a birtokodban van, valószínűleg fake IDt használsz.
 

stancollin

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Stan Collin


qh62gjT.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek


In Game Neved/Discord Neved


Dragomir Mirkovic / KissMyHook #2278




Ötleted leírása


Személy szerint IC nem szeretném, hogy a PD megtudja a nevemet. Szerintem pár illegálos "társam" ugyanígy van szerveren, a "nincs nálam" és társai már unalmas. Az ötlet egyszerű egy "Hacker NPC" aki megtudja hackelni a PD adatbázisát ezáltal fel tud tölteni rólunk hamis adatokat a valós képünkkel. Persze ezt csak illegálos tagoknak és nem olcsón. Ezt a "Fake ID"-t sűrűbben kéne meghosszabbítani 1-2 hetente hiszen ha lejárt a PD jogosan foghat gyanút. A jogosítvány és forgalmi engedély, természetesen ugyan ezzel a rendszerrel hiszen az is elengedhetetlen egy esetleges közúti igazoltatásnál. Remélem elnyeri a tetszéseteket pacsi!



Csatolmányok


-
Vagy egyszerűen csak ne lehessen látni a karakterek fölött a neveket, csak az ID-t, az is bőven elég, de így kihat OC az, hogy IC látod a másik nevét. Több az MG.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó